Peedisalat / Alisa Verde

Selgeltnägijate Tuleproovi võitja Alisa Verde säras Ela Hästi saates põnevate mõtete ja selliste retseptidega, mis viivad keele alla. Alisa pani kokku koostisosad, millest algul nagu ei saanudki aru, et nad kokku lähevad ja voila, tulemus viib keele alla!
Üks nipp oli tal ka, ei teagi, oli see nipp või tegi ta seda lihtsalt sest ta nii teebki – ta segas igat asja suure hoolega, maitses kogu aeg ja timmis peensusteni. Eks suure hoolega valmistatud söökides ongi võlujõud, tõepoolest.

Salat 4le

500 g riivitud keedupeeti
100 g hakitud Kreeka pähkleid
1 purk punaseid ube
4 tl hakitud küüslauku
2 tl soola
1 tl pipart
250 g vegan majoneesi

Sega koostisosad kokku ja timmi maitse paika. Ja siis sega veel, suure hoole ja armastusega. Ning jäta siis üleöö külmkappi, Alisa sõnul on siis hommikuks salat veel maitsvam!

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Banaani pulgajäätis / Kobra

Margus Vaher ja tema legendaarsetest muusikutest koosnev värske rokkbänd Kobra käisid mul Ela Hästi saates …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga