Raadio 2 Aastahitil tunnustatud räppar Azma ütleb uues loos, “maailm on nagu…”

Raadio 2 Aastahitil parima demo auhinna saanud räppar Azma avaldas uue loo “Hea Päev”, mis seob tänavakultuuri erinevaid osi ning peegeldab elutruult hedonistlikku ja primaarset ellusuhtumist.

Azma sõnul pole elu tõsidusest hoolimata mõtet seda liiga tõsiselt võtta, sest muidu võib liigse mõtlemise tõttu elu mõte ära kaduda.

“Karta pole midagi, niikaua, kui sa teed mida su süda ihkab, eriti siis, kui kõik maskid maas on, lisades, et just nii leiavad elus aset ka parimad momendid.“

“Vabasta koopamees, avastame ookeane, kaua veel ratta peal hamstritena jookseme, kuni lõpuks lahustume surnumere soolavees…” räpib Azma uues muusikavideos.

Hoogsa laulu refrään algab sõnadega „Maailm on nagu teater, aga mida sa ka tead, mees?“, mis tõstatab igivana teooria, et meid ümbritsevas maailmas on elu üks paras show, täis pudi-padi, mis võib kergelt juhtida tähelepanu asjadelt, mis on vähemalt räppari enda jaoks tegelikult olulised.

Loo taustamuusika valmistas Tartust pärit produtsent Weivs. Azma tänab kõiki, kes osalesid võtetel ja aitasid kaasa muusikavideo valmimisega, sealhulgas NProductions ja söögiplatsil asuv tänavatoidukohvik KesKus.

Kuula ja vaata ise
https://www.youtube.com/watch?v=AXzoYE8Qq7o

Jälgi Azma tegemisi:
https://soundcloud.com/azmamc
https://www.instagram.com/azmagram/
https://www.facebook.com/azmamc
Spotify – https://goo.gl/Z28AQc

NProductions:
http://www.alarnilov.ee/

Söögiplatsil asuv tänavatoidukohvik KesKus:
https://www.facebook.com/kohvik.KesKus

 

Lisainfo:
Liisa-Indra Pajuste
55 27 367

 

 

 

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Astroloog Tiina Varatalu: “Imelised üleminekud sügavates sisemistes rütmides”

Astroloog Tiina Varatalu kirjeldab siin tabavalt praeguseid energiaid. Üleminekul on oluline olla vaba. Loe, võta …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga