Hei!

Kui sulle meeldib hea toit ja maagiline maailmavaade, siis oled õiges kohas!

Elu on võluv ja maitsev seiklus ning selle põhiline eesmärk on tunda rõõmu ja naudingut.

Puhta elurõõmu kogemine, hoidmine ja leidmine ning teiste inspireerimine samal teel on mulle väga südamelähedane.

Kasvasin nõidade ja selgeltnägijate keskel, kus energiatega mängimine, teised reaalsused, võlumine ja maagia ning kontakti võtmine millega vaid soovid on tavapärane. Alati on mu tunnetus ja maailmanägemine koosnenud mitmete energiate ja maailmade infost ning väiksest peale näen edasi sellest, mis silmale paistab.

Üle kümne aasta tagasi avastasin, et täistaimne toit on minu jaoks loomulik ning aitab võluvate ja maagiliste energiatega selgemalt toimetada. Mu keha on selgem ja kindlam, meel tugevam ning elu tunnetamine rõõmsam ja kergem.

Eks minulgi on ette tulnud nii kerget kui rasket. Tegin läbi depressiooni, sain kaks imelist last, abiellusin ja siis lahutasin, lõin oma kodu ning lahku minnes kolisin jälle välja, tegin kõrget karjääri ja siis loobusin kõigest… Istusin vaikimislaagrites ja mediteerisin päevad otsa, kõndisin Camino de Santiagol 1000 km; olen palvetanud, loitsinud, õppinud ja õnnistatud rohkemate religioonide ja tavade meistritega kui suudan kokku lugeda.
Olen leidnud ja armastanud, loonud ja hävitanud. Ja mõistnud, et muutustes olemine ja nendes iseendaks jäämine on tõeline kunst ja seda õpime iga päev.

Olen maagilisi rituaale armastav naine, ema, täistaimetoitlane, muusik, kunstnik, looma- ja looduse armastaja ning üleüldiselt avaruse ja vaba voolamise toetaja.

Olgu see lehekülg sulle rõõmuks ja inspiratsiooniks!

 

Lahkust & koos-tunnet,

✨Liisa-Indra✨

Miks just Banaanisaar?
Banaanisaar on teatud kui banaanipaast. Näiteks oled nädala banaanisaarel ehk sööd nädal aega ainult banaane. Teisalt hakkas mulle meeldima banaanisaar kui metafoor või sümbol. Taimetoitlased on üldiselt kokkuhoidvad, südamlikud ja siirad inimesed, justkui oma saarel, tavaprobleemid siiani ei jõua. Banaanisaarel paistab päike, on soe ja rõõmus ja siin on rohkelt värvilisi puuvilju – igaühele meeldiks vahel banaanisaarel käia!

Oleme perega täistaimsel toidul 2011. aastast.

Kontakt: liisa@banaanisaar.ee

 

Kui sind huvitab vegan toitumine:

MINU ESIMESEST KOKKUPUUTEST TAIMETOIDUGA
MEIE PERE VEGANIKS SAAMISE LUGU
Loomne toit on parim vitamiin B12 allikas ja täistaimetoitlane peab lisandit juurde võtma?
B12 – kas lisand võiks abiks olla?

 

koolid2