GALERII: Tallinn Dollsi uus kollektsioon toetab Tallinna loomade varjupaika

Kodumaine rõivabränd Tallinn Dolls on löönud käed Tallinna loomade varjupaigaga. Erikollektsiooniga on ühinenud ka Eesti räpimaastikul tuntud artist Genka ning armastatud näitlejanna Saara Kadak.

TD Zoo kollektsioon on inspireeritud meie kõigi väikestest lemmikutest, kassidest ja koertest ning panustab heategevuslikult osa esemete müügitulust loomade rehabilitatsiooni programmi. Esmakordselt on bränd loonud vabaaja rõivaid lisaks ka meestele ning lastele.

„Tegemist on vahva projektiga, millel on üllas eesmärk. Usun, et see aitab inimestele taas meelde tuletada kurbasid varjupaikades elavaid loomi, kes otsivad hoolt ja kodu. Taolised ettevõtmised on alati toredad ja ehk aitab just see anda kellelegi idee võtta endale koduloom,“ sõnab kollektsiooniga kaasa lööv Saara Kadak, kellel leidub selles nii mõnigi lemmik. „Mul on endal kodus must kass, seega kassidega pusa meeldib väga ning kindlasti ka roosa koertega pusa.“

Ka Genka lisab, et oluline on mingilgi moel hüljatud lemmikutele abiks olla. „Sellised projektid näitavad eelkõige seda, et inimesed hoolivad. Lisaks ühinevad omavahel osapooled, keda ehk niisama ühte teemasse ei asetaks. Võrrand, mille muutujateks on Eesti disain, ilusad kleidid, pulstunud koerad ja karvased räpparid on saanud ühe äärmiselt südamliku, eeskujuliku ja õige lahendi,“ sõnab ta.

Paljassaares vähem kui aasta tagasi avatud loomade varjupaiga eesmärgiks on leida igale loomale päris oma kodu. Omavalitsused tasuvad loomade esimese 14 päeva ülalpidamiskulud. Kurb tõde on aga see, et reeglina selle aja jooksul lemmikutele uut kodu ei leita, mistõttu on nende eest edasi võimalik hoolitseda vaid tänu annetustele. Varjupaiga töötajad pühenduvad ka sellele, et kõik sinna sattunud loomad tunneksid end võimalikult hästi ja oleksid koos teiste lemmikutega õnnelikud.

VAATA GALERIID

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Soomet survestatakse lõpetama ülearetatud rebaste kasvatamine karusnaha tootmiseks

Rahvusvahelises meedias on suurt kära tekitanud Soome karusloomafarmides hiljuti paljastatud ülisuurte rebaste selektiivne aretamine. Šokeerivad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga