Tõlkinud Viktoorius

Rumeenia naise, psühholoog Ariana Habi vestlus ebatavalise poisi Davidiga. Dialoogi käigus jutustab David Arianale oma eelmisest kehastusest Inue planeedil Orioni tähtkuju lähedal, samuti Maast ning oma siiatuleku eesmärgist.

See toimus tavalisel suvehommikul. Oli võimatult umbne ning ma otsustasin avada akna, lootuses värske õhku leevendusele. Ma ei suutnud vabaneda ebamugavuse tundest – tundsin survet päikesepõimikus ning teadsin, et see on sisemine hoiatus teiste tugevamate ebameeldivate tunnete eest, mis pidid sellele järgnema. Ma lootsin kogu hingest, et minu kartused ei osutu tõeks, seda enam, et sel hommikul pidi tulema visiidile uus poiss.

Täpselt kokkulepitud ajal astus te koos emaga kabinetti. Alles poisike – aga kui uhke! Suvetaeva sinised silmad, turris pruunid juuksed, ilmselt täiesti uutes pükstes ning pluusis, kirjaga „Love me”. Ma mõtlen – oleks vahva, kui me riietaksime kõiki lapsi riietusse nimega „Armastage mind”. Siis me ei unustaks seda kunagi. Ta vaatas mind pika pilguga ning seejärel istus otsustavalt tugitooli. Ma teadsin, kaardil oli tema nimi David (nimi on teadlikult muudetud) ja et ta on 7. aastane.

Tavaliselt, kui ma tunnen, et saan lapsega rahulikult suhelda, palun ma mõne aja pärast teda saatvatel isikutel oodata eesruumis. Minu imestuseks palus David ise oma emal  lahkuda. Olles intrigeeritud tema reaktsioonist, seda enam et midagi taolist polnud mainitudki, püüdsin ma leida sellele seletust. Tuli välja, et ema tõi ta siia seepärast, et ta „kuuleb oma peas häält nagu telefonis, millega ta vestleb ning võib temalt küsida kõike, mis pähe tuleb, kaasa-arvatud, nt, kuidas läbida vastavaid tasandeid arvutimängudes.“ Vastused, mida poiss sai, on olnud alati õiged.

Ma küsisin temalt, kas häälel on ka nimi, mille peale poiss vastas, et ta nimi on Agheton, et too on teisest tähesüsteemist, kust tuli siia läbi reinkarnatsiooni ka David ise ning et nad leppisid omavahel kokku säilitada omavahelist kontakti kogu siinviibimise ajaks. Ma küsisin, kui kauaks ta kavatseb siia jääda. Ta ütles vastuseks, et kui arvutada nii, nagu seda praegu tehakse, siis kusagil 200 aastaks, kuid me hakkame varsti tajuma aega teisiti, seepärast ta täpselt öelda ei saa.  Me vestlesime ligikaudu tund aega ning mind hämmastas jätkuvalt tema vastuste küpsus ja sügavus. Nagu vestluse käigus selgus, kuulusid osa vastustest „häälele telefonist”.

Enne lävepaku ületamist pöördus David lahkudes minu poole ning ütles, et eile õhtul, pärast seda kui ta sai teada, et hommikul ta minu juurde tuuakse, palus Agheton öelda psühholoogile edasi, et ta palub isiklikult kirjutada üles kõik, mida arutatakse, isegi kui see mulle ei meeldiks ning palub uskuda, et kõik, millest saab räägitud, on reaalne ning olla muretu vaasi pärast, mille ma lõhkusin sel hommikul akent sulgedes.

Kujutate ette, kuidas ma nende sõnade juures kohkusin, sest olin ainuke, kes sellest teadis! Niiviisi pakuti mulle kinnitust, et kõik, mida see poiss koges, oli tõsi. Otsekui tume kate sai tõmmatud minu silmadelt. Siis ma mõistsin, kui alusetud olid minu kujutlused tema poolt kuuldavast häälest kui rikkalikust kujutlusvõimest skisofreeniasse kalduva natuuri poolt või siis soovist olla teistest üle.

Niiviisi ma jõudsingi oma praegusesse seisundisse – kirjaniku rolli. Tema juhtimisel ma püüdsin koguda ja edastada kogu tähtsama informatsiooni. Ma pakun seda teile kujul, millisena see mulle saabus, parandusteta, ehedalt ja täpselt. Tänan teid aja eest, mis te sellele raamatule pühendate. Ühed hakkavad seda pidama väljamõeldiseks, teised aga mõistavad. Esimestelt palun andeks, teistele soovitan leida oma tee ning teadvustada oma maist missiooni.

Juba teise vestluse ajal tundus see poiss mulle palju lähedasem. Nagu me oleks tundnud üksteist juba ammustest aegadest. Meie vahel tekkis aeg-ajalt too sugulustunne, mida jagavad vaid vanad sõbrad. Ma küsisin, kas ma peaks esitama küsimusi või ta hakkab jutustama ise – kuidas talle rohkem meeldib. Veidi mõeldes ta vastas, et lihtsam oleks vastata küsimustele.

Ariana: Mis on su nimi siin, Maal olles?
David: David.
A: On sul ka teisi nimesid?
D: Praegu ei ole. Mul on olnud palju nimesid, kuid praegu on ainult üks.
A: Kuidas ma peaksin sind hüüdma?
D: David.
A: Miks?
D: Sest praegu on see minu nimi.
A: Alguses sa ütlesid, et tulid siia teiselt planeedilt taaskehastuse protsessis. Kas sa tead selle planeedi nime?
D: Ta nimi on Inue ning ta asub Orioni kõrval.
A: Tema elanikkonda nimetatakse samuti Inue?
D: Ei, neid nimetatakse inuaakideks.
A: Sa oled siis inuaak?
D: Ma olin inuaak, praegu ma olen maalane.
A: Kuidas su planeet välja nägi?
D: Ta on Maast ilusam.
A: Reljeef on seal samasugune?
D: Peaaegu. Seal on vesi, mäed, põllud, ainult taimed on teistsugused. Sealsete puude värv on hõbedane, ainult veelgi valgem.
A: On seal aastaaegu?
D: Jah, kuid mitte sellised kui siin. Seal pole talve ega lund, ainult vihm. Lehed ei lange puudelt ega ole nii palav, kui siinsetel suvedel.
A: On seal meresid ja ookeane?
D: Jah, meresid nimetatakse avata ning ookeane – surim. On ka kalu, kuid teist värvi. Tegelikult on seal kõik teist värvi.
A: Mis värvid need on?
D: Teistsugused. Ei tea… Samad varjundid, ainult palju heledamad. Nt punane ei sarnane siinse punasega, tundub rohkem punakasvalgena.
A: Kas roosa?
D: Ei, mitte nii värvikas, otsekui sellel oleks valge kiht.

A: Aga inuaakid, kuidas nemad välja näevad? On nad inimesed?
D: Ei, nad on inuaakid. Sarnanevad sisalikega, kuid samuti ka inimestega.
A: Nad on siis reptiilid?
D: Ei, nad on inuakid.
A: Saad sa mulle ühte neist kirjeldada?
D: Nad on pikakasvulised, umbes nagu see raamaturiiul (2m), kõnnivad jalgadel, neil on kaks kätt nagu meilgi, kuid ainult kolm sõrme, neil on veel ka lai ja küllalt tugev saba. Neil on valge nahk ning kuldselt violetsed silmad. Räägivad nagu meie ja nagu nemad.
A: Mis tähendab „nagu nemad”?
D: Tähendab mõtteliselt. Nad räägivad midagi mõttes ja teised kuulevad seda.
A: Nagu teated, mida sina kuuled?
D: Jah, täpselt.
A: Aga nahk. Milline see on? On see soomustega?
D: Ei. Pehme, sametine, sarnaneb meie omaga. Ainult neil pole ei karvu, juukseid ega kulme.
A: Aga hambad neil on?
D: Jah.

A: Aga mida need inuaakid söövad?
D: Toit on nagu meilgi siin, ainult lihata. Nad söövad seda, mida meie võiks nimetada puuviljadeks, juurviljadeks ja seemneteks.
A: Nad kasvatavad neid taimi nagu meiegi?
D: Mingis mõttes küll, kuid selleks ei kulu nii palju aega.
A: Tähendab?
D: Seal võib külvata seemne, lisada midagi veetaolist ning mõelda sellele, millal tahetakse saada vilja – nad ilmuvad täpselt siis, kui sa oled määranud.
A: Tähendab, kui ma tahan saada juba homme õunu, saab juba homme neid puult korjata?
D: Nii kähku ei saa. Kõige lühem periood on kaks pöörlemisringi.
A: Milliseid pöörlemisringe?
D: Planeedi pöörlemisringid oma telje ümber. Ligikaudu 5 maist päeva.
A: Ja igaüks tegeleb viljade koristamisega?
D: Jah. Või kui tekib vajadus, ütleme kui  sa ei mõelnud õigeaegselt ise, võid paluda keda iganes, kõik on valmis sind aitama. Kuid seda esineb harva.
A: Aga kuidas see ime toimub? Kuidas inuaakidel õnnestub saada kõike, mida nad tahavad? Kas seal on külluslik maa?
D: Mingis mõttes küll. Sealne maapind erineb siinsest, igal juhul on ta väga puhas. Kuid ei peaks mõtlema, et sellest piisab. Tähtis on taotlus, kavatsus. Sa palud midagi Matriitsilt ning see realiseerub, sõltumata sellest, mida sa palusid või soovisid. Nad ei küsi rohkem kui nad vajavad. Midagi ei küsita rohkem. Kõik on alati värske. Hoida toitu külmkapis on mõttetu kui seda on võimalik saada igal ajal. Pole mõtet ka rohkem küsida, see tähendaks kaotsiminekut ning see ei meeldiks Matriitsile.
A: Ja kuidas see toimub? Külvad seemne ja mõtled sellele, mil ta peaks valmis olema?
D: Umbes nii. Külvad seemne, kastad seda millegi veetaolisega, täidad selle valguse ja  armastusega ning seejärel palud ühendust tema universaalse Matriitsiga, millest ta võib saada kõik vajalikud andmed selle kohta, kuidas küpseda vajalikuks tähtajaks. Sel hetkel lööb seemnes põlema valgus ning hakkab valguma väljapoole mööda helendavat niidikest, mis ühineb Matriitsiga. Niiviisi algab protsess.
A: Aga mis juhtub taimega pärast seda kui sa oled viljad koristanud?
D: Ta jääb edasi, kuid järgnevaid vilju kasutatakse vaid  seemnete saamiseksd. Seejärel ta kuivab ning sa palud, et ta kiiresti laguneks elementideks millest oli loodud, et mitte koormata planeeti jääkidega.

A: Tuleb välja, et teil ei teki prügi?
D: Jah, peaaegu mitte. Prügi oluliselt ei teki, sest pole pakendeid ega tööstuslikke jääke. Juhul, kui midagi tuleb siiski ära visata, viiakse see vastavasse kohta, kus töötavad inuaakid, kes aitavad neid lagundada esmaelementideks. Seepärast seal pole prügimägesid ega äravisatud asju.
A: Kena, aga kui keegi selle asemel, et viia prügi vajalikku kohta, lihtsalt viskab selle möödasõidul maha?
D: Miks peaks keegi seda tegema? Ma pole kunagi midagi sellist kuulnud! Sellel lihtsalt pole mõtet.

A: On teil autosid või mingeid muid transportvahendeid?
D: Midagi selletaolist. Väljaspool planeeti me reisime sellega, mida maalased nimetavad „lendavateks taldrikuteks”, kuid selle piires – sarnaste, kuid väiksemate aparaatidega.
A: Aga mis kütust te kasutate?
D: Meie ei kasutagi kütust. See on midagi igiliikuri taolist. Nad töötavad igavesti, kütuseta, kuigi neile on asetatud midagi vastandlike polaarsustega magnetrõngaste taolist, mis loovad energiavälja, mis omakorda aktiveerub sellega, mida Maal nimetatakse Merkabaks. Ühesõnaga, mõtte abil aktiveertakse kaks tetraeedrit, mille keskel asuvad magnetid. Nende väljad on mingil viisil haaratud tetraeedrite sisse ning viimased hakkavad pöörlema, luues omamoodi jõuvälja, mis sunnib aparaadi liikuma. Muutes polaarsusi on võimalik laskuda ja tõusta ja magneteid kallutades saab määrata suunda. Seda tehakse isevärki kiivri abil, mis pannakse pähe ning mis on otseses seoses laeva südamega.
A: Seega nad on siis mingil viisil mõistuse poolt juhitavad?
D: Jah. Mõtteliselt. Kuid ilma magnetiteta see ei töötaks.
A: Millest need laevad on tehtud?
D: Metallist, mida teil Maal ei ole. Tegelikult on see viie metalli sulam, mida saadakse erivärviliste kiirte kimbu abil, mis luuakse suurte kristallide abil.
A: Kas igaühel võib olla selline laev?
D: Jah, kui ta seda vajab.
A: Aga kui sul on laev, kas see jääbki sinule sõltumata sellest, kasutad sa seda või mitte?
D: Laevad kuuluvad kõigile. Kui seda enam ei vajata, viiakse see võetud kohta tagasi. Pole mingit mõtet laeva enda juures hoida. Nii saab seda kasutada igaüks, kes vajab.
A: Kas laevad on tasulised? Kas teil raha üldse eksisteerib?
D: Ei, seal raha ei ole. Seda pole vaja. Igaüks töötab siis kui on vaja, aitab teisi kui teda palutakse ning omab kõike vajalikku.

A: On teil ka valitsejaid?
D: Omamoodi küll. Planeedi iga 260 pöörde järel kogunevad valitsejad ja 12-st olendist koosnev nõukogu kokku. Nagu valimisetel Maal. Kuid keegi ei saa olla valitud mitu tähtaega järjest. Kui keegi on olnud korra valitud, ei saa ta enam olla valitseja või nõukogu liige, alles seejärel kui planeedi iga elanik on valitsemises osalenud. Igal juhul on vaja elada vähemalt 5 200 planeedi pööret, et saada veel kord valitsejaks.
A: Nähtavasti on see hea töökoht?
D: Just! Igaüks tegeleb sellega andumuse ja optimismiga. Kui tahad, et sul kõik hästi  laabuks, siis nii ka läheb!

A: On teil ka lapsi?
D: Jah, kuid teisiti. Kui on tehtud kindlaks, et vajatakse uusi jõudusid, leitakse soovijaid – nemad algatavad järglased, kes kasvavad spetsiaalses, suurepäraselt läbimõeldud kohas, kus tagatakse nende optimaalne areng. See on kui lastekodu, kus neil on kõik vajalik. Nad õpivad planeedi ajalugu, käitumisreegleid, meditatsiooni, telepaatiat, taimede kasvatamist, tehnikat ning paljusid muid asju. Neid õpetavad vanemad, palju kogenumad inuaakid. Kõige väiksemad võivad näha oma vanemaid nii sageli kui soovivad ja vastupidi. Igal ajal saavad nad suhelda telepaatiliselt, seega lahusolek ei mängi erilist rolli. Tegelikult vahemaad ei kujuta endast mingit takistust.
A: Kas järglased sünnivad elusatena või kooruvad munadest, nagu reptiilidel?
D: Nad sünnivad elusatena…õieti nad ei sünnigi, kuna neid eostatakse ning kasvatatakse embrüona vastavas kohas. Vanemad jätavad oma geneetilise informatsiooni, laste arengut jälgitakse – nad pole kunagi haiged ega sünni geneetiliste kõrvalekalletega.

A: Kas maja, varandus, pärandatakse lastele? Kas pärandust saab jätta?
D: Kui selleks on soov. Kuid sellel pole mingit mõtet, sest küpsuse saavutanud indiviididel aidatakse ennast realiseerida. Pole mingit mõtet võtta midagi teistelt, kui võid ise saada kõike mida tahad.
A: Kena, aga perekondlikud aarded? On seal midagi sarnast?
D: Ei, sest need on mõttetud. Meil on küll kulda, kuid seda kasutatakse laevades ning igasugustes sulamites. Pole mingit mõtet kanda mingit metalli oma kehal – ta ju häirib sinu energiavälja.
A: Siin on ta kõrges hinnas.
D: Siin ta annab teatud staatuse, määrab oma koha ühiskonnas. Kuid seal sul pole võimalust näida millegi sellisena, mida sa ei ole. Seal igaüks teab, kellega räägib, milliseid teadmisi ja võimeid see inimene omab.
A: Nagu ma aru saan, on seal kõik enam-vähem ühel tasemel?
D: Jah, kuid kõigi kogemused on erinevad. Inuaakid on samuti erinevate võimete ja kalduvustega. Ühed on ehituse, teised taimekasvatuse, kolmandad haridusala asjtundjad. See ei tähenda, et teised neist sfääridest  midagi ei tea.  Seal õpetatakse alguses kõike ning alles seejärel, kui informatsioon on omandatud, saavad nad valida endale sobiva ala.

A: Kas teil esineb ka paare? Nt, mees ja naine? Sugupoolte erinevus?
D: On olemas sugupoolte erinevus, paarid, kuid teisiti kui siin. Seal ei sunni keegi sind jääma kui sa enam ei taha. Sa võid igal ajal jääda üksikuks või leida endale teise paarilise. Samuti võivad lapsed jääda vanematega kui on küpsuse  saavutanud, kuid seda ei esine. On võimalik, kuid keegi ei vaja seda. Seal on kõik sõbrad.

A: Kas kõik kohtuvad nagu siin, pidudel, pühade ajal?
D: Nad kohtuvad siis kui tahavad, kuid ma pole näinud pidusid nagu siin.
A: Aga kui keegi läheb naabriga tülli?
D: Sellist asja ei esine. Ma pole kordagi kuulnud, et taolist oleks juhtunud. Kuid, ometi, kui tekib lahkhelisid, kutsutakse kokku nõukogu ning pöördutakse Seaduste Koodi poole, kuid sedagi pole enam ammu juhtunud.

A: Mis on Seaduste Kood?
D: See on tohutult suur kristall, millesse eellased on salvestanud teatud universaalsed reeglid. Kui sul tekib probleem, tuleb asetada käed kristallile ning sa saad teadvusse tema reeglites salvestatuga kooskõlalise otsuse.
A: Kuidas ta selle otsuse edastab?
D: Ma täpselt ei tea, kuna pole ise midagi taolist teinud. Kuid nii palju kui mina mõistan, on nendeks kujundid, mis tekivad teadvusse.
A: Ja neid järgitakse?
D: Muidugi!
A: Kena, aga kui keegi ütleb, et ta ei taha seda teha? Kui keegi ei jää otsusega rahule?
D: Sellist asja ei saa olla. Kuidas saab seda täitmata jätta? Kõik järgivad neid otsuseid.
A: Kena. Kuid oletame, et keegi siiski ei taha ning on otsustanud tappa isiku, kes ta nõukogusse tõi?
D: (Lämbudes naerust): See on võimatu. Tappa kedagi tähendab tappa iseennast. Tapmisel toimub Matriitsi rikkumine, mis pöördub sulle endale tagasi kõige negatiivsemate tagajärgedega. Taolist asja pole kunagi isegi mainitud. Võib olla on seda kunagi minevikus esinenud, kuid nad on sellest juba ammu eemaldunud, mida siin nimetatakse põhjus-tagajärje seaduseks.  Ma ei tea kuidas sulle selgitada, kuid nad ei oska teha üksteisele kurja. Nad isegi ei tea, et see on võimalik. Seda otsekui polegi olemas. Mäletan, et kui ma avastasin siin selliste mõttevormide olemasolu võimaluse, tundus see mulle täieliku absurdina.
A: Kuid sellist on esinenud?
D: Jah, kauges minevikus. Meile on sellest räägitud, kuid käesoleval ajal mitte.
A: Kui ammu see võis olla maises ajas, saad sa üle kanda?
D: (pika mõtlemise järel): Ligikaudu 500 000 aastat tagasi.
A: Seega te olete 500 000 aastat elanud sellises ideaalses ühiskonnas?
D: Ei, veidi vähem. Alguses oli ka neil raskusi. Raske on end lahti rebida.
A: Millest lahti rebida?
D: Ma tahaks jätkata järgmine kord…
A: Muidugi.

Ma üritasin mõista kõike, mis ta ütles. Hiljem ma taipasin, et oleks võinud esitada teisi küsimusi, palju täpsemaid ja üksikasjalikumaid. Kuid informatsiooni uudsus tõmbas kogu mu keskendumisele kriipsu peale. Ma otsustasin kirjutada üles küsimused, mida tuleks uuesti arutada.

A: Ma mõtlesin, ehk kirjeldad mulle veel kord, kuidas inuaakid elavad? Kas neil on individuaalsed majad või elatakse koos?
D: Ei, igaühel on oma isiklik maja. Ainult et majad pole sellised kui siin ega ole mitmekorruselisi plokke.
A: Sel juhul, millised nende majad siis on?
D: Nad on maa all. Nad mõistsid, et pole otstarbekas ehitada maju maapinnale, millega läheb kaduma hulga maapinda. Kõike kasutatakse optimaalselt, sest maja kohal olevat maad saab harida.
A: Millest majad on tehtud?
D: Seinad on tehtud isesugusest liivast, mida segatakse mitmesuguste peenestatud kristallidega. Seda segu sulatatakse vastavate lainete abil – midagi sellesarnast nagu laevade töömehhanism. Sellest valmistatakse plaadid, mida saab lõigata vajaliku suurusega plokkideks. Need asetatakse maa sisse ning ühendatakse omavahel samuti sulatamise teel, moodustades ideaalse kuubi.
A: On neil ka mööblit?
D: Jah, kuid teistsugune. Kogu mööbel on valmistatud naturaalsetest materjalidest. Midagi väga sarnast bambusele või puidule. Kuid tekstiile ei ole.
A: Kas nad käivad siis alasti?
D: Jah, kuid see on nõnda kohandatud. Oleks väga kummaline, kui keegi hakkaks ennast riietama.
A: Kas neil külm ei ole?
D: Ei. Kui on külm, palutakse Universaalselt Matriitsilt sooja.
A: Kuidas?
D: Kui mul on külm, ühendan ma end Universaalse Matriitsiga ja palun sooja. Sel hetkel mu keha soojeneb ning külmatunne kaob. Minu keha otsekui aitaks mind, tõstes oma temperatuuri.
A: Saad sa seda teha ka siin?
D: Jah, kuid efekt ei püsi kaua – liiga palju on kõrvalmõjusid.

A: Aga kuidas nad saavad valgust?
D: Samamoodi. Paluvad valgust Universaalselt Matriitsilt ja saavad selle.
A: Tähendab, kui ma praegu palun valgust ning ühinen Universaalse Matriitsiga – täitub ruum valgusega?
D: Muidugi mitte. Siin on see esialgu veel võimatu, kuid saab edaspidi olema. Praegusel ajal on veel palju segajaid. Ei sina ega keegi teine saa teha midagi taolist… vähemalt pikemat aega mitte. Võib olla keskendumisel see võiks õnnestuda, kuid tulemus kaoks mõne sekundiga – edasist ei võimaldaks Maa morfogeneetiline väli.
A: Sa ütlesid, et veel mitte. Saab see edaspidi võimalikuks?
D: Kiiremini kui oskad seda endale ettegi kujutada.
A: Millal siis?
D: Üsna varsti. Kõik, mis ma praegu saan sulle öelda, on see, et sa saad seda nägema.
A: Võib olla järgmises elus?
D: Ei, just selles.
A: Saaksid sa täpsemalt rääkida?

D: Varsti teeb planeet läbi vibratsioonilise hüppe…

A: See kuulus 2012 aasta?
D: Jah, planeet läheb üle viiendasse mõõtmesse ja siis…
A: Kuidas me võime saada viiendasse mõõtmesse, kui me asume alles kolmandas? Kas me hüppame ühest üle?
D: Me juba oleme neljandas mõõtmes!
A: Ei, meil on kolmemõõtmeline reaalsus, seda teavad kõik.
D: Kõik, kes ei taha pidada mõõtühikuks ajalist külge.
A: Aeg on ju mõõtühik!
D: Samuti kui pikkus, laius, kõrgus.
A: Just, ka see on inimeste poolt välja mõeldud.
D: Nii pikkus, kõrgus kui absoluutselt kõik, mida saab mõõta ja arvutada sellel Maal, on inimeste leiutatud.
A: Me läheme siis otsekohe viiendasse mõõtmesse?
D: Midagi selletaolist. Kuid enne seda me mõistame ja saame teadlikuks mõnedest  reaalsuse aspektidest, nt, kuidas on lood nende nn mõõtmetega.
A: Sa tahad öelda, et me heidame magama ning äkki, järgmisel päeval ärkame viiendas mõõtmes?
D: Muidugi mitte, me ei jää lihtsalt magama ega ärka teises mõõtmes. Maal toimub veel mitmeid asju. Need saavad olema ettekuulutavateks märkideks. Igal juhul, üleminek saab toimuma kolme kuu jooksul. Ning nende kolme kuuga me mõistame, milleks õieti see neljas mõõde on.

A: Millistest märkidest sa räägid?
D:  Kõigepealt, otsustavaks saab 2009 aasta. Selle aasta teises pooles tuleb Maal kokku puutuda raskete kataklüsmidega… Vesi maksab kätte maismaa eest ning mitmed rannikualad saavad üle ujutatud. Seejärel kasvab vulkaaniline tegevus, mis äratab ka need vulkaanid, mida peeti ammu kustunuks. Kasvab maavärisemiste hulk – neid hakkab toimuma mitmes paigas korraga. 2011. aastal põrkub inimkond kokku tugevaima päikesetormiga, mis viib kontrolli alt elektri ja seda ei saa enam edastada nagu varem. Elektromagnetilised tormid kustutavad infosüsteemide salvestused, muutes need kasutuskõlbmatuks.
A: Ega sa juhuslikult tea, millal läheb järgmine laev Inuale? Äkki ma saaks sellele pileti!
D: Kahjuks pole sellesuunalist reisi olemas!
A: Sinu jutustusest ma sain aru, et meid ootab sünge periood.
D: Nagu iga teinegi. Maa peab saama puhtaks ning meil tuleb läbida see koos temaga. See saab olema raske aeg, kuid järgnev väärib seda. See saab olema sootuks teistsugune maailm. Ma ei tea, kuidas selgitada nii, et sa seda mõistaksid. See tuleb lihtsalt üle elada, näha, vastasel juhul pole, millele toetuda.
A: Äkki on see utoopiline maailm? Oleks vahva ärgata täiesti täiuslikus maailmas.
D: See saabki nii olema, kuid mitte kohe. Peavad mööduma mõned täieliku segaduse aastad – sel ajal hakkab kõik muutuma ning kõike tuleb ümber mõtestada. Kaasaarvatud teadus ja religioon.
A: Mis sa arvad, kui kaua see ümberkorraldumise aeg kestab?
D: Kolm kuni viis maist aastat.
A: Enne või pärast 2012 aastat?
D: Pärast. Kuid on vaja hakata mõistma, et me pole ainukesed selles Universumis.
A: Niipalju kui mina tean, jõuab Maa 2012 aastal kohakuti Galaktika keskmega, mis kujutab endast musta auku. Saad sa mulle öelda, mis asi see must auk on?
D: Must auk on koht, kus mõõtmeid ei eksisteeri. Absoluutne tühjus. Midagi Universumi nullpunkti taolist. Selles lakkab looming eksisteerimast.
A: Siis enam midagi ei eksisteerigi? Milleks on  seda vaja?
D: See on koht, kus tohutu pöörleva jõu tõmbega lagunevad kõik loomingu jäägid. Siia neelatakse kustunud planeedid, asteroidid, komeedid, kosmiline tolm. Võite võrrelda seda gigantse segistiga – kõik mis sinna satub, laguneb, väheneb aatomieelse seisundini ning seejärel muundub ümber energiaks. Niiviisi ei lähe miski asjatult kaduma.
A: Ütleme, et see on värav teistesse maailmadesse?
D: See on see, mis ma sulle ütlesin. Universumlikud ühendused on tehtud lehtritaoliste pööriste abil, mis eksisteerivad loomingu algusest. Kuid on arusaadav, et neid saab luua ka kunstlikult.
A: Kuidas?
D: Mõtte ja suure kristalli abil. Projekteerides idee kristalli, moodustub võimendunud mõttevorm, mis loob Matriitsis teatud ümberkorralduse ning too omakorda moodustab füüsilise tasandi. Seega, rääkides kosmosest, tekib midagi kanali taolist, mis sarnaneb tunneliga, mis surub ruumi kokku luues Universumite vahele sidepunkti.
A: Siinkohal tuleb mõista, et Universumeid on palju.
D: Neid on kümme. /Ilmselt on mõeldud ühte gruppi. V./
A: Ja igaüks on selline kui meie oma?
D: Igaüks neist on individuaalne. Nad on sarnased ainul loomise tasandil ning neil on vastavus Matriitsis, kuid nad on iseseisvad ning valmistatud igaüks omamoodi.
A: Kas Jumal juhib kõiki neid?
D: Oleneb sellest, millisest Jumalast sa räägid.
A: Sellest, kelle poole ma palvetame.
D: Jah, me palvetame Jumala poole, keda oleme pärinud, kuid tema pole Looja. Igal Universumil on oma Looja ja oma isiklikud juhtolendid, kuid üle kõikide on midagi suuremat, hoomamatut energia kujul, mida me võiks määratleda Kõrgeima Jumalana, Absoluudina. Kõik loomingud asuvad Temas. Kõik Universumid, maailmad, kõik teised Jumalad ning juhtolendid. Tema sisaldab kõike ja hoomab kõike.
A: Kas väljaspool Teda ka midagi eksisteerib?
D: Ei tea, ei arva… Ei arva ka, et keegi teaks.
A: Aga kui ka Tema on teise Jumala osa?
D: Huvitav idee. Kuid inuaakidel on see kõik kirjas Seaduste Koodis ning ma pole ei näinud ega kuulnud midagi taolist. Võib ju olla, kuid keegi pole veel saavutanud sellist teadvuse taset, et suudaks seda näidata.
A: Igal juhul, sellel polegi tähtsust. Juba see, mida sa ütlesid, ületab mõistmisvõimet.
D: Jah, kuna me pöördume vaid maise teadmise ja mõistmise poole, milles on teiste inimeste poolt meie peale asetatud piirangud. Looming erineb igal juhul sellest, mida temast Maal mõeldakse. Sellel pole mingit tegemist sellega, mida meie teame ja mõistame. Inimene pole lihtsalt masin – ta on midagi palju sügavamat.
A: Seda teavad kõik! Kõiges on olemas Hing, mis on surematu.
D: Mitte seda, et ta on igaühes.
A: Kuidas?
D: Hing, nagu sa teda nimetad, ei asu kehas, vähemalt mitte tervikuna.
A: Kus ta siis asub?
D: Kusagil ülalpool – igast olendist kõrgemal.
A: Ja kuidas ta seal asub?

D: Kohe selgitan. Igast inimesest kõrgemal asub midagi kerataolist. Ta on läbipaistev, valkjas ning selle sees asub miniatuurne füüsilise vormi koopia. Kujutle seda endale väiksema teisikuna. See kera on seotud kehaga jämeda keerdus köie kaudu, olles pea piirkonnas kehaga ühendatud. See köis on läbimõõdult ligikaudu 15-20 cm kui inimene on täisealine. Beebidel on ta väga peen – 1 cm ringis. Sedamööda, kuidas inimene kasvab, köis paisub. Kuid surma lähenedes ta muutub üha peenemaks ja peenemaks, kergendamaks kehast eraldumist.

A: Kena, aga kui inimene on noor ning sureb avarii tagajärjel?
D: Sellel pole tähtsust. Tema köie jämedus saab vastama tema eale. Avarii korral köis katkeb järsult. See eraldumine on valulik ning karm.
A: Ja niiviisi kõik? Me kõik oleme keraga seotud?
D: Muidugi mitte. See on lihtsustatud selgituse variant. Me oleme seotud keraga köie kaudu. Kuid köie ühenduskohast hargneb üle kogu keha palju harusid. Need sarnanevad mitmevärviliste ja jämeduste juurtega. Nt, sõrmede tasandil on need helesinised ja peened.
A: Mis juhtub, kui inimene kaotab käe? Kas nad kaovad?
D: Ei. Nad jäävad sinna edasi, nagu käsi oleks kohal.
A: Mis nendega surma hetkel toimub?

D: Enne köie katkemist nad hakkavad pikkamööda taanduma. Esmalt jalgadest ja kätest, seejärel puusadest ja õlgadest, seejärel maost ja peast, kuid viimasena nad lahkuvad südamest.A: Kuhu nad lahkuvad?

D: Alul nad koonduvad lülisamba kanalisse ja südamesse. Nad jäävad sinna ligikaudu kolmeks päevaks, mille järel köis katkeb ning sfäär saab minema lennata.
A: On see õige, et inimesed võtavad endaga kaasa oma teod?
D: Tegusid mitte. Kuid võimed, kvaliteedid ja omadused küll.
A: Aga kuhu jäävad teod?
D:  Matriitsi. Sinna nad sattusid siis kui said tehtud, sinna ka jäävad.
A: Meie nimetame neid Akasha Kroonikateks.
D: See on Loomingu Universaalne Matriits.
A: Meenutab midagi andmepanga taolist, midagi tohutu suure kompuutri taolist?
D: Jah, võid seda ka niiviisi nimetada. Kuid kompuuter on kellegi loodud, Matriits on aga eksisteerinud alati. Ta pole loodud. Ta pole loodav.

A: Sa nimetad Matriitsiks Jumalat?
D: Ei, Jumal koordineerib Matriitsi. Matriits on iseseisev. See on energia vorm.
A: Ma ei mõista. Saad sa veel kord selgitada?
D: Ma ei tea kuidas.
A: Jumal ja Matriits – on need erinevad mõisted?
D: Ei, kuid see pole ka üks ja seesama. Jumal ja Matriits on eksisteerinud alati. Nendel on ühesugune energeetiline struktuur, kuid nad pole üks ja seesama. Jumal tegeleb Matriitsiga, samas kui Matriits ei saa Teda mõjutada. Matriitsist toodigi esile kogu looming.
A: Kirjelda mulle Matriitsi.
D: Matriits on energia esmavorm. Siit võib leida kõik mõttevormid, ideed, kõikide asjade vormid, mis on või saavad kunagi olema loodud. Kõikide Universumite omad.
A: Mingil kujul on see Püha Vaim, mille Jumal hingas inimeste peale kui neid valmistas?
D: Midagi selletaolist. Inimesed on samuti kui kõik ülejäänu, loodud Matriitsi energiast, kuid Hing pärineb Jumalast. Ainult Hing on Jumalast.
A: Meie usume, et oleme loodud Isa kuju ja sarnasuse järgi.
D: Kõik on loodud Isast/Emast. Nii kivid, taimed kui loomad. Vorm, jooned ja omadused on saanud alguse Matriitsist, nad on võetud tema energiatest. Kontseptsioon, teisik, projektsioon sarnanevad Loojaga.
A: Kas planeetidel on olemas selline sfäär?
D: Jah. See on olemas mineraalidel, taimedel kui loomadel. Samuti kõikidel olemustel, keda me ei suuda näha, kuna oleme Maal kehastunud.
A: Jah, kuid…
D: Ma tahaks nüüd peatuda. Olen väsinud.
Pärast seda kui ta oli läinud, istusin ma diivanil sinna, kus ta oli istunud. Ma tundsin tema juuresolekut, seda, et identifitseerin ennast temaga. Ma mõtlesin selle üle, kui palju küpsust ja mõistmist on peidus selles hapras kehas. Ma püüdsin tungida tema ellu, tema mõtetesse. Mu pähe tekkis palju küsimusi. Ma tahtsin, et ta vastaks igaühele neist, tahtsin kõike kiiremini teada saada, kuigi mõistsin, et teatud piire ei tohi ületada.

A: Palun, alustame sellest, millel peatusime eelmisel korral.
D: Me peatusime taimedel ja loomadel.
A: Jah, me rääkisime sfäärist.
D: Jah, ta on olemas kõigel. Kõigel loodul on midagi selletaolist. Tead, kui inimene tahab ehitada maja, ilmub kõigepealt sfäär, mis pole millegi külge seotud. Ta hõljub inimese ümber, kes tahab maja ehitada ning mõtleb sellest. Sedamööda, kuidas inimene jõuab lõplikult moodustunud sihini, saavad sfääri piirjooned üha selgemini nähtavaks; kui algab ehitamine, ühineb sfäär vastava punktiga ning jääb sinna nii kauaks kui see maja saab eksisteerima.
A: Aga kui osta korter või maja? Kui mitte ise seda ehitada?
D: Siis sa omandad selle sfääri, sest see seostub kohaga, mitte inimesega. Ebameeldivaks osaks on see, et koos sfääriga sa omandad ka seal elanud inimeste mälestused ning kogemused. Nii valu, rõõmu kui surma.
A: Ja see kõik mõjutab meid?
D: Jah.
A: Kuid on inimesi, kes võivad maja puhastada. Ma mõtlen energeetilist ja vibratsioonilist puhastamist. Nad võivad lugeda teatud asju, mis selles kohas on toimunud.
D: Jah. Nad ühinevad sfääriga ja saavad sealt informatsiooni. Kui neil on vastavad võimed, võivad nad sfääri puhastada – koristada energeetilised jäägid ja segajad.
A: Kas nad saaks seda hävitada ja luua selle asemele uue?
D: Ei. See kuulub vastavale kohale. Ta on tekkinud koos loomisega ning lakkab eksisteerimast alles siis, kui looming hävib. See on seadus.
A: Tähendab – Jumal lõi meid ja meil on sfäär. Me võime luua ning see, mida meie loome, omab samuti sfääri.
D: Mitte sellist, kuid midagi sarnast. Jah, me võime luua, kuna me oleme Jumalast. Seetõttu inimene võibki leiutada, luua midagi uut. See on arengu ja progressi alus.
A: Järelikult me võime töötada Matriitsiga.
D: Jah. Me töötame igal juhul Matriitsiga, ka siis kui midagi ei loo. Kogu meie elu ja teod lähevad Matriitsi.
A: Aga miks?
D: Seepärast, et need on energia vormid ning Matriits säilitab energiat.
A: Ka karma ja saatus – kõik lähtuvad sealt?
D: Ei lähtu sealt, vaid satuvad sinna. Sa teed mingi teo, nt. aitad inimesel terveneda. Matriitsi läheb energia vorm – hea mõte, sinu soov aidata, ning jätab sinna jäljendi. See säilib seal ning vastaval hetkel kui sa seda vajad, pöördub sinu juurde tagasi.

A: Aga mis halbade tegudega juhtub?
D: Halvad teod, kui neid saab niiviisi nimetada, on tegelikult negatiivse energia vormid. Nad ei mõjuta Matriitsi mingil moel. Inimene ise – tema on see, kes peab selle all kannatama. Siis kui seda peetakse otstarbekaks, pöördub see inimese juurde tagasi. Näed sa, peab olema tasakaal. Nii palju kui sul on kogunenud negatiivse polaarsusega mõttevorme või tegude vorme, nii sageli nad hakkavad su peale tagasi pudenema. See on nn „mittevedamine”.
A: Kas inimene ei peaks pürgima headuse ja harmoonia poole?
D: Loomulikult. Matriits oma esialgsel kujul on harmoonia, armastus ja täiuslikkus. Seetõttu kõik, mis ei vasta tema polaarsusele, tuleb välja heita, kõrvaldada. Kuidas seda teha? Saates tagasi sellele, kes selle lõi. Saab ju ainult selle looja lagundada oma loomingu elementideks ja energiaks.

A: Kena, kuid kas karma inglid on olemas?
D: Jah, nende nimedega nad on siin tuntud. Tegelikult on nad Matriitsi koordineerivad olemused. Nad on temaga täiuslikus harmoonias, elavad temas ning vastutavad tasakaalu säilitamise eest.  Seetõttu nad jälgivad seda, et kehastumistel järgitask seadusi. Inimene saab tagasi selle, mida on andnud. Algselt andis Matriits talle tervise, maailma, tasakaalu ja mõistuse – tema aga asus kiirgama viha, vaenulikkust, kannatusi – ja ta saab ka kõik need vibratsioonid endale tagasi.
A: Teises elus?
D: Jah, kuid mitte ilmtingimata. Igal juhul eelistatavam oleks, kui ta saaks kõik tagasi samas elus – niiviisi oleks lihtsam.
A: Kas me kunagi olime kõik võrdsed või mitte?
D: Jah, me oleme kõik võrdsed. Tegelikult kõik Universumis ja Matriitsis on võrdsed. Meie kõik oleme omavahel seotud ka siin, Maa peal. Meie oleme Matriitsi ühe segmendi osad. Inua, nt, on teise segmendi osaks ning selles me oleme kõik Matriitsi tasandil seotud. Me oleme küll omaette, ent ikkagi koos.
A: Tähendab, kõik maalased on vennad/õed?
D: Jah. Me kõik oleme ühtede ja samade energiate, ideede, kontseptsioonide, loomingute osad. Matriitsis on vastav segment, millest me oleme loodud. Tema energia vastab meie olemusele ning mõjutab meid. Peenematel tasanditel me oleme kõik omavahel seotud. See, mis toimub ühega, toimub tegelikult kõikidega. Veelgi enam, Maa ja Päikesesüsteem on inimesega tihedalt seotud. Ühe inimese teod mõjutavad kõiki ja kõike.
A: Kena, kuid miks pean mina olema vastutav selle eest, et keegi otsustas heita alla aatompommi?

D: Sest sa võtsid selle vaikides omaks. Kui need, kes pole sellega nõus, ühineksid, või kui sa kasvõi oleks mõelnud sellele, et see on halb, et seda on vaja kuidagi peatada, kui sa oleks kogu südamest soovinud, et seda ei juhtuks, oleks sinu mõttevorm läinud Matriitsi, moodustanud energeetilise laine, mille võiksid omaks või üle võtta ka teised inimesed. Praegu viibivad inimesed Maal raskes letargilises unes. Nad isegi ei taha endale rahu ja vaikust. Ma räägin tõelistest soovidest, mis tulevad hingest, mitte nendest, millest nad lihtsalt räägivad, seepärast, et see on õige.

A: Ma ei mõtle, et ainult minu rahu idee toob mingeid tulemusi.
D: Sina ei mõtle, teised mõtlevad veel vähem… Justkui õigem oleks mitte pingutada oma mõistust, las kõik minna omasoodu, meie aga jääme uskuma, et keegi meist parem, rohkem selleks ettevalmistunud isik teeb kõik meie eest ära. Milleks teha tööd, kui saab ka ilma selleta?
A: See pole päris nii. Me ei tea neist asjadest. Me oleme midagi kuulnud, kuid keegi ei usu, kuna seda ei saa kellelegi demonstreerida.
D: Muidugi saab. Kuid igaüks peaks seda kiirgama seestpoolt, mitte ainult kuulama, mis teised räägivad. Maalased õpetavad endid järgima mõisteid, arutlusi või informatsiooni, mida pakuvad teised.

Me oleme endile öelnud, et me sünnime, elame ja sureme – ja kogu lugu.  Miks? Kes niiviisi otsustas?

A: Jumal.
D: Ei. Meie otsustasime nii. Meie lõime Matriitsi sisse mõttevormi-energia, millega ühinesime ise ning arusaadavalt veelgi enam, lisame sinna juurde ka lapsed, selgitades neile, et see on teaduslik seisukoht. Me oleme end ise selliseks programmeerinud. Aga sina võta kätte ja ütle, et sa ei taha sellega ühineda, et ei võta seda vaadet omaks, et ei taha olla selle grupi osa, vaid tahad hoopis muud.
A: Ja mul läheb see korda?
D: Enamgi veel kui läheb korda! Sa lood uue mõtteenergia, millega saavad liituda kõik, kes soovivad tahta, kes tahavad mõista.
A: Kuidas ma saan neid mõistma sundida?

D: Ma pakun kõigile, kes loevad seda raamatut, ühineda meiega igal pühapäeval kell 22:30 uue mõttevormi-energiaga, mis räägib sellest, et inimene on surematu. Ta sünnib, kasvab ning selliseks jääbki. Tugevaks, terveks, tulvil energiat.

A: See viib ülerahvastumiseni. Hakkab sündima lõpmatu hulk uusi inimesi.
D: Ole mureta, kõik on paika pandud. Hingede hulk ei saa ületada Matriitsi poolt määratud arvu. Seda lihtsalt ei saa olla.
A: Aga kui keegi enam ei sure, kuid ikkagi tahab planeedilt lahkuda?
D: Seda otsustab igaüks enda eest.
A: Hästi, proovime. Igal pühapäeval kell 22:30. Mida me peaks tegema?

D: Viis minutit järjest me kordame koos, et oleme noored, küpsed, terved, tulvil energiat ja armastust ning et surma pole olemas. Et me oleme igavesed.

A: Proovida me ju võiks. Aga kui igaüks hakkab mõtlema veel millestki, lisab midagi omalt poolt?
D: Iga sõna kiirgab vastavat energiat ja valgust. Siseneda energia mõttevormi, mille me lõime, saavad vaid need, kes kiirgavad, annavad edasi sama tüüpi vibratsiooni. Sellesse ei saa tungida midagi muud, kuna see on loodud vastaval lainepikkusel, vastava sagedusega.
A: Hästi, nii ka teeme.
D: See väärib seda!

A: Sa rääkisid, et kõik, mida inimene teeb, väljendub esmalt sfääri kujul ning alles seejärel materiaalsel tasandil. Mis juhtub asjadega, mida on valmistanud teised ning seejärel ostetud?
D: Nendel on oma sfäär. Nt, sa ostad arvuti. Tema aluseks oli idee, mis lõi Matriitsi sisse mõttevormi-energia – sellega ühinesid kõik hiljem valmistatud arvutid.
A: Tuleb välja, et kui ma ostan triiksärgi, tal polegi oma isiklikku sfääri?
D: Ei ole, see on ühenduses algsega.
A: Hästi, aga kui nt tead, et on olemas neetud teemandid, mis kannavad edasi nende kunagiste valdajate saatust.
D: Me räägime inimeste poolt tehtud asjadest. Looduses on kõigel oma sfäärid, mille vahetuks allikaks on Matriits. Üldkokkuvõttes kõik, mida Jumal on loonud, omab isiklikku, individuaalset sfääri, kuid ta ühineb omakorda teise, palju suuremaga. Kõigil inimese loomingutel on oma sfäärid, kuid too on üldine, ta on ainuke, sõltumata „tütarloomingute” hulgast. Nad näivad teistsugustena, neil on teistsugune energia, mis erineb sellest, milleks on Matriits ise.
A: Aga kui mu naaber läheb sama ehitaja juurde ning ehitab täpselt samasuguse maja kui mul?
D: Pole tähtis. Ta võib olla identne, kuid sfäär on tal oma, sest looja on teine inimene.
A: Aga miks juhtub nii, et riietus säilitab inimeste jäljed, kes seda kandsid? Kas energia läheb üldisesse sfääri ning sealt võib seda saada igaüks?
D: Ei, säilinud energia jätab jälje vahetult esemele. Kui sa nt. saad päranduseks vana voodi, sa saad ka osa sellest, mida elasid üle inimesed, kes sellel magasid. Aga kui sa pesed ta puhtaks, vahetad polstri, värvid ära, siis see energia kaob ning voodi on kui uus. Aga kui jälg jääks sfääri, seda enam kõrvaldada ei saaks.
A: Aga loomad?
D: Nendel on oma sfäär, kuid väiksem, mis on omakorda ühenduses tohutult suure sfääriga, milles asuvad rassi põhijooned ja omadused. Sama lugu on taimede, kivide ja kõige muuga.
A: Ütle mulle –  kui inimene sureb, kuhu läheb tema sfäär?
D: Matriitsi segmenti, mille osaks ta on.

A: Kas põrgu on olemas? Ma mõtlen sellega põrgut, nagu meie seda mõistame.
D: Ma ei tea, kuidas me põrgut mõistame, kuid sfäär läheb oma kohta, mis vastab tema raskusele. Matriitsi meie segmendis on palju tasandeid. Seal asuvad sfäärid vastavalt nende vibratsioonidele.
A: Aga mida nad seal teevad? Lihtsalt asuvad seal?
D: Ei, nad on sealolevate sfääridega suhtluses, eriti nendega, mis on nendega ühetaolised.
A: Kas see pole lihtsalt aja raiskamine?

D: Just seda ma üritangi sulle öelda. Meie püüame võimalikult kiiresti suureks saada ning järelikult – ära surra, et sattuda seejärel jälle Matriitsi. Milleks? Ma pole veel suutnud seda mõista. Meie koht on planeedil, mille osaks me oleme. Me peame teda aitama nii palju kui võimalik, täiustama teda, peame tulema tõe ja kogu loomingu äratundmisele, meie aga tuleme ja ruttame siit pagemisega.

A: Kas sa mõistad, mis oleks juhtunud, kui Hitler oleks elanud lõpmatult? Või muud kurjategijad ja diktaatorid?
D: Seda ei juhtuks. Kui inimkond oleks seotud eluga, maailmaga, tervise ja igavikuga, nad ei saakski siia tulla seni, kui on saanud ka ise teistega ühesuguseks. Nendel poleks võimalust siin kehastuda, ma räägin kehastumisest meie Matriitsis. Ta ei lubaks neil seda teha nende vibratsiooni sobimatuse tõttu. Neid oleks paisatud välja  Matriitsi segmendist, millesse kuulub Maa, segmenti, mis vastab nende vibratsioonile. Sa pead mõistma, et tooni annab enamus.
A: Oleks tõesti hea, kui mõned poliitikud saaks välja visatud ja mujale kantud!

D: Tahtke seda. Hakkame kõik koos igal pühapäeval tahtma, et kõik, kes pole vastavuses Matriitsi tõega, läheks minema, kanduks üle teise segmenti.

A: Ma arvan, et see on karma küsimus. See on see, mida me oleme ära teeninud.
D: Rumalus. Seda öeldes me võtame nad vastu ning nad jäävad siia meie endi abil. Meil pole enam karmat.

Tegelikult karma seadus varsti enam inimese kohta ei kehti. Me pole enam midagi kellelegi võlgu, meil pole enam midagi kahetseda. Meil on vaja otsustada enda jaoks, öelda enda sisemusele ja kõigile meie ümber – naabritele, sugulastele: Kõik! Aitab! Seda on olnud juba piisavalt! Sellest hetkes me oleme vabad!”. Meil on vaja paluda Matriitsil koristada kõik, kes meid mistahes moel orjastab või rõhub. Ressursid, vesi, õhk, toit, kütus ning kõik planeedi rikkused kuuluvad kõigile! On rumal uskuda, et Jumal andis õiguse kõige selle omamiseks ainult ühele inimesele, ühele perekonnale. Miks? Nõudke oma õigusi! Tehke seda meie endi ja järglaste heaks!

A: Kui ilusti ja lihtsalt see kõlab! Sa mõistad, et see on utoopia. Need, kellele kuuluvad planeedi rikkused, on kasutanud seda privileegi aastatuhandeid, põlvkondi.
D: Jah, kuid kes andis nendele selle õiguse? Kas Jumal otsustas nii? On neil mingi akt ette näidata? Kokkulepe Temaga? Nad andsid selle õiguse endile ise. Kahmasid kõik, mis nendele ei kuulu, veel halvem – võtsid ära meilt kõigilt.
A: Olgu. Kuid kui ei jälgitaks omandiõigusi, algaks kaos.

D: Ei, sest siis inimesed mõistaks, et võib saada kõike, mida vaja, igal ajal. Rabada endale rohkem kui sa vajad, on lihtsalt asjatu. Kui poleks konkurentsi ligimesega, kui keegi ei kadestaks teise maja või autot, milline siis elu oleks? Kui sa tead, et sa võid saada samasuguse asja, kui vaid tahad?

A: See oleks küll vahva!
D: Ma tahan vaid öelda, et nii peabki olema ning kahtlemata, saabki olema. Inimesed ja planeet väärivad seda. Käes on aeg, mil inimkond peab võtma oma vabaduse enda kätte, otsustama ise enda eest. Käes on aeg juhtida ja hoolitseda enda eest ise. Luua omaenda ja valitsejate seadusi. Leppimata paratamatusega, et keegi varastab meie Elu ja meie Tõde.
A: Ja kuidas me peaks seda tegema?
D: Kõigepealt tuleks uskuda, et absoluutselt kõik on muudetav. Ning seejärel paluda Matriitsilt orjusest vabastamist ning vaba juhtimist.

A: Meie ju ise valisime oma valitsejad!
D: Mitte mingil juhul! Nad on meile kaela määritud. Tegelikult valitsevad planeeti ühed ja samad tegelased. Füüsilisest tasandist kõneldes, nad vahetuvad, muutuvad nimed, füüsiline välimus, koht… Kuid isikud on ikka samad läbi aastatuhandete. Nad pärivad üksteiselt, tulevad ja lähevad, kuid sisuliselt, kõneldes mõttevorm-energiast – on nad ikka samad.
A: Sa räägid igasugustest okkultsetest organisatsioonidest, mis, nagu räägitakse, valitsevad maailma?
D: Ühe parandusega – nad tõepoolest valitsevad seda. Kõik valimised, demokraatia, vabadus, seadused – on tegelikult näivus, farss. Mõtle, kui sul tuleb, nt. valida kahe presidendikandidaadi vahel. Üks on vägivallatseja, teine kurjategija. Keda sa valid?
A: Mitte kumbagi. Ma ei lähegi valima.
D: Täpselt! Sellest hoolimata üks neist võidab. Miks? Sest keegi usub, et ühel neist on eeliseid teise ees.
A: Jah, isegi kui ma lähen ja hääletan ükskõik kumma poolt , loogiliselt – üks neist saab presidendiks.
D: Õige. Kuid sul on valik boikoteerida valimisi. Karjuda kogu kõrist. Ja kui keegi ei lähe valima, ei saa neist kumbki presidendiks. See oleks esimene samm.
A: Jah, kuid inimesed ikkagi läheksid, nende sugulased.
D: Vastuargumente leidub alati. Elu tundub meile täielikult loogikast sõltuvana. Intuitsiooni ja hinge pole vaja kuulata! Sa esiteks proovi, seejärel väida, et see on võimatu.
A: Võib olla teie proovite, teie olete äsja tulnud. Meie oleme väsinud.
D: Jah, palju lihtsam on jätta probleem järglastele kui rabeleda ise selle lahendamise kallal.
A: Kuid teie… praegused kristall-lapsed, ma räägin indigodest… Muide – sa oled üks neist?
D: Ei, mul on teistsugune hing.
A: Olen kuulnud, et nad on erilised.
D: Jah, kuid mitte kõik. Mitte kõik, kelle formatsioonis on indigo värv, pole tulnud päästma planeeti. Mõned neist on spetsiaalselt saadetud tasakaalu rikkumiseks, ainult praegu, käesoleval hetkel. Aghton edastab sulle, et mitte iga hüperaktiivne ja halvasti kasvatatud laps ei vääri leebet suhtumist. Arukusel pole mingit tegemist energiavälja värviga. Nende vanemad kasutavad mõningaid mõisteid ning püüavad õigustada oma kasvatuslikke möödalaskmisi sellega, mida on kusagilt lugenud. Nagu autismi puhulgi – väga harvadel juhtudel on tegemist võimetusega  reaalse maailmaga kohaneda.
A: Kena. Seoses autismi ja igasuguste kõrvakalletega lastega räägitakse, et nad ei vasta meie planeedi vibratsioonile.
D: Nad ei saa sellele mitte vastata, kuna pärinevad Matriitsi samast segmendist. Nad on olnud seal Maa loomise algusest alates, on temaga vastavuses ning sõltuvad temast tugevasti.
A: Mis nendega siis lahti on?
D: Ma ei räägi kõigist, kuid paljud on teinud vigu planeedi või inimkonna palge ees. Ma mõtlen tohutuid, kohutavaid vigu. Nad surid ning see raskus jäi Matriitsi. Matriits omakorda reageeris sellele ning saatis neile viimases kehastuses midagi letargia taolist. See oli vajalik, et nad ei saaks enam midagi taolist uuesti korda saata ning muidugi ka selleks, et anda neile endile tagasi  see, mis nad on teinud. Seetõttu nende lähedased pöörduvadki nendest ära. Nad on jäetud eksistentsi perifeeriasse. Ometi on meie kohus neid aidata ja toetada, sest nad on meie omad, nemad on meie. Teatud tasandil me oleme vastastikku seotud.
A: Aga teised, kes ei kuulu sellesse kategooriasse?
D: Need on õilsad, tundlikud, erilised hinged, kes sellest hoolimata, teatud hetkel on loonud vastavaid, küllalt raskeid rikkumisi Matriitsi välja. Neid on tegelikult väga vähe. Neid võib ära tunda selle järgi, et nad pole vaatamata kõikidele oma probleemidele agressiivsed. Nad kiirgavad välja armastust, rõõmustavad hellituste üle, vajavad lähedust, suhtlemist, suhtuvad kõikidesse, kellega kohtuvad, kui sõpradesse. Nemad on need, kes on tulnud siia teatud eesmärgiga. Enamus on teerajajad, leiutajad ja uute asjade avastajad. Nad on jätnud midagi inimkonnale, mida kasutati ära kurjasti või mõisteti valesti. Nüüd nad tulid seda muutma. Nad võivad vastavad sfäärid lausa ümber pöörata. Nende probleemiks on see, et nad elavad kahes maailmas korraga, kui ma tohin niiviisi väljendada. /Nt, Nokola Tesla elas kahes maailmas korraga, omas sõpru mõlemas ning sai sealt nii palju informatsiooni, et ei suutnud kõike üles kirjutada. V./ Seega nad näevad seda, mida meie ei näe. Inimesed ei oska neid esialgu aidata. Neid topitakse tablette täis ning aetakse programmidesse ühiskonnas adapreeumiseks.
A: Siin ma sinuga ei nõustuks! See aitab neid!
D: See on vale. Kas see tõesti aitab neid, kui nad muutuvad teiste sarnaseks, olles tegelikult erilised. Neile tuleb jätta vabadus ja õrnalt suunata, et nad saaks arendada oma tõelisi andeid. Nad on need, kes suudavad tõestada, et mateeria taga on veel midagi, et mõttejõud on kõige võimsam vibratsiooniline laine, et aega ja ruumi on võimalik juhtida, käsutada.

A: Nüüd aitab! Ma ei saa iseendaga vastuolus olla! Räägi mulle indigo lastest, nendest, kes tulid abistama planeeti. Kust nad pärinevad?
D: Nad võivad kuuluda Matriitsi nii sellesse segmenti, kui ka teistesse. Esimesed on õilsad olemused, saabudes siia uute teede avajatena. Teised on kõrgemad olendid, kes on siia üle kantud Matriitsi enda poolt sihiga aidata kogu planeeti. Kõigil neil on võime ühendada end teadlikult Matriitsi mäluga ning kasutada neid teadmisi. Nad tahavad võimalikult kiiresti ja hästi kohaneda uue vibratsiooniga. Nad on need, kes on võimelised taastama ja tervendama planeeti.
A: Aga nendega, kes ei suuda uutesse parameetritesse sisse elada, mis nendega juhtub?
D: Need viiakse üle Matriitsi teise segmenti. See ümberpaigutus toimub tema sisemuses pidevalt. Teatud ajaga segmendid puhastuvad. Kogutakse kokku kõik, mis vastab teatud energiale ja vibratsioonile – kõik see ühendatakse ning luuakse Matriitsi uus segment.
A: Midagi uue ühtsuse taolist?
D: Just, täpselt. Kõik, mis vastab vastavale energiale ja vibratsioonile, ühineb ning jääb ühte uue „puhastuseni”.
A: Meie oleme praegu just sellises olukorras?
D: Ning siia on algusest peale saadetud ühetaolise vibratsiooniga loominguid. Tuhandete aastatega on toimunud lahknemine ning nüüd on saabunud hetk sarnased taas omavahel ühendada.
A: On see esimene taoline ühendamine?
D: Ei, kolmas.
A: Saad sa mulle jutustada eelmistest?
D: Ei, seepärast, et ma neist ei tea.
A: Nagu ma aru sain, viib Universum aeg-ajalt läbi olemuste lahutamise: head jäävad, halvad lahkuvad?
D: Me ei saa jagada neid headeks ja halbadeks. Matriits otsustab, kes jääb ja kes lahkub. See on vibratsiooni tasemete küsimus.
A: Toimub see kõikjal? Kas siia võivad saada üle toodud olemused ka teistest segmentidest?
D: Jah, kui nad vastavad vibratsiooni tasemele ning kui niiviisi otsustab teise segmendi vastava vibratsiooni skaalaga looming.
A: Kas nad pole siis teatud Universumi, planeedi, erinevate liikide osad?
D: Nagu ma ütlesin, teatud tasandil me oleme kõik omavahel seotud. Me oleme kõik tehtud ühest taignast.
A: Jah, kuid me asetame endile erinevad seadused. Kui me võtaks ja paigutaks inuaakid ja maalased ühte ja samasse kohta, mis siis juhtuks?
D: See oleks võimatu, sest nad pole vibratsioonilisel tasandil ühitatavad. Kunagi inuaakid olid selleks, milleks meie oleme praegu. Inue planeedil pole praegu ühtegi isendit, kes oleks identne maalasega, isegi kõige ülevamaga mitte.
A: Nad on siis rahulikumad, paremad ja tulvil armastust?
D: Nad ei loo enam Matriitsi mingeid rikkumisi. Vastupidi, nad aitavad tal end reguleerida, laevad teda positiivse energiaga.
A: Kuidas nad seda teevad?
D: Oma tunnete, elamuste, mõtetega. Nad on teadlikud, et on igavesti seotud Matriitsiga ning seetõttu elavad temaga täielikus harmoonias. Pole ju mingit mõtet tasakaalu rikkuda.
A: Ma näen, et sa hakkad nihelema. Tahad peatuda?
D: Jah, kuid enne ma tahan, et sa mõistaksid, et kõigel on oma loogika. Miski ei eksisteeri juhuslikult ega iseenesest. Iga asja ja olendi taga on peidus idee, mõttevorm- vibratsioon.
A: Jah, kuid miski on ka inimese loodud. Tähendab – ka inimene võib luua.
D: Jah, kahjuks mitte ainult häid, vajalikke asju.
A: Kas loomad saavad mõjutada Matriitsi?
D: Ei, kuna nemad on seotud tsentraalse sfääriga, kuid see on koordineeritav hooldusolemuse poolt, kes ei laseks sel toimuda.
A: Aga inimesed?
D: Inimestel on midagi enamat. Nad võivad olla Jumala sarnased, see tähendab, võivad luua mõttevormide abil.
A: Ütle mulle – need ideed, ma räägin leiutistest, polnud Matriitsis ning ikkagi neid said sealt võtta need, kes pidid seda tegema?
D: Mingis mõttes küll. Mõned ideed juba eksisteerivad, ümberloodutena. Võtame nt, lennuki. Sellest on mõeldud tuhandeid aastaid enne seda kui esimene inimene hakkas tegelema küsimusega – kas inimesed saaks lennata nagu linnud. Kõik, kes mõtlesid sellest pärast teda, lisasid sellele ideele oma energiat seni, kuni keegi sattus sellele lainepikkusele, täiustas kontseptsiooni ning tegi selle praktiliselt teoks.
A: Kas seal on ka ideid, mis on sinna pandud Jumala poolt?
D: Ei, Maa segmendi ideed kuuluvad maalastele. On olemas ka teisi mõttevorme-energiaid, mis on lisatud olendite poolt teistelt tasanditelt.
A: Ma ei mõista.
D: Oletame, et inuaakid otsustasid anda teile ligipääsu kristallide valguse kasutamisele metallide töötlemisel. On kaks võimalust. Siis kas saadetakse kehastuma olend, kellel on õigus säilitada Matriitsi mälu lähtesegmendist, või siis antakse Maa segmenti edasi mõttevorm-energia. Sagedamini kasutatakse teist varianti.
A: Järelikult sina, omades ligipääsu informatsioonile elust inuaakina, tulid, et tuua siia midagi erilist?
D: Jah, kuid sellest ma tahaks rääkida juba järgmine kord.

 

Teine osa

A: Täna ma tahaks sinuga rääkida sellest, kuidas ja miks sa siia, Maale sattusid. Sa valisid ise koha ja vanemad?
D: Muidugi mitte. See oli vaid üks variantidest tollel hetkel.
A: Ja sa tulid, sündisid nende lapsena?
D: Ma ei sündinud.
A: Ma arvan, et sa ikkagi sündisid. Kuidas siis teisiti?
D: Asi on vähe keerulisem. Nendel vanematel oli oma laps, kes sündis normaalselt üheksakuise raseduse järel nagu iga teine maalane. Kahjuks oli tal haiglane natuur ning selle tõttu pidi ta sellest maailmast varakult lahkuma. Siis ma hõivasingi kehas tema koha.
A: Saad sa täpsemalt selgitada. Ma ei mõistnud midagi.
D: Nende laps, David, sündis, et varsti surra. See oli programm, millega ta sünni kaudu siia tuli. Ta pidi lahkuma kuuekuuselt. Siis sai Matriitsis otsustatud, et ma hõivan tema koha.
A: Selge, kuid kuidas? Kas nad ei märganudki, et laps on hoopis teine?
D: Ei, sest ma võtsin üle ju tema keha.
A: Otsustavalt ei mõista.

D: Laps sündis nõrgana. Ta oli pidevalt haige. Kui ta sai kuuekuuseks, nägi ema, et ta lebab voodis koomas. Ta tormas temaga haiglasse, kus üritati ta elule tagasi võita, kuid ta suri. Mõne minuti pärast tema süda seiskus. Siis ta hing eraldus ja mina võtsin keha üle. Arstid arvasid, et nendel õnnestus poiss ellu äratada, kuid see polnud nii. Ta lahkus.

A: Ja nad ei märganud midagi?
D: Ei, nad poleks seda ka suutnud. Keha oli ju sama.
A: Sa sisenesid kehasse, teades, kes sa oled?
D: Kehasse sisenedes ma teadsin, kes ma olen. Ma aitasin teadlikult tema hingele kaasa. Kuid bioloogiline iga ja keha funktsioonid ei võimaldanud mul väljendada ennast teisiti kui lapsena. Seejärel see eneseteadvus kadus. Ma unustasin kõik ning pidin läbima õppestaadiumid nagu iga teine surelik.
A: Milleks?

D: Selleks, et õppida kohanduma inimlike ja sellele kohale omastele
vibratsioonidega, et mõista nende mentaliteeti ja eluviisi.
A: Sa kaotasid palju aega?
D: Sugugi mitte. Ma sain Jõulud tema rõõmu ja valgusega, Paasapühad, muud pühad, mängud teiste lastega. Meie oma kodumaal neist asjust ei teata, ei tunta nende vibratsioonilist jõudu. Seda pole Inue planeedil. Sul pole aimugi, kui kaunis see on – mängida lumes, pilduda lumepalle, tunda külma.
A: Jah, kui seda niiviisi vaadata, siis oli palju uut…
D: Jah, kuid selle mõistmiseks on vaja seda tunda, üle elada. Kuni hetkeni, mil mõistad, et ka nukrus on kaunis. Igatsus omaste, lähedaste, kutsika järele.
A: See on nii, kuid kõik pole kaunis.
D: Kõik on kaunis, sest see on uus, eriline kogemus. Iga elamus, tunne, määratleb sind olendina. Kõik jälgib vaid ühte eesmärki – sundida sind omandama elu õppetunde sellel vibratsioonilisel tasandil. See on erikool, mida mõistavad vaid need, kes saavad seda läbida.
A: Millal sa said teada, mis oli toimunud? Millal sa said teadlikuks, kes sa oled?
D: Kui ma olin 5 aastane. Ma mäletan, et oli jõuluõhtu. Jõulud on minu armastatuim püha. Ema ütles mulle, et tuleb jõuluvana. Ma olin nii erutatud, et ei suutnud magama jääda. Siis ma hakkasin mõtteliselt rääkima iseendaga, küsima midagi,  ning just siis hakkas mulle keegi vastama. Mul kulus tublisti aega, et mõista. Veel halvem oli see, et mul tuli kõige sellega endal toime tulla. Ei ema ega isa tahtnud mind kuulata, veelgi enam – keelasid seda arutada teiste inimestega. Seejärel mu sõber Vladuts ütles, et ma olen imelik, ja et kui ma ei lõpeta nende vimkadega etlemist, ta minuga enam ei mängi.
A: Niiviisi sa lõidki sidemed Aghtoniga?
D: Tegelikult tema minuga. Ta ütles mulle, et mind on pidevalt jälgitud ning võeti kontakt alles siis, kui minu side Maaga oli täielikult paigas.
A: Miks?
D: Sest oli risk, et kui mulle kõik meenub, hakkan ma tahtma ära minna.
A: Olnuks see halb?
D: Jah, sest ma tulin missiooniga ning see tuleb lõpule viia.
A: Kas Aghton rääkis sulle Inuest?
D: Ei ütleks, et rääkis. Ma nagu oleks vaadanud filmi. Ma vaatasin sisemise nägemisega, nagu oleks telekas mul peas. Nägin kõik, minu sealsest sünnist alates kuni lahkumishetkeni. Nägin planeedi ajalugu, elasin uuesti  üle oma sealse elu, tuletasin meelde kõik oma teadmised. Seal, kus miski jäi selgusetuks, ma küsisin ning ta vastas mulle, osutades vibratsioonidele, helidele ja kujunditele.
A: Sa surid Inuel selleks, et saaks sündida siin?
D: Ma ei surnud, vaid läksin teisele tasandile, lagundades teadlikult oma keha ning jäädes ootama parimat hetke  siia kandumiseks.
A: Tähendab sinu vanemad olid mingil viisil enne ära määratud?
D: Ei, see otsus sai tehtud viimasel hetkel.
A: Aga sa ütlesid, et ootasid soodsat hetke!
D: Kuid selleks polnud need mu vanemad. Too väljavalitu oli noor paar, ühe esoteerilise liikumise järgijad, mis tegelikult on ühe suure müsteeriumi kooli taastus. Tütarlaps pidi rasestuma ja  sünnitama mind – sel moel mul oleks olnud tegelik toetus ning ma oleks saanud ilmutada oma matriitsi teadmisi palju kiiremini ning optimaalsetes tingimustes.
A: Ja nad mõtlesid ümber? Ei tahtnud last saada?
D: Ei. Nad juba eostasid minu. Ma isegi juba alustasin olemuse kehasse paigutamist. Kuid ema mõtles ümber ning katkestas raseduse.
A: Aga kui sa olid eriline olemus ning sind abistati, miks te seda talle ei öelnud?
D: Me rääkisime. Kuid ta pidas end liiga nooreks. Talle sai saadetud nägemusi, elamusi, kuid hirm segas tal neid mõista.

Tegelikult hirm ja viha on ainukesed maised tunded, mis tõkestavad ligipääsu teadmistele ja evolutsiooni jätkumisele.

A: Ja sa ei saanud jääda ootama teist sünnivõimalust?
D: Ei, sest Matriitsi ei saa jääda liiga kauaks passima. Kui ma oleks veel veidi viivitanud, oleks mul tulnud end lahustada või sündida jälle inunaakina. Nii juhtuski, et ma hõivasin Davidi koha.
A: Matriitsis on sinu käsutuses ainult teatud aja?
D: Jah, olukorras, mis eelneb tavatule kehastumisele, säilitatakse sulle sinu omadused ja mälu Matriitsist. Kuid energia Matriitsi sees võib rikkuda olendi terviklikkuse kui ta asub selles ettenähtud ajast kauem.
A: Aga mis toimus olendiga, kes oli David?
D: Ta läks tagasi Matriitsi ning ootab uut tulemise võimalust.
A: On see tema suhtes õiglane?
D: Jah, kuna ta läks üle kõrgemale tasandile võrreldes sellega, millest lahkus.
A: Miks?
D: Seepärast, et ta juba tuli siia sihiga keha maha jätta ning ma võtsingi selle üle.
A: Võtsid sa üle ka tema karma?
D: Mitte päris, sa mõistad karmat teisiti. Ma võtsin üle suurema osa rikkumistest, mis ta oli jätnud minevikus Matriitsi ning ainult need, mida ta oli tulnud seekord lahendama. Ülejäänud jäid edasi Matriitsi sama segmenti, kus asuvad praegugi. Ta võtab need siis, kui nii saab otsustatud.
A: Tähendab, sul tuleb kokku põrkuda tema probleemidega?
D: Jah.
A: Ma suudan neid üle elada, sest need tekivad tema poolt jäetu ja minu poolt kaasatoodu ühitamisel. Pealegi, kõik on lahendatav kui tead, kuidas.
A: Õige, kui tead kuidas.
D: Meie kõik teame seda. Põhiline probleem on selles, et maalased ei taha seda teadvustada.
A: Saad sa selgitada mulle keha ülevõtmise protsessi?
D: Jah, see protsess on vastupidine sellele, mida me nimetame surmaks. Sfäär vabaneb järsult ning hetkel, kui ta eraldub köiest ja kehast, teine sfäär hõivab tema koha. Ta hakkab kehas hargnema, sisenedes paelae kaudu lülisambasse, seejärel südamesse, sealt makku, pähe ja teistesse keha organitesse. Seejärel saab keha valguslaengu otse Matriitsi väljast. Värvilt ja võimsuselt sarnaneb see välguga – see on lühike, kuid väga võimas sähvatus. Seejärel sa hakkad tundma keha nagu see oleks olnudki sinu oma. Tunned, kui miski valutab, sügeleb või torgib, saad seda juhtida nagu tahad. Kuid, nagu ma juba ütlesin, ma olin piiratud liikumises, kuna mu aju võttis vastu vaid informatsiooni, mis oli kohane kuuekuusele lapsele.

A: Kas on võimalik võtta üle ka täisealise keha?
D: Jah, siis avanevad sulle kõik täisealise inimese keha eelised ning sa saad rohkem tegutseda.
A: Siis on sinu eneseteadvus aktiivne?
D: Ei, sest sel juhul  tuleb sul alles harjuda kehaga, koha vibratsiooniga, Maa pulsiga.
A: Seega tekib suur lünk, amneesia? Sa ei mäleta midagi, ei tunne ära sõpru, sugulasi?
D: Amneesiat ei teki, sest koos kehaga sa võtad üle ka informatsiooni. Mälu käesoleva elu kohta on nii Matriitsis kui ka ajus. Tegelikult Matriitsi tungib vaid tegevuste  mõttevorm-energia, samal ajal kui mälestus ise on hoiul kehas. Samuti kui tunded ja elamused.
A: Need ei mõjuta Matriitsi?
D: Muidugi mõjutavad. Nad loovad moonutusi, teiste omadustega ning vahetult segmendis, mis vastab antud hingele. Maised elamused ja tunded võimaldavad kehal hästi toimida. Keha on maine liikumisvahend, mis toitub nii energiast, toidust, kui  elamustest.
A: Aga kui olemus avastab, et keha ei kuulu talle algusest peale?
D: Sõltub tema kohanemisoskusest.  Siin puuduvad jäigad reeglid. Ta avab selle siis, kui tema poolt väljapoole kiirgav vibratsioon vastab täielikult maisele.
A: On selliseid inimesi palju?
D: Ma ei tea. Tean ainult, et Inuelt tulid kümme.
A: Koos sinuga?
D: Ei, erinevatel aegadel. Mina olin kolmas.
A: Kas ülejäänud ka teavad, teadvustavad endid, kes nad on?
D: Aghton ütles mulle, et saab suhelda vaid seitsmega peale minu.
A: Aga mis ülejäänud kahega juhtus?
D: Keha ülevõtmine ei õnnestunud. On teatud risk.
A: Kas neil on võimalus taaskehastuda?
D: Ei.
A: Kui kaua nad peavad sedasi läbi ajama?
D: Nad saavad lahkuda, kui keha sureb. Kuid surm tuleb alles siis kui tema programm lõppeb.
A: Ja midagi ei saa parata?
D: Ei, sest seadusi tuleb täita. Kõigel on oma loogika.
A: Miks sellised intsidendid juhtuvad?
D: Nii palju kui mina asja mõistsin, kestis ühel neist ülevõtmine liiga kaua, kehal tekkis hapnikupuudus ning aju sai kahjustada. Teisel juhtus intsident ülevõtmise ajal. Olemus, kes valdas keha enne seda, mõtles ümber just sel hetkel, kui oli seostamisel uus köis ning seda keha kasutavad nüüd kaks hinge. See loob tõsise süsteemi rikkumise, mida ei õnnestu kontrolli alla võtta.
A: Kas seda ette ei teatud?
D: Kust võib ette teada, et  hing rikub seadust, hakkab takistama?
A: Aga mis teistest sai?
D: Ma tean, et nendega on kõik korras, nad on alustanud suhtlemist ning kõik kulgeb normaalselt. Üks ületab mind tublisti, sest teda toetavad vanemad.
A: Millega tema vanemad tegelevad?
D: Nad on teadlased. Kuid nad kuuluvad samuti Roosristlaste Ordusse ning neil on ligipääs kõrgemate esoteeriliste teadmiste juurde.
A: Kas see pole mõni satanistlik organisatsioon?
D: Ei, see on midagi muud. Tõsi, mõned harud on rohkem huvitatud isiklikust heaolust kui evolutsioonist ja altruismist, kuid need, kellest mina räägin, pole mingil juhul negatiivsed.
A: On nad ka Rumeenias?

D: Ei, siin olen mina üksi. Neist, kes viisid keha vahetuse läbi edukalt, asuvad kolm Ameerikas, üks on Prantsusmaal, üks Hiinas ja kaks Saksamaal.

A: Koos sinuga seitse, aga kus on kaheksas?
D: Erilises kohas, mille kohta Aghton sulle midagi öelda ei saa.
A: Olen ma rääkinud Aghtoniga?
D: Suuremalt jaolt jah.
A: Miks sai valitud just selline paigutus?
D: See oli otsustatud lähtudes sündmuste tähtsusest, mis hakkavad järgnema.
A: Võin oletada, et meie, Prantsusmaa ja Hiina ei osale ebatavalistes sündmustes.
D: Vastupidi, kuid siin on vähem tööd, kõik laabub rahulikumalt.
A: Miks?
D: Meil on siin eelis – meie eellaste kollektiivne teadvus, kes osutab meile tugevat abi.
A: Mida sa tahad sellega öelda?
D: Siin, sellel maal, elasid kunagi väga arenenud olendid, kes jätsid tulevastele põlvedele midagi energeetilise kera taolist, mis sisaldab väga väärtuslikku informatsiooni. See saab avalikuks vastaval hetkel. Niipea, kui me selleni jõuame, saame vastused kõikidele küsimustele, mis on tekkinud evolutsiooni käigus, küsimustele, millele tõelisi vastuseid on alati varjatud, maskeeritud, kärbitud.
A: Saad sa tuua näite?
D: Ei, sest see pole minu eesmärk.
A: Kas peab mööduma palju aega, enne kui me saame sellesse aardesse tungida?
D: Ei, mõned on juba sellesse tunginud. Veelgi enam, nad juba jagavad saadud informatsiooni.
A: Aga miks meie ei tea?
D: Meie kuuleme, kuid meid ei huvita. Enamus arvab, et need on muinasjutud.
A: Kas kogu Rumeenia oli asustatud nende olenditega?
D: Eriti riigi keskpunkt, nagu ta on praegu. Seal mägedes on peidetud aare, ebatavaliselt oluline informatiivses mõttes.
A: Miks keegi pole seda avastanud?
D: Aghton räägib, et sellest teavad üsna paljud inimesed, kuid ei taha sellest
rääkida. Mõned on seal sees käinud.
A: See on rumeenlastele tüüpiline. Kui sa äkki kuuled seda, mida sa ei peaks kuulma, öeldakse sulle kohe, et sind on tüssatud, et sa said valesti aru või et sa pole veel selle tasandini jõudnud…
D: Kui see muutub vajalikuks, saavad kõik teada.
A: Mida sa saad veel meie riigi kohta öelda?

D: See on ainuke riik, millel on aktiivsed kõik 7 tšakrat või energiapöörist.

A: Kas siis teistel ei ole?
D: Ei. Maal on omakorda 7 energeetilist keskust, laiali üle kogu maapinna ning ühelgi teisel riigil pole oma seitset keskust. Just seetõttu on Rumeenia orjastanud igasugused negatiivse iseloomuga liikumised ja organisatsioonid.

A: Saad sa öelda, kus asuvad Maa energiapunktid?
D: Californias, Lõuna-Ameerikas, Austraalias, Inglismaal, Egiptuses, Iraanis ja Tiibetis.

A: Aga Rumeenia punktid?
D: Üks on Sõmbata de Sus-Retšes, teine Rarou mägedes, kolmas Šimleuli Silvana kõrval, neljas Kapidavas, viies Sarmisegetuzis, kuues Parõnges, seitsmes Karpaatide jalami regioonis Džetitšis. Kuid mitte selles järjestuses kui ma sulle neid nimetasin. Nende tõelisi funktsioone ei tohi esialgu veel avaldada, kuna nad pole veel täiesti aktiivsed.
A: Aga Butšedži mäed? Saad sa nende kohta midagi lisada?
D: Seal, nagu ka Tšahleus, asub too informatsiooniline aare, millest ma sulle rääkisin. Kui inimesed õigesti vaataksid, nad võiks seda näha. Nendes kohtades on energeetilised vormid – ruudukujuliste alustega püramiidid. Praegu nad tunduvad hologrammidena. Kuid sedamööda kui teatud sündmused hakkavad lähenema, hakkavad nad muutuma üha selgepiirilisemaks.
A: Milline on nende püramiidide roll?
D: Nad kaitsevad riiki teatud energeetiliste rünnakute eest ning edastavad mõttevorme-energiaid, mis on sihitud kaitsele ja vaimsele arengule. Võiks öelda, et nad üritavad omamoodi tõsta kogu riigi vibratsiooni taset. Nii koha kui inimeste oma.
A: Kas need energeetilised keskused sarnanevad inimeste omadega?
D: Jah, nad on identsed. Nendel on samad värvid ja funktsioonid.
A: Mis on nende ülesandeks?
D: Nad juhivad, parandavad ning jälgivad Maa eksisteerimist. Samuti kui inimese energeetilised keskused, koordineerivad nad kogu organismi tegevust. Inimestel on sama arv energeetilisi keskusi, kuna nad elavad siin ning peavad vibratsioonilisel tasandil olema planeediga vastavuses.
A: Aga Rumeenia punktid?
D: Neid hakati aktiveerima alles 1986. aastal. Nad hakkavad toimima optimaalselt 2011 aastal.
A: Mis on nende ülesandeks?
D: Ma saan öelda vaid seda, et see maa-ala on eksisteerinud Maa eksisteerimise algusest peale. Siin said loodud esimesed olendid. Seejärel nad lahkusid ja koloniseerisid kogu planeedi. See riik saab mängima olulist rolli tulevikus. Kollektiivne teadvus, mille esivanemad meile jätsid, plahvatab, haarates kaasa nende südamed, kellel jääb võimalus ellu jääda.
A: Ellu jääda?
D: Jah, sest meid ei hakata kaitsma. Ja see on väga hea. Mitte kõik inimesed pole valmistunud teisele elu  tasandile üleminekuks. Kuid ma ei saa seda põhjalikumalt käsitleda.
A: Aga saad sa öelda, kas globaaltasandil toimub midagi halba järgmisel aastal?
D: Jah, saab olema probleeme.
A: Millised probleemid?
D: Midagi seoses veega, kuid rohkem ma ei tohi teada. /üleujutused Poolas, Saksamaal jm. V./.
A: Rumeenia saab kannatada selle vee tõttu?
D: Ei, siin saavad olema peamiselt majanduslikud probleemid või siis ka maavärisemised.
A: Sa ei saa rohkem selgitada?
D: Ei. Ma tahaks tänaseks lõpetada.

 

Enne seda kui ta lahkus, ma palusin Davidil kutsuda kabinetti tema ema. Ta jututas, et tema poeg sündis väga nõrgana ning esimesed 6 kuud oli pidevalt haige. Sel ajal oli ta surma äärel raske kopsupõletiku tõttu, sest laps ei talunud antibiootikume. Ta ütles, et arstid püüdsid teda kahe minuti jooksul elule tagasi võita ning tervenemine sarnanes imele. Lisaks sellele David taastus äkki täielikult ja pole sellest ajast enam haige olnud.

Ma jätsin emaga hüvasti ning saatsin ta ukseni. Enne läve ületamist ta pöördus minu poole ning ütles kõheldes: „Teate… see on nii imelik tunne… ei taha, et te mõtleks, et ma olen ära pööranud… Kuid siis… kui, ellu tagasi pöördudes, ta avas silmad… tundus mulle, et see pole enam tema! Ma olen rääkinud sellest preestriga… tellisin puhastusrituaali ja väljaajamise… Arvan, et on võimalik, et ta on seestunud” /et temas on võõras vaim. V./. Tahtsin hakata juba vastama, kui ta jõudis minust ette, lisades kiiresti: „Palun teid, ärge vastake. Ma pole valmis teada saama. Ma ei taha omada koletist oma majas.

Nende lahkumise järel ma mõtlesin veel kaua selle üle. Mõtlesin, kas oleks kohane anda emale kuulata meie vestluste salvestusi. Siiski otsustasin seda mitte teha, küsimata eelnevalt selleks luba.

A: Võib olla sa tahad öelda midagi enda poolt?
D: Ei, võid esitada küsimusi. Ainult et Aghton käskis mul sulle edasi öelda, et minuga on läbi viidud eri paigus 7 kirikuteenistust kurja vaimu väljaajamiseks. Ta mõtles minu kaudu veel üht-teist edastada… võttes eriti arvesse, et mõned preestrid polnud tegelikult need, kellena tahtsid välja paista… kuid loobus, sest see oleks viinud minu suhete järsu halvenemiseni minu vanematega.
A: Mis tähendab, polnud need, kellena tahtsid näida? Polnudki preestrid?
D: Nad olid küll preestrid, kuid ei järginud oma veendumusi.
A: Noh, sa ju tead ütlemist – tee preestri ütlemise, mitte tegude järgi.
D: Ei. Tuleb rääkida ja teha seda, mida pead õigeks ja heaks. On vaja anda eeskuju oma isikliku vibratsiooni ja eluga. Sinu elu inimesena Maal on sinu näidis. Milleks sundida teisi tegema seda, millesse sa ise ei usu?
A: Sest on olemas käitumisnormid, teatud moraalsed printsiibid.
D: Õige. Kuid neid peavad levitama need, kes neid järgivad, kes neisse usuvad.
A: Olgu, pöördume tagasi tšakrate juurde. Ma tahtsin sinult küsida, kas ka inuaakidel on 7 tšakrat?
D: Ei, nendel on 10. Seitse nagu inimestel ning veel kolm paralleelsete ketaste vormis, mis asuvad pea kohal.
A: Nii palju kui mina mõistan, ülejäänus me oleme energeetilisel tasandil  sarnased?
D: Üldsegi mitte.
A: Mis meil vahet on?
D: Meil siin, Maal, on 7 punkti ning meie ümber seitse erivärvilist energiavälja, mis vastavad tšakrate värvidele. Need näivad üksteise sisse asetatud kontsentriliste keradena.
A: Nad moodustavad biovälja.
tshakrad
D: Olgu, need bioväljad on iseloomulikud ainult inimestele. Inuaakidel neid enam pole. Need olid kunagi varasemalt, kuid pärast planeeditasandimuutust kujunesid need ümber kuldset värvi täiuslikeks energeetiliseks sfäärideks.
A: Ja mis on selle roll?
D:  See aitab luua ja toetada organismi tasakaalu. Selle abil saab suhelda. Kui sa tahad kellegagi vestelda, ta paisub ning küünib inimeseni, kellele sa tahad midagi öelda. Selle abil aktiveerub Merkaba. Tegelikult toimub kõik selle sfääri kaudu.

Merkaba

A: Meil saab peale tasandi muutust olema samuti?
D: Jah, kuid siin ja praegu toimub tavatu eksperiment. Üritatakse tasandimuutust  praeguse keha säilitamisega.
A: Inuaakid ei säilitanud oma keha?
D: Ainult vormi. Keha muutus hõredamaks, energeetilisemaks. Kogu planeet muutus nii struktuuri kui energeetilise taseme poolest. Siin aga püütakse energia väljavahetamisega säilitada struktuuri. Inimestel on võimalus säilitada keha sellisena nagu ta praegu näib, see tähendab, säilitada molekulaarne ülesehitus. Muutub ainult DNA. Praegusel ajahetkel on inimese DNA koodidest ainult ¼ aktiivne.
A: Ja mida tähendab nende aktiveerimine?

D: Aktiveerides DNA kõik koodid saab inimene säilitada kehas Matriitsi valgust, vibratsiooni, heli ja informatsiooni. See tähendab, et ta saab olema pidevalt seotud kogu Universumi pulsi ja hingamisega, hakkab toimima temaga harmoonias. Sa peaksid nägema DNA-d kui valguse, heli ja vibratsiooni ülekandjat.

A: Mida tähendab Universumi pulss?
D: Universumil on oma pulss, teatav vibratsioon. Universum edastab seda vibratsiooni Galaktikale, seejärel võtab selle üle Maa, Maalt võtab selle üle aju, saadab edasi südamesse, süda saadab selle laiali kogu kehasse. See toimub ka praegu, kuid osalise DNA koodide tõkestuse tõttu võtab inimene saadetust vastu vaid neljandiku.
A: Sinul on samuti ainult neljandik aktiivne?
D: Ei, minul on aktiivne ligikaudu 70%. Kuid ma pole üksi – selliseid on üsna palju.
A: Aga miks DNA ei aktiveeru kõigil?
D: Seepärast, et kõik ei tee seda tasandi muutust läbi. Nende DNA, kes ei lähe meiega edasi, ei aktiveeriu. Kui nad lähevad Matriitsi aktiveeritud koodidega, loob see suure rikkumise nii Matriitsi segmendis, millesse nad kuuluvad, kui ka neis endis. Nad peavad siis jääma Matriitsi seni, kui mõnel teisel planeedil toimub sobiv sündmus. Aktiveerimine ainult kahjustaks neid, sest siis neil tuleks üheainsa elu jooksul lahendada kõik mõttevormid-energiad, mida nad on seni saatnud lahendamata Matriitsi oma segmenti.
A: Kas neil, kes jäävad planeedile, toimub täielik koodide aktiveerimine?
D: Alles pärast üleminekut. Nad aktiveeruvad juba praegu, kuid täielikult toimub see alles ülemineku järel.
A: Miks?
D: Sest vibratsioonilise muutuse järel on Maa jälle korras. Praegu Maa kannatab ja vaevleb. Ta on tulvil vastandlikke energiaid.
A: Kuidas?

D: Tead, vihkamine ja armastus on ainukesed tunded, millel on tähtsust. Kõik ülejäänud lähtuvad neist.

A: Kuid elu jooksul inimene läbib kõik etapid.
D: Jah, kuid nüüd on saabunud hetk, kus tuleb otsustada, kummal pool me tahame olla. Praegu me elame läbi seda, mida välja kiirgame, kuna Maa on saavutanud seisundi, kus ta ei võta enam meilt midagi üle, vastupidi – saadab meile tagasi kõik selle, mida oleme oma elude jooksul külvanud. Sama asi toimub ka Matriitsiga. Toimub midagi suurima üldkoristuse taolist.
A: Võib olla see selgitab ka nii suurt haiguste hulka.
D: Jah, see võib olla selgituseks.
A: Kuidas eemalduda negatiivsetest emotsioonidest?
D: Negatiivsetest emotsioonidest eemaldumiseks on vaja neid teadvustada, kohata neid palgest palgesse, alistada ning pöörata nad armastuseks.
A: Hästi, aga kui sa kardad koeri… mida siis teha?
D: Neid armastada. Rääkida igal õhtul nende sfääriga – nende koordinaatoriga ning saata Matriitsi mõtteid armastusest, andestusest, nende liigi abistamisest. Samuti võib saada hakkama kõikide oma hirmudega, kogu vihkamisega. Kõik need asjad on vaja üles leida, mõista negatiivsetena ning muundada armastuseks ja valguseks. Seda peab tegema, et maailm saaks täituda uue energiaga.
A: On see mõni eriline energia?
D: Ei, see on naiselik energia.
A: Kuid ta on juba olemas!
D: Jah, kuid ta polnud prevaleeriv. Väga pika perioodi jooksul on juhtinud Maad mehelik energia. See on muutumas. Uues vibratsioonis saab naiselik energia võrdõiguslikuks mehelikuga.
A: Arvan, et see tuleb kasuks. On ju näha, millega meesenergia on hakkama saanud.
D: Absoluutselt täpselt, see tuleb kasuks – need kaks energiat tasakaalustavad vibratsiooniliselt Maa. See saab olema omamoodi jõudude võrdsus.
A: Teatavasti, kui jõud on võrdsed, nad vastastikku hävivad.
D: Ja see on hea, sest see tähendab tasakaalu ja täiuslikkust.
A: Jah, kuid kunagi juhtisid naised.
D: Jah, siis tulid juhtima mehed, siis jälle juhtisid naised, siis jälle mehed. Kokku on olnud neli sellist tsüklit ning nüüd me oleme astumas kohe-kohe viiendasse. Tegelikult on need vastavuses teatud elementidega.
A: Milliste elementidega?
D: Alguses oli tule tsükkel, seejärel järgnesid maa, õhu ning vee tsüklid.
A: Ja mis on veel jäänud?
D: On jäänud eetri tsükkel. Me oleme praegu sellesse sisenemas. Ma räägin eetrist kui Matriitsi enda seisundist ning nii nagu Matriitsis on kõik täiuslikus tasakaalus, peab kõik saama võrdseks.
A: Kas need tsüklid olid ette määratud?
D: Kõik on ette määratud. Universumis toimub kõik vastava loogika järgi ning allub rangelt kehtestatud seadustele. Midagi pole jäetud juhuse hoolde.
A: Mis seadused need on?

D: Need on universaalsed seadused. Kogu Universum juhindub neist ja kõik need lähtuvad armastusest.
A: Kui sa räägid armastusest, mõtled sa sellega maist armastust?
D: Armastus, mida meie siin saame kogeda, on vaid väike osa mõttevormi-energia armastusest, mis on Matriitsis. Siin ei saa teda täielikult tunnetada.
A: Saad sa tuua näite?
D: Universumi armastus – see on harmoonia seisundite, tasakaalude, rahulikkuse, rahulduse, austuse, mõistmise, iseendaga rahulolus olemise ühte koondumine. Midagi sellist.
A: On see meist veel kaugel?
D: Ei, vastupidi, üsna ligi.
A: Sa tahad öelda, et inimesed nii ruttu loobuvad vanadest harjumustest?
D: Jah, sest need, kes siia jäävad, saavad omama uusi teadmisi, hakkavad kõigele teisiti vaatama. Nad saavad automaatselt ühendatud uute energiate ja informatsiooniga ning igaüks hakkab ise muutuma, ümber kujunema. See on see, mis mingil moel hakkab lähtuma igaühe seest.
A: Kuidas see teostub energeetilisel tasandil?
D: Tšakrate avanemise kaudu, mis hakkavad tööle täisvõimsusega. Kui kõrgem energia keskus avaneb maksimaalselt, hakkavad aktiveeruma ülejäänud kolm. Kuid need ei aktiveeru kohe. Kui esimene ketas saavutab oma maksimaalsest võimest pool, hakkab aktiveeruma teine.  Kui esimene on lõplikult aktiveerunud ja teine poolepeale, hakkab aktiveeruma kolmas. Kui teine ketas saavutab maksimumi, on kolmas arenenud poole peale.
A: Aga millal kolmas täielikult aktiveerub?
D: Igaühel on oma iseärasused. Siin pole reeglit. Mõni saavutab selle kiiremini, mõni aeglasemalt.
A: Seejärel aktiveerub kuldne sfäär nagu inuaakidel. Kas inimeste vahel pole siis enam lahusust?
D: Ei, sest sfääri aktiveerimine toimub kõigil korraga. Igal juhul sõltub see Maa aktiveerumisest vibratsioonilisel tasandil. Signaal sfääri aktiveerimiseks tuleb Matriitsist alles siis, kui Maa ja inimesed on ühel sagedusel.
A: Aga kui on inimesi, kellel täielik aktiveerimine ei saagi iial toimuda?
D: Sellist asja ei esine. Sa pead mõistma, et see kõik on vaid energia küsimus. Varieerub vaid inimeste erinev omastamise võime.
A: Kuid see võib kesta sada aastat!
D: Kindlasti mitte.
A: Kui kaua sinu arvates see omaksvõtmine kestab? Ma räägin maksimaalsest perioodist.
D: Kolme aasta ringis, kui me räägime praegu eksisteerivast ajast.
A: Sa räägid alati praegu eksisteerivast ajast. Milline saab olema aeg siis?
A: Seda polegi enam.
A: Meil ei saagi enam olema aja mõõtmise ühikuid, tunde, sekundeid?
D: Ei, sest aega enam pole.
A: Olgu, aastaid enam pole, aga kuidas sa siis saad teada oma vanust?
D: Vanust pole enam samuti. Saa aru –  aeg on omane vaid praegu kehtivale mõtlemisele. Universumil pole aega. Siin on aeg kui joon. Lähed ühest punktist teele ja jõuad teise. Universumis on kõik lihtne – sa olen kõikjal, pole vaja kusagile minna ega suunduda.
A: Meil siis pole vaja otsida midagi, mille suhtes me hakkame eksisteerima?
D: Me hakkame eksisteerima Universumi pulsi suhtes.
A: Sa ütlesid, et Inual te mõõdate aega planeedi pöörlemisega. Tähendab aja arvestamise ühikud on siiski olemas?
D: Jah, kuid pöörlemise annab ette Universumi pulss. Inua on otsekui Matriitsi süda. Nii nagu lööb meie süda, nii ka Inua pöörleb täiuslikus kooskõlas Matriitsi pulsiga.
A: Inua on Matriitsi süda?
D: Üks Matriitsi südametest. Kuidas seda seletada… Kõik planeedid, mis teevad läbi hüppe, saavad omaette südameteks. Täpsemalt, nad ühinevad Universumi pulsiga ning eksisteerivad temaga täielikus harmoonias.
A: Sa rääkisid, et üritatakse teha nii, et meie teeks hüppe oma praeguses kehas. Milleks?
D: Sest taolist eksperimenti pole veel kunagi tehtud. Aga kuna Universumis eksperimenteeritakse, on kätte jõudnud kord üritada teha ka seda.
A: Ja meie sattusime järgmisteks katsejänesteks?
D: Midagi sarnast.
A: Aga kõik ülejäänud planeedid, kes on teinud hüppe, tegid seda ühtmoodi?
D: Ei, igaühel oli midagi uut.
A: Ja sa tulid siia kogema seda uut laadi hüpet?
D: Ei, ma olen saadetud, nagu ka teised inuaakid, selgitame teile mõningaid asju, et enamus maalasi saaks edukalt sellest läbi minna. Meie üritame äratada teadlikkust masside tasandil ning seda on võimalik teha ainult läkituste kaudu.
A: Sa räägid sellest, mis peab juhtuma hiljem?
D: Ei, ma räägin sellest, et maalased peaksid tõeliselt teadma, kes nad tegelikult on, kust on tulnud, kes neid juhib ja suunab ning milline on nende koht Universumis.

A: Kes me oleme?

D: (hääl muutus). Mina olen Aghton. Ma tulin teile ütlema, et teie olete valgus. Te olete Matriitsi lapsed, võimalik, et üks kõige täiuslikematest Tema loomingutest. Teis on kõik Matriitsi elemendid nii vibratsioonilisel kui energeetilisel tasandil. Te olete kõrgeim täiuslikkus, absoluut ning seetõttu peate hakkama end ka väljendama sellistena. Te olete loodud Universumi pulsist, Looja hingusest ja Jumala tahtest. Teie olete Tema lapsed ning omate samu võimeid, jõudu ja omadusi. Nüüd on kätte jõudnud teie võimalus saada aktiivseks, osaleda teadlikult, saada Kaas-Loojateks. Ärgake!

Öelnud need sõnad, vajus David diivanile. Ma ruttasin tema poole, kuid ei jõudnud teda haarata. Ta avas silmad ja ütles: „Vabanda, ma tundsin, kuidas võimas hoovus läbis mu keha ja mul hakkas halb”. Ma sirutasin talle veeklaasi, vaikides sellest, et viimased fraasid ta ütles teise häälega. Ma vaatasin tema silmadesse, seitsmeaastase lapse sinistesse silmadesse ning küsisin endalt: kui palju Universumi saladusi võib veel nende taga peidus olla?

Ma soovitan tänaseks peatuda – ütlesin mina, lõpetades jutuajamise.
A: Eelmisel kohtumisel me peatusime sellel, et sa tulid siia tooma läkitust. Kas me saaks sellest rääkida üksikasjalikumalt?
D: Jah, kuid enne seda ma tahaks jutustada teile planeet Inue ajaloost.
A: Hästi.
D: Väga ammu, kusagil 800 000 aastat tagasi maises ajas, sarnanes Inue Maaga. Ta oli asustatud primitiivsete olenditega, mis vaid kaudselt meenutasid praeguseid inuaake. Nad polnud arukad ega omanud ühtki neist võimetest, mida omavad inuaakid praegu. Nende rikkuseks oli vaid puhas vesi ja maapind, mineraalid, kristallid ja räni. Just nende ressursside tõttu nad galaktiliste küttide sihtmärgiks saidki. Ükskord peatus planeedil õhulaev. Ta oli väikeste mõõtmetega ning väga sarnane seadmetele, mida seal praegu kasutatakse. Pilootideks oli kaks kummalist olendit – väga arenenud, kuid agressiivsed. Nad uurisid mulda, võtsid näidiseid ja proove ning lendasid minema, võttes endaga kaasa kaks inuaakide last. Tollel planeedi osal, kus käidi,  hakati uskuma, et need olid üleloomulikud olendid. Selle põhjustas nii laev, millega nad liikusid, kui ka kummaline ese, mille nad paigutasid maapinnale. Kui me vaataksime seda praegu, meenutaks see meile parabool-antenni, kuid võttes arvesse elanikkonna arengutaset tol hetkel, polnud midagi kummalist selles, et nad hakkasid seda kummardama.
Nende äralennust möödus hulk aega, kusagil kaks põlvkonda… On sul midagi mõistmatut?
A: Jah. Tol ajal elasid inuaakid sama kaua?
D: Ei, kõige vanemad olendid olid planeedil 40-50 maise aasta vahemikus.
A: Inue oli samasugune, kui praegu? Ma räägin reljeefist, kliimast.
D: Tol ajal sõltus Inue ilmastiku kapriisidest. Äikesevihmad olid väga tugevad, kuid lühiajalised. Niipalju kui ma aru sain, oli ka talv ja üsna külm. Olid mäed künkad ja tasandikud, kuid nad ei asunud seal, kus on praegu.
A: Kas oli ka ohte, nt kiskjad, taimed?
D: Kõige suurem oht peitus vees. Seal elasid olendid, kes sarnanesid gigantsete krokodillidega, kes aeg-ajal roomasin maismaale ja hävitasid elanikkonda. Seepärast harjusid inimesed magama kaljudel või puude otsas. Nad ehitasid endile onne taimedest punutud köitest, midagi liaanide taolist ning ööbisid seal.
A: Kas loomi oli?
D: Jah.
A: Neid kütiti ja kasutati toiduks?
D: Jah.
A: Toitu valmistati. Kas tuli oli olemas?
D: Jah, kuid mitte nii nagu praegu. Nendel polnud ei tikke ega välgumihkleid. Kuid maapinnal olid teatud kohad, millest tungis esile looduslik tuli.
A: Aga mida nad sõid?
D: Taimi, kuid neid ei valmistatud toiduks. Lihtsalt rebiti ja söödi. Igal juhul söögiriistu neil polnud. Relvi nad valmistasid kivist, puust ja taimsetest köitest.
A: Ja mida nad jõid?
D: Vett.
A: Merest?
D: Ei, allikatest. Nad kartsid merele läheneda ja ega merevesi kõlvanud juua.
A: Aga miks keskmine eluiga oli nii lühike?
D: Sest kõige sagedamini neid tapeti või nad hukkusid ise ettevaatamatusest. Olid veel ka haigused ja toimusid omavahelised sõjad.
A: Miks nad sõdisid?
D: Nad elasid erinevates gruppides, klannides, kohates teisi  rünnati.
A: Oli neil ka juhte?
D: Juhiks oli alati kõige vanem. Kui tema suri, hõivas tema koha jälle kõige vanem.
A: Olid neil ka abielud?
D: Igaüks ks elas sellega, kellega tahtis, kuid ainult oma suguharust.
A: Selge!
D: Nagu ma rääkisin, möödus kaks põlvkonda pärast nende olendite külastust.

A: Mul on veel üks küsimus – aga need olendid, kes kosmosest tulid, kuidas need välja nägid?
D: Nad sarnanesid praegustele inuaakidele, kuid nendel oli tumehall nahk ja hallid silmad. Kui ma ütlen, et olid sarnased, siis ma mõtlen sellega nende rühti, kuid seljal, pikki selgroogu olid neil suured, jämedad, pruunikasrohelised ogad. Ka nahk oli neil kare. Veel ka eriline lõhn.
A: Milline lõhn?
D: Kummaline, nagu hiire või väävli lõhn.
A: Olid nad head?
D: Alguses kõik uskusid, et nad on head. Nad võitsid elanikkonna usalduse sellega, et tulid koos kahe olendiga, kes väga sarnanesid kohalike elanikega. Inuaakid ei taibanud, et need on nende järglased, keda tulnukad esimesel korral kaasa viisid. Tänu neile algas suhtlemine kahe liigi vahel kergelt. Nad tõid planeedile ja tema elanikele kaasa arengu, õpetasid kasutama nii  lihtsaid tööriistu kui keerulisi masinaid, õpetasid töötama tulega. Nad valisid mõned isendid, määrasid nad ülemateks ning õpetasid neile, kuidas elanikkonda vaos hoida. Need olendid valmistasid peened metallist rõngad ning panid neile pähe, kinnitades, et sel moel on nad kaitstud kurja eest. Nad hävitasid vee koletised, et saaks töötada vee peal ja rannikul. Kuid inuaakid ei märganud, et uued isendid, kes sündisid koloniseerimise käigus, erinesid oma vanematest. Väliselt nad olid väga sarnased, kuid palju osavamad ja võimekamad.
A: Miks?
D: Sest nad ühendasid oma geneetilise materjali inuaakide omaga ning seejärel esitasid elanikkonnale kudede siirdamise tulemusi, algatades seega uue põlvkonna.
A: Milleks neil seda vaja oli?
D: Nad vajasid tarku töölisi, kes oskaks arukalt mõelda, töötada seadmetega, mida nad kaasa tõid.
A: Aga mida nad tegelikult otsisid?
D: Kulda, räni, kristalle ja muid maake.
A: Milleks nad seda kasutasid?
D: Valdava osa nad saatsid oma koju. Nad kasutasid neid ka laevade jaoks, kuid enamasti selleks, et tagada oma liigi ellujäämine.
A: Aga kes nad sellised on?
D: Nad nimetasid endid anunnakkideks. Nende liik pärines Draakoni tähtkujust.
A: See ristamine oli edukas?
D: Ühest küljest küll, sest inuaakid arenesid väga tugevasti. Nad hakkasid mõistma, tungima asja tuuma, arutlema, evolutsioneeruma. Nad hakkasid ehitama endale maapinnale maju ning organiseerisid midagi linnade taolist.
A: Kas kõik muudeti?
D: Jäid veel mõned isoleeritud klannid, kuid anunnakkid kõrvaldasid nad, pidades neid agressiivseteks.
A: Geneetilise muutuse järel eluiga kasvas?
D: Inuaakid hakkasid elama kauem peamiselt tänu sellele, et polnud enam välist ohtu. Polnud enam sõdu, vägivaldset surma, tänu äsja saabunutele, kes õpetasid inuaake maad harima, muutus toit mitmekesisemaks. Vahel esinesid õnnetusjuhtumid tööl, kuid need olid harvad. Ainsaks probleemiks oli see, et aeg-ajalt teatud isendid kadusid. Kuid anunnakkid rääkisid, et nad said viidud kõrgemale olemise tasandile, kuna olid erilised. Anunnakkid positsioneerisid endid ülimate jumalustena, kõrgemate juhtidena.
A: Midagi religiooni taolist?
D: Jah, ainult valelikku. Inuaakid olid oma esivanematelt võtnud üle idee, et anunnakkid käisid seal minevikus ning jätsid midagi kaitseotstarbelist.
A: Kui kaua koloniseerimine kestis?
D: Ligikaudu 30 000 aastat. Kogu selle aja nad elasid rahulikult planeedil.
A: Mis siis hiljem juhtus?
D: Üks kord üks inuaak võttis peast rõnga, mille oli sündimisel saanud. Alguses ta võttis seda peast vaid siis, kui anunnakkid teda ei näinud. Kuid tehes seda korduvalt ta hakkas taipama isandate tõelist loomust, ta hakkas tundma halba haisu ja negatiivset vibratsiooni. Seejärel ta nägi, kuidas nad sõid inuaake.
A: Mis tähendab sõid?
D: Väga lihtsalt. Ainult see oli veel ka omamoodi rituaal.
A: Milline rituaal?
D: Nad kinnitasid metallist rõnga külge kaks traati, mis olid ühenduses omakorda tohutu kristalliga. Seejärel riputasid isendi pea alaspidi ja tõmbasid tal kõri läbi. Voolavat verd koguti vastavasse anumasse, millest seejärel jõid kõik ringisolijad kordamööda. Seejärel ohvrilt nüliti nahk, liha jagati omavahel, ülejäägid pilluti merre.
A: Nii et tegelikult nad olid halvad?
D: Väga halvad. Nüüd on nendest teada palju rohkem. Nad on negatiivsed olendid. Neid võiks võrrelda rohutirtsudega, kes tulevad, koloniseerivad, tapavad, varastavad ressursse, reostavad planeedi, seejärel jätavad ta maha ja lähevad otsima uut kohta.
A: Miks nad seda teevad?
D: Sest nende planeet on ressursivaene ning käesoleval ajal eluks kõlbmatu. Nad jätkavad liigina, kuid nad vajavad kristalle. Nende ruumilaevad ja seadmed on valmistatud kulla ja räni sulamist. Nad ei saa tappa üksteist, seepärast otsivad toitu kusagilt mujalt.
A: Nad toituvad ainult lihast?
D: Toiduna nad söövad ainult liha, kuid nad toituvad veel ka… elust.
A: Mis tähendab elust?
D: Nad säilitavad kristallis, mida nad kasutavad ohverdamisel… kuidas sulle nüüd öelda… surma hetke tunnet… ning aeg-ajal nad puudutavad seda vibratsiooni ülevõtmiseks.
A: Mis tähendab „surmahetke tunne”?
D: Surma hetkel vabanev energia on väga võimas. Sama võimas kui energia, mis tekib eostumise hetkel. Just seda nad kogusid kristalli ning kasutasid kui tekkis vajadus.
A: Olgu, aga mida see energia tegi?
D: Sellest nad elavad. Sa peaksid mõistma, et nendel puudub isegi positiivse elamuse mistahes jälg. Nad ei tunne armastust. Nad pole suutelised seda väljendama, veelgi enam – nad isegi väldivad seda igati. Nad on kõige negatiivsemad olendid Universumis. Neil pole ei südametunnistust ega kaastunnet. Nende ainsaks sihiks on liigi säilitamine.
A: Elavad nad ka praegu Inual?
D: Ei, nad on ammu planeedi maha jätnud. Kuid nad asusid sellel üle 200 000 aasta.
A: Minu meelest sa ütlesid 30 000 aastat!
D: 30 000 aastat nad hoidsid inuaake orjuses, kui nii võiks öelda. Täpsemalt – inuaakid tõusid 30 000 aasta järel nende vastu üles. Algasid tõsised kokkupõrked, kus kaotati palju elusid mõlemal poolel. Seejärel tundus, et kõik lahenes, sest anunnakkid otsustasid minema lennata. Kuid see oli pettus. Ustavate inuaakide abil nad ehitasid endale midagi maa-aluste baaside taolist, kus varjasidki end ligi 200 000 aastat. Sealt nad juhtisid planeeti  kogu selle aja, tegeledes sama asjaga.
A: Ja inuaakid ei märganud midagi?
D: Ei.  Veelgi enam, nad määrasid juhtpositsioonidele inuaake, kes neid aitasid, mängides topeltmängu ja teenides tegelikult anunnakke.
A: Jah, aga nad ju surid.
D: Surid, jättes järglasi, kes olid spetsiaalselt õpetatud teenima seda sihti.
A: Tähendab, et Inuel eksisteeris maine juhtivate suguliinide mudel.
D: Muidugi. Sest see juhtimisvorm eksisteeris juba Matriitsis.
A: Kuidas see niiviisi juhtus, et ka meie valisime just selle mudeli?
D: Kui sa võtad midagi omaks ning sinuga liituvad teised, siis sa satud Matriitsi segmenti, kus asub analoogiline informatsioon ning idee rakendamine on võimalik. Kui see on teatud hetkel üksmeelselt omaks võetud.
A: Aga kuidas te sellest vabanesite?
D: See toimus alles pärast seda, kui paljud põlvkonnad olid nende orjad olnud. Ajaloo teatud hetkel tegi Inue vibratsioonilise hüppe. Uus energeetiline seisund enam ei võimaldanud anunnakkidel sellel maal elada. Kõik on väga lihtne – nad ei saanud enam jääda, seepärast läksid ise minema.
A: Aga kuhu nad läksid?
D: Teistele taevakehadele. Nad otsivad peamiselt planeete, mis vastasid atmosfääri, elanikkonna ja ressursside osas nende nõuetele.
A: Kuid inuaakidel jäi nendest midagi geneetilisel tasandil alles?
D: Jah, ka käesoleval ajal võib inuaakides leida nende DNA-d. Hüppe hetkest kulus ligi tuhat aastat selleks, et kõrvaldada negatiivsed tagajärjed. Ma mõtlen, täielikult.
A: Kuid, nii palju kui mina asjast aru sain, elavad inuaakid juba pikemat aega, väljendades ennast ainult positiivselt.
D: Jah. Ning just see tähendabki, et kõike on võimalik muuta. On vajalik vaid soov.
A: Aga inuaakid mõistsid juba enne hüpet, kes nad tegelikult on?
D: Vaid mõned. Tegelikult oli kõik korraldatud lausa täiuslikult. Inue oli juhitav anunnakkide poolt, kõike võimalikku selgitati nii, et tõde oleks varjatud. Neid, kes rääkisid lubatust rohkem, kõrvaldati või allutati vastavatele protseduuridele, mis hävitas nende tahte ning vastupanu võime. Ühiskonna struktuur oli läbi mõeldud nii, et kõik tunneksid end abitutena.
A: Kuid tänapäevased inuaakid on sisuliselt endiste inuaakide ja anunnakkide ristandid, või mitte?
D: Jah.
A: See tähendab, et inuaakid on selleks, milleks nad said tänu anunnakkidele.
D: Jah, praegused inuaakid arenesid liigina tänu anunnakkide geneetilisele mõjule.
A: Tähendab, anunnakkid olid mingil moel kõrgem rass?
D: Nad olid inuaakidest kõrgemad teiste parameetrite järgi. Esiteks selle poolest, mida meie nimetame intellektiks. NIng nad olid telepaadid. Nad valdasid suhtlemiskunsti vahemaade taha, oskasid mõjutada mõtlemist ning mitte just viimases järjekorras, omasid eesrindlikku tehnoloogiat.
A: Nad olid siis need, keda meie nimetame paranormaalseteks!
D: Jah.
A: Kas nad ei andnud inuaakidele edasi osa oma võimetest ristamise kaudu?
D: Muidugi andsid, kuigi püüdsid seda mitte teha. Just sel põhjusel mürgitati vett, õhku ja maapinda tuhandeid aastaid igasuguste ainetega.
A: Mis ained need olid?
D: Ained, mis tõkestasid ligipääsu selle informatiivse geeni juurde. Need võimed hakkasid väljenduma alles pärast hüpet.
A: Sain aru. Ometi seisneb idee selles, et inuaakid saavutasid sellise taseme tänu anunnakkidele.
D: Jah.
A: Tähendab nendeta Inue poleks suutnud saada selleks, milleks on praegu.
D: Jah, täpselt.
A: See tähendab, et antud koloniseerimine oli mingil moel ette nähtud selleks, et planeet saaks evolutsioneeruda.
D: Jah. Peavad ju nemadki saama mingil viisil ära kasutatud. Keegi pole Universumis asjata loodud.
A: Need anunnakkid on vana rass?
D: Nad ilmusid Universumis esimeste hulgas.
A: Nad pärinevad samuti Matriitsist?
D: Kõik lähtub Matriitsist ja kõik pöördub sinna tagasi.
A: Kuid neil on oma koht, Matriitsi oma segment. Kui nad muutsid geneetiliselt Inue elanikkonna, siis tähendab, et ka nemad, inuaakid, läksid üle nende segmenti?
D: Ei,  nemad jäid Inue segmenti edasi. Planeedid ja nende asukad säilitavad oma kuuluvuse.
A: Aga inuaakid, kes surid enne üldist geneetilist muutust?
D: Nemad jäid samuti Inue segmenti ning reinkarneerudes omandasid anunnakkide DNA.
A: Tähendab oma segmendist välja minna ei saa. Kui arenenud sa ka poleks.
D: See on nii. Kõik väljuvad sealt kas korraks või mitte kunagi.
A: Aga meie pühakud, kes, nagu räägitaks, lähevad Jumala juurde?
D: Nad läksid Matriitsi, planeet Maa segmenti, kust nad taaskehastuvad jälle, kui see on vajalik, või jäävad sinna juhendajateks. See toimub nendega, kes on kõik õppetunnid selgeks saanud ning demonstreerinud seda tegudes.
A: Nii palju kui mina mõistan – ükskõik  kui arenenud sa ka pole, sa saad minna üle teise segmenti ainult koos kõigi ülejäänutega.
D: Jah, me oleme üks. Meie ja meie planeet. Me saame evolutsioneeruda ainult koos.
A: Aga kui enamus evolutsioneerub, keegi aga mitte? Mis nendest saab?
D: Kui me räägime vahetult Maast, mis valmistub suurteks muutusteks, siis olukord  võib tunduda pisut teistsugusena. Asrtaalkeha ei tee hüppeid nii sageli – selleks on vaja sadu tuhandeid ettevalmistuse aastaid. Selle perioodi jooksul tulevad inimesed Maale kehastuma, omandades mitmesuguseid vibratsioone, uurides planeeti ja tema emotsioone kõikidest aspektidest. Praegu ollakse seisukohal, et Matriitsi tasandil me oleme ette valmistatud. Need, kes ei vasta sellele, saavad viidud üle Matriitsi seniks, kuni hüpe on lõplikult sooritatud. Siis alles hakatakse otsustama, kes nendest saab võimaluse Maale tagasi tulla. Ülejäänud võetakse sellest segmendist välja ning viiakse üle uude, spetsiaalselt loodud segmenti. Seal saavad olema hinged Matriitsi igasugustest segmentidest, kes sarnanevad oma vibratsiooniliselt tasemelt. Nad ühinevad, luues Matriitsi uue segmendi.
A: Tähendab, nad alustavad kõike otsast peale?
D: Jah.
A: Ja neil tuleb hakata uuesti taaskehastuma?
D: Jah. Teisel planeedil. Uuel.
A: Täpselt samuti kui siin? Unustades, et nad on juba elanud?
D: Jah. See on Matriitsi seadus.
A: Kas ka inuaakid unustasid?
D: Muidugi. Nagu ma ütlesin – see on seadus.
A: Tähendab need, kes ei allu enamusele, jätavad meid maha?
D: Võib olla hoopis vähemusele.
A: Kuidas?
D: Planeet teeb hüppe. Inimestel tuleb samuti seda teha. See on see, mis tingimata toimub. Nii saab olema absoluutselt õige. Need, kes ei allu, saavad automaatselt segmendist kõrvaldatud.
A: Aga sa ju ütlesid, et tooni annab enamus!
D: Jah, kuid praegu on erandjuhus – sellist esineb väga harva. Seepärast kogu tähelepanu ongi praegu suunatud Maale. Eriti seepärast, et füüsilise keha säilitamine sellisena nagu ta on, toimub esmakordselt kogu Universumis.
A: Kas inuaakid säilitasid oma keha?
D: Säilitasid vaid kui vormi. Nüüd on sellel teine struktuur, tihedus, muutunud aju ja närvisüsteem. Nad on nüüd teistsugused võrreldes sellega, millised nad olid varem. Kuid väline kuju on säilinud.
A: Ja meie jääme samasugusteks?
D: Jah, niiviisi tahetakse.
A: Aga kui ei õnnestu?
D: Seda ei tea keegi peale Jumala. Kui ei õnnestu, järelikult ei pidanud õnnestuma.
A: Aga mis saab Maast, kui ei õnnestu?
D: Ta lakkab eksisteerimast. Samuti kui Päikesesüsteemgi. Kuid ma ei usu läbikukkumist. Meie Päikesesüsteemi planeedid on hakanud muutuma. Nii nemad kui Päike valmistuvad. See oleks asjatu energia raiskamine, kui Matriits lubaks midagi sellist. Mõtle, planeedil läks vaja miljoneid aastaid selle saavutamiseks. Milleks pingutada selleks, et jõuda täielikku hävingusse? Universumil on kõigel oma tähendus, miski ei kao lihtsalt niisama.
A: Ometi on väike võimalus, et me võime ebaõnnestuda.
D: Alati on kaks võimalust, kuid ma mõtlen, et kõik laabub hästi.
A: Jääme lootma.
D: Ma tahaks tänaseks lõpetada, järgmisel korral kõneleme Maast.
A: Sa ütlesid, et täna tahad rääkida Maast.
D: Jah, ma tahtsin jutustada sulle, et see, mis toimus Inuel, juhtus ka Maal. Ma räägin koloniseerimisest.
A: Kes meid koloniseeris?
D: Needsamad anunnakkid. Kusagil 500 000 aastat tagasi laskus Maale laev. Võttes pinnase ja vee proovid, lendas ilmaruumi, et tulla tagasi juba koos teistega ja end siin sisse seada. Eesmärk oli sama – looduslike ressursside kasutamine. Pöördudes tagasi, nad võtsid endaga kaasa inuaake Inuelt. Õpetada kohalikku elanikkonda nende keeruliste seadmetega tööd tegema oli üsna raske, seepärast toodi töölisteks inuaake. Nad asusid tööle, kuigi oli selge, et ainult nende jõududest jäi väheks. Seejärel toimus inuaakide mäss. Siis tuli anunnakkidel kaasata töösse ka inimesi. Tuli ilmsiks, et viimaseid ei saanud inuaakidega isegi võrrelda. Nad ajasid aina kõik sassi. Niisiis, Maa elanikkond muudeti geneetiliselt, kuid DNA võeti inuaakidelt, mitte anunnakkidelt.
A: Sa tahad öelda, et me oleme vennad?
D: Jah.
A: Tähendab meil on teie DNA?
D: Teie eksisteerite liigina tänu meile. Tol hetkel eksisteerivale maisele geneetilisele Maa  materjalile sai lisatud meie geneetiline materjal – niiviisi sündis kaasaegse inimese rass.
A: Aga miks me ei sarnane teiega?
D: Anunnakkid säilitasid alati oma välise kuju, kuna see vastab päritolu keskkonnale. Füüsiline aspekt sobib alati planeedile.
A: Teaduslikes ringides on hüpotees, mille kohaselt inimese DNA tegi läbi muutused teatud evolutsioonilisel hetkel ning et planetaarsel tasandil on meil üks ühine naissoost esivanem, kes elas, nende arvates, 180-300 tuhat aastat tagasi Aafrikas.
D: See on õige. Siis toimus esimene geneetiline muutmine.
A: Esimene?
D: Jah, sest kusagil 40 000 aastat tagasi anunnakkid asetasid sellele veel oma isikliku geneetilise materjali. Siis saabus hetk, mil inimesed hakkasid teadvustama, kes nad on. Anunnakkid mõtlesid, et kui me oleme nendele geneetiliselt lähemal, me võtame nad paremini omaks. /Siinkohal pole liigne meenutada, et Ra andmetel toimus 50 000 aastat tagasi geneetiline sobitamine marslastega, 3 600 at negatiivsete orionlastega seksuaalsel teel, seejärel 3 000 at. Jahve seksuaalne sekkumine vastukaaluks orionlastele, jumal Poseidoni ja tema maalasest naise Kleito sigitatud atlantlased jne. V./

A: Tähendab, et  meis on inuaakide, anunnakkide ja primitiivinimese DNA.
D: Jah.
A: Kuid asjade loogika järgi ilmneb, et me oleme kõige rohkem anunnakkid.
D: Ei, kuna uut geneetilist muundamist ei õnnestunud teha kogu elanikkonnaga. Seetõttu tekkis segunemine, keegi  sai täiendust DNA-le anunnakkidelt, keegi inuaakidelt. Oli ka puhtaverelisi suguharusid, kes austasid pühadusena anunnakkide vere säilimist.
A: Kuid nüüd me oleme enam-vähem sarnased?
D: Ei ole. Kõik toimub samade reeglite järgi. On olemas puhtaverelised järglased.
A: Sa tahad öelda, et on /anunnakkide/ perekondi, kes peavad au sees oma päritolu ega luba vere segunemist?
D: Jah.
A: Aga mis toimus anunnakkidega, kui nad minema lendasid?
D: Nad pole minema lennanud. Nad on siin meiega edasi. Nagu Inuelgi, nad pugesid peitu.
A: Ma olen sellest teooriast juba kuulnud, kuid ei tea enam, mida uskuda.
D: Ma ei taha kedagi milleski veenda. Ma tahan vaid öelda, et nemad valitsevad seda maailma. Tõsi, nii öelda põlle alt, kuid nemad on valitsejad.
A: Ütle, kas need anunnakkid on reptiilide sarnased, ainult kahel jalal?
D: Jah.
A: On inimesi, kes nimetavad neid reptiilide rassiks.
D: Võid nimetada neid, kuidas tahad. Kuid nad on tõeliste anunnakkide pärijad, nende järglased.
A: Ma tean seda teooriat, kuid seda on raske uskuda. Keegi pole neid näinud, täpselt midagi ei tea.
D: Teatakse! Neid teavad kõik. Võimuesindajad on nende teenistuses. Meie oleme nende mõjude  väike osa.
A: Nii palju kui mina asja mõistsin, on meil  nendelt ainult osa DNA-st.
D: Ei. On veel aju ala, mis vastutab agressiooni eest ning negatiivsed emotsioonid.
A: Ütle, kuidas sa näed, et nad meid valitsevad?
D: Ligikaudu 6 500 aastat tagasi anunnakkid otsustasid taanduda masside mässamise tõttu. Kuid mitte otseses mõttes – nad otsustasid tegutseda varjust. Seepärast nad rajasid mitmeid salaühinguid ning panid aluse mõnede meie kaasaegsete religioonide põhijoontele. Nad õpetasid preestreid ning saatsid neid kuulutama, kehtestasid dogmasid ning moondunud uskumusi. Kõik see on end suurepäraselt õigustanud, sest elanikkond hakkas neid kummardama ja oli neile kuulekas.
A: Tuleb välja, et kõik uskusid omamoodi doktriini.
D: Ei. Nad valisid mitu inimest nendele lähematest veresugulastest. Ainult nemad teadsid tõde. Just nemad teostasid hästi toimivate rituaalide raames inimeste ohverdamisi. Vere ja organid nad andsid isandatele anniks.
A: Vanadel aegadel toimusid tõepoolest ohverdamised, kuid neid tehti jumalate auks.
D: Nemad olidki need jumalad. Neid rituaalseid inimeste ohverdamisi jätkatakse ka praegu. Saa aru, nad on sellest sõltuvad, see on nende toit. Nende salaorganisatsioonide üheks sihiks on teadmiste edastamine. Antud momendil need okkultsed organisatsioonid on olemas kogu maailmas ning tegutsevad kõikides sotsiaalsetes sfäärides.
A: Kuidas nad seda teevad?
D: Riikide valitsejate, mõnede organisatsioonide ja firmade, pankade süsteemi, armee, politsei, seaduste, haridussüsteemi, massimeedia kaudu. Nad on kõikjal tänu neile, kes neid teenivad. Neid on välja õpetatud ja need inimesed omakorda õpetavad teisi jne. Nemad on need, kes juhivad meid, maailma antud hetkel.
A: Olgu, kuid kuidas see neil õnnestus?
D: Nad on väga vana rass. Nende teadmised on tohutud ja hästi toimivad. Nad alistasid mateeria, teavad kõiki Universumi aspekte, mõistavad hästi astroloogiat. Nemad saavad mõjutada inimese mõistust, ilma, energiat, hingeseisundit, sõnaga – võivad teha kõike, mida iganes, millal iganes ning nii sageli kui seda tahavad. Nad kasutasid ära religiooni,  lisades moonutusi, valeuskumusi, mida nad vajasid. Nad sundisid inimest uskuma, et astroloogia ja pühendunute teadmised on saatanlikud õpetused. Nemad tõid sisse idee, et unenäod ja nägemused on kuradist, kuigi kuradit, sellisena kui meie teda näeme, pole üldse olemas, samas kui unenäod ja nägemused tulevad Universumist, Matriitsist. Kõigis Maa paikades, kus on positiivne energeetiline mõju või potentsiaal edastada energiat, nad ehitasid hooned selle mõju hävitamiseks. Nad ei saa kuidagi lubada, et mingil moel muutuks täielik nürimeelsus, mis nad elanikkonnale on peale pannud.
A: Ja ikkagi, kuidas nendel õnnestus võtta maailm oma kontrolli alla?
D: Religiooni abil, mida nad kasutasid efektiivse programmina ajuloputuseks,  poliitika  sisemise intuitsiooni hävitamiseks, samuti finantssüsteemi kaudu. Tegelikult on nemad meie raha. Nemad annavad meile toidu, sooja, elamise, koolid, puhkused, tervise, absoluutselt kõik. Valitsevad perekonnad on nende otsesed järglased. Meie presidentide soontes voolab nende veri. Kõik nad on mingil viisil seotud nende okkultsete üksustega.
A: Aga valitsevad perekonnad ja presidendid on sellest teadlikud?

D: Jah. Nad teavad oma päritolu, peavad seda au sees ning on täiesti mestis
organiseerijate otsustega. Nemad on need, kes manipuleerivad ja juhivad meie elusid. Meie sünnime, elame ja sureme nende heaks. /Lugege Insaideri lugu, kes kuulub sellesse perekonda. V:/.

A: On ju ometi olemas teatud vaimseid liikumisi, kes teavad ja räägivad sellest.
D: See on nii. Kuid mõned neist on rahastatavad samast allikast, spetsiaalselt selleks, et omada nende juurde ligipääsu informatsioonile ja seda moonutada.
A: See tähendab, et me oleme suletud ringis. Mida me ka ette ei võtaks, jääme ikka vangideks.
D: Ei, meil tuleks hakata kuulama oma hinge. Esmajärjekorras. Keegi ei saa olla kellestki kõrgem loomingu poolest – me oleme kõik võrdsed. Just seetõttu pole kellelgi õigust öelda meile, mida mõelda, mida uskuda ja mida õppida.
A: Ja ikkagi – teadus on kasulik. Tänu temale me oleme arenenud, oleme selgitanud teatud asju.
D: Teadus kuulub neile täielikult. Ta on hõivanud religiooni koha. Kaasaegsel teadusel pole midagi ühist Matriitsi Tõega. See teadus on välja mõeldud ning loodud spetsiaalselt selleks, et viia inimesed eksitusse, et panna meid uskuma seda, mis kuidagi reaalsusega ei seostu. Inimese evolutsiooni teatud hetkel tekkisid kahtlused religioossete dogmade õigsuses. Siis tuli anunnakkidel leida lisaks  teine tee, et jätkata valitsemist, inimeste nüristamist ning sundimist uskuma seda, mida nemad vajavad. Niiviisi tekkis teadus.
A: Aga mida nad kardavad?
D: Nad kardavad seda, et inimesed ärkavad ja hakkavad mõistma, et elavad ka
väljaspool keha, on osaks Universumi Teadvusest, et nad on sama vabad ja piiramatud kui looming ise.
A: Ja mis siis, kui inimesed saavad teadlikuks? Mis siis juhtub? Mitte midagi!
D: Inimesed  kihutavad neid minema. Probleem on selles, et neil pole enam kusagile minna. Nende planeet on hävitatud ning ligipääs teistele taevakehadele on kinni. Nad on jõudnud punkti, kus Matriits muudab nad liigina, viies nad esiteks väljasuremiseni, seejärel muundumiseni /mustas augus. V/. Nad ei taha seda. Neil on hirm.
A: Ma ei suuda ikkagi mõista, kuidas nad saavad teha kõike, mida tahavad? Miks neid pole ikka veel paljastatud?
D: Kes peaks neid paljastama, kui nad juhivad ja suunavad kõike? Kõikidele, kes üritab midagi öelda, riputatakse kohe šarlatani, segase või lihtsalt kurjategija silt. Meie juhid on loonud suurepärase programmi inimeste teadvuse ja tunnete juhtimiseks. Meile öeldakse mida mõelda, mida uskuda, kuidas reageerida, mida juua, mida süüa, mida kuulata ja mida vaadata. Kõik on planeeritud, läbi arvutatud ning kõik saab vastupanuta täidetud. Miski pole jäänud nende tähelepanust välja. Mõtle, kui mingi teadlane teeb avastuse, mis neid ei rahulda, ilmub sadu teadlasi, kes hakkavad talle vastu. Aga kui nad tahavad viia massidesse niinimetatud „teaduslikku” avastust, toetavad neid kohe sajad teadlased. Tõepoolest on inimesi, keda pole suudetud ära lollitada, kes usuvad headusse ning näitavad seda ka üles. Kuid neid kõrvaldatakse, neid pilgatakse, nendele kleebitakse silte, neid tapetakse näivalt õnnetusjuhtumites, äkksurmades või „enesetappudes”. Kõik on arvesse võetud väikseimate detailideni, kõike jälgitakse.
A: Hästi, kuid kui enamus inimesi hakkab teisiti mõtlema? Nad ei saa ju midagi teha. Nad ei saa ju maha nottida kogu planeedi rahvast! Võib olla ka selles süsteemis on inimesi, kes teavad tõde ning tahaks sellest rääkida.

D: Neid, kes teavad tõde ning tahavad seda kõigile teatavaks teha, kõrvaldatakse… Mis enamusse puutub… praegu on kõik keeruline. Meid kontrollitakse aju mõjutamisega ja keemiliste ainetega.
A: Keemiliste ainetega?
D: Kõik keemilised ained, mida lisatakse vette ja toiduainetesse, konservandid, toidu lisandid, ravimid – on loodud spetsiaalselt selleks, et sundida inimese aju reageerima ainult teatud stiimulitele, täpsemalt, mitte reageerima.
A: Kuid ravimid päästavad elusid!
D: Jah, mõned. Teised on loodud selleks, et eraldada inimest Algallikast.
A: Väga võimalik, kuid väga raske on piiri tõmmata. Mida me oleks teinud antibiootikumideta, vaktsineerimisteta…

D: Vaktsineerimised on kõige suurem tüssamine. Need mõjutavad immuunsüsteemi. Mul oli väga paha viimase vaktsineerimise järel, mida mind sunniti tegema. Ma nägin selgesti, kuidas sisestatud mikroobid tormasid tšakrate kallale, et seejärel söösta kogu kehas laiali, mõjutades lümfisüsteemi ja näärmeid.  /Nt, antibiootikum Erytromicin on vähkkasvajate tekitaja. V./.

A: Kuid ravimid aitavad!
D: Jah. Kuid saab ka nendeta hakkama. Tegelikult nad teevad rohkem kahju kui aitavad. Haigus on märguanne, et sa teed midagi valesti. Võib olla seal, kus sa elad, on keskkond saastunud, toit pole see, mõtted ja tunded on väärad. Tablettide neelamise asemel tuleks istuda maha ning kõik läbi analüüsida. Tabletid, nagu mina näen, mõjutavad vaid tagajärgi, ega aita kõrvaldada põhjusi. Tablett laguneb organismis ning muutub energiaks. See energia võib olla erinev olenevalt tableti koostisest. Niipea kui ta jõuab kehasse, hakkab ta reguleerima sekretsiooni, seda suurendades või vähendades. See toob ajutise paranemise tunde, kuid sisuliselt on see vale. Organism oleks sellega palju paremini toime tulnud, kui kõrvaldatud saaks haiguse põhjus.
A: Jah, kuid antibiootikumide avastamine oli väga oluline.
D: Jah, ainult sellega praegu manipuleeritaksegi. Mida rohkem antibiootikume sa manustad, seda jõulisemalt organism püüab end nende eest kaitsta kuni selleni, et lakkab sootuks reageerimast. Mikroobid ja viirused on osa teie elust, nad on planeedi osa. Me elame koos algusest saadik. Me peame nad omaks võtma. Meie keha teab seda. Ta teab, et kõigega on arvestatud.
A: Aga anunnakkid, kes, nagu sa räägid, meid valitsevad, kus nad praegu on?
D: Nad elavad siin meiega, meie praeguse nägemisvõime ja tajumise eest varjus. Võiks öelda, et nad on teises mõõtmes, kuid elavad siin ja praegu. Nad osalevad aktiivselt meie elus, kuid me ei saa kuidagi neid mõjutada.
A: Aga kus konkreetselt nad asuvad?
D: Nendel on tohutud maaalused baasid, midagi linnade sarnast. Seal nad elavadki. Kuid neid on ka maapinnal. Nad on meie keskel, meie suhtleme nendega, lihtsalt ei teadvusta seda.
A: Tähendab –  me ei näe neid? On nad nähtamatud?
D: Ei, neid võib näha. Kuid nad loovad midagi energiavälja taolist enda ümber, mille abil saavad võtta mistahes soovitud kuju. Seetõttu nad pole äratuntavad.
A: Kuidas nad seda välja loovad?
D: Mõtteliselt.
A: Ja midagi muud ei kasutagi?
D: Ei. Nende mõistuslikud võimed ületavad inimeste omi. Seepärast on neile see kui mäng. Nad võivad sundida meid nägema igasuguseid kujusid erilise vaevata.
A: Ja lihtsalt niisama vabalt kõnnivadki meie keskel?
D: Mitte lihtsalt kõnnivad – juhivad, elavad meiega. Nendeks võib olla ülemus, meile kallis inimene.
A: Tähendab – minu abikaasaks võib olla anunnakk ja ma isegi ei tea seda?
D: See on võimalik. Kuid seda ei esine, sest nad ei seosta end väljaspool oma liiki.
A: Isegi nendega, kellel on nende DNA?
D: Ainult erijuhtudel. Mõnikord, kui nad otsustavad parandada oma vere liini, võtavad inimesi väljastpoolt. Kuid ainult pärast hoolikat hindamist.
A: Milles see hindamine seisneb?
D: Kontrollitakse genealoogiat, iseloomu, astroloogilisi faktoreid jpm.
A: Astroloogilisi faktoreid?
D: Jah, esmajärjekorras. Nad teavad, et planeetide mõju mängib võtmerolli iseloomu kujundamisel. Seetõttu on astroloogia kõige iidsem teadus. See ühendab kõiki Universumi teadmisi.
A: Ma ei teadnud, et see on nii tähtis.
D: Seepärast, et sa ei tohtinud seda teada. Sulle räägiti, et astroloogid on nõiad, seejärel, et nad on kuradist. Nüüd, kus ükski neist siltidest enam ei toimi, peetakse seda on lihtsalt rumalus, aja raiskamine.
A: Miks?
D: Sest see on meetod, mis aitab ennast seostada Universumiga. Olla harmoonias tähtedega, elada Loominguga unisoonis. Meie kõik, alateadlikul tasandil, oleme mõjutatavad Päikese, Kuu ja teiste planeetide poolt. Maa kujutab endast gigantset magnetit, mis keerleb oma telje ümber, luues omakorda magnetvälja. See magnetväli avaldab olulist mõju elule Maal. On olemas kosmilised tsüklid, Päikese pulsatsioonid, elektrilised signaalid, elektromagnetilised tormid. Inimestel tuleks nende asjadega arvestada. On soodsad perioodid külviks, vilja kogumiseks, vastavateks ettevõtmisteks, laste eostamiseks ning vastupidi – ebasoodsad. Kõigel on teadmine. Miski pole tehtud asjata.
A: Ma lihtsalt ei mõista, miks nad seda varjavad? Nad saaksid sellest ju oma kasu.
D: Ei, sest inimesed hakkaks siis mõistma elu mõtet. Elades teadlikult nad saaksid ligipääsu Matriitsi ammendamatute ressursside juurde. Nad raviksid end terveks kosmilise energiaga, külvaksid oma põlde soodsal perioodil, mis tooks kaasa rikkalikud saagid, külluse. Nad ei kasutaks enam pestitsiide, sest kahjuritega on võimalik toime tulla teiste taimede abil, mis on kogutud kuu vastava tsükli ajal. Kui inimesed võtaks arvesse tähti, sünniksid lapsed teistsugustena: parematena, võimekamatena, teise programmiga, palju ühetaolisema ülesehitusega.
A: Mis tähendab võidelda kahjuritega teiste taimede abil?
D:  Teiste taimede abil on võimalik kahjurid eemale peletada. Või siis külvates või istutades peenarde vahele või pritsides nende mahlaga. Tõele lähemal oleks parem istutada teisi taimi kui neid tappa.
A: Too mulle mingi näite.

D: Taketes /peiulill/. Kaitseb juurvilju, /ilmselt ka kurke ja tomateid/ maasikaid ka vaarikaid putukate eest, kes neid söövad. Kui istutada neid ridade vahele ja peenra ümber, on su aed kaitstud. Ma tean seda täpselt. Ma ütlesin seda vanaisale ja vanaemale, nad alul ei uskunud mind, siis aga selgus, et mul on õigus. Neil pole enam maasikatega probleeme.

A: Mida see taim teeb? Kuidas ta kahjureid mõjutab?
D: Ühest küljest ta eritab ainet, mis neid eemale peletab, teisest – kiirgab spetsiaalset energiat, mis kaitseb taime koostoimes kahjurite energiaväljaga ning sundides neid sellest paigast lahkuma. Tegelikult ta kaitseb ennast,  kuid aitab ka taimi, mis asuvad tema ümber.
A: Ja selliseid taimi on palju?
D: Jah. Tegelikult on kõik taimed millekski vajalikud. Miski ei eksisteeri asjatult. Inimesed võivad nendega ravida, kuid tuleks arvestada kahe asjaga: millisel astraalsel perioodil nad on kogutud ning kes need kogus.
A: On see tähtis?
D: Jah, sest vastavatel perioodidel muutuvad nende raviomadused maksimaalseks. Kuid inimese hingeline seisund, kes neid kogub, on väga oluline – tema on esimene, kes taime puudutab ning võib üle võtta tema energia või selle muuta.
A: Ma ei teadnud.
D: Inimene, kes taimi korjab, peaks olema terve, rahulik ja tasakaalus. Vähemalt peaks ütlema endale, et ta  on terve, rahulik ja tasakaalus, kui läheb taimi koguma. See on väga oluline.
A: See on nii. Ainult keegi ei tea seda.

D: Taimed on heatahtlikud, imelised elusolendid. Nad on siin selleks, et olla meile  kasulikud, aidata. Kahjuks me tapame neid, rebides maast lahti ning seejärel minema visates. Kuidas me käitume  kuuskedega! Kui te vaid võiks kuulda nende kisa, kui neid maha võetakse! Asjata! Keegi ei kuule neid!

A: Ise rääkisid, et sulle meeldivad jõulud!
D: Jah, väga. Ainult kui elamus, kui vibratsioon. Mul on vedanud, sest ema ostis juba ammu kunstkuuse. See on väga hea, sest peamine on idee. Ei tea, kas ma suudaks olla majas, kus on välja pandud surnud puu ja veel rõõmustada selle üle! Kuid inimestel on ilmselt, and tappa taimi ja rõõmustada selle üle!

A: Mida see tähendab?
D: See tähendab, et me tapame planeeti, raisates tema rikkusi ja oleme ise sellest võlutud. Kuid ma tahaks jätkata järgmisel korral.
A: Siis lõpetame täna.

 

Pärast seda kui David oli läinud, istun kaua paigal, üritades informatsiooni omaks võtta. Meenub, et kunagi lugesin David Ike raamatut „Ülim saladus”, sumeri tahvlite tõlgetest, mis avastati 1850 aastal Iraagis, kusagil 400 km kaugusel Bagdadist. Teksti tõlkis Zaharia Sitchin, auväärne teadlane,  ajaloolane, kirjanik ja lingvist. Tema kinnitas, et savitahvlid sisaldavad informatsiooni kõrgemast rassist, nimega AN.UNNAK.KI, kes tulid Sumerisse planeedilt Nibiru. Sitchin usub, et planeet ringleb ovaalsel orbiidil, mis algab Jupiteri ja  Marsi vahel ning kaob kaugele Pluto taha. Kogu tsükkel kestab 3 600 aastat. Savitahvlid sisaldavad oma täpsuselt imetlusväärset informatsioon Päikesesüsteemist ja kõigist planeetidest, kaasa-arvatud nende suurustest  ja orbiitidest.

Sitchin räägib, et Anunnakkid tulid Maale ligikaudu 450 000 aastat tagasi kulla otsingule. Nad peatusid alal, mis praegu on Aafrika kontinent, ressursse ammutama. Alguses kaevandasid mineraale ainult anunnakkid, mille järel nad tõstsid mässu ning nende juhid otsustasid luua hübriidse rassi, kes oleks võimeline töötama. Nad katsetasid mitmeid variante, kuid lõpuks jõudsid kaasaegse inimese vormi juurde. Tahvlid kirjeldavad, kuidas anunnakkid lõid genealoogilised harud inimkonna juhtimiseks nende nimel. Ühesõnaga kirjeldavad, kuidas loodi kuninglik võim.

Tähtis oleks meeles pidada, et 200 000 aastat tagasi toimus rassi täiustamine. Äkki muutus homo erectus homo sapiensiks, et seejärel kusagil 35 000 aastat tagasi saada juurde veel midagi ning saada homo sapiens-sapiensiks – kaasaegseks inimeseks. Mis oli nende evolutsiooniliste hüpete põhjuseks, ei tea täpselt keegi ega oska ka selgitada. Peale selle on teaduslukud uurimused leidnud, et meil kõigil on ühine nais-esivanem, kes elas Aafrikas 140-300 tuhat aastat tagasi.

 

Kolmas osa.

A: Me jäime pidama planeedi suretamise teemal. Mida sa tahtsid öelda?
D: Kujutage endale ette, et mikroobid meie kehal hakkavad ammutama meie verd ning kasutama seda masinate kütteks. Hakkavad osade kaupa uuristama meie luid ning kandma neid oma kaelas ja kätel, et hoobelda teiste ees. Või hakkavad maha lõikama meie juukseid ning viima neid kingiks kui lähevad külla, et seejärel need minema visata. Midagi taolist me teeme Maaga. Me piiname teda, vigastame, tükeldame, katsetame… ning kõike seda teaduse, progressi ja külluse nimel. Selle me oleme üle võtnud anunnakkidelt – tühjendama, lõpetama ressursse. Selle me oleme kõige paremini ära õppinud.
A: Aga kui me neid poleks kasutanud, mida me oleks teinud? Millega sõidaksime, millega soojendaksime, mida sööksime?
D: Me oleks saanud seda teha mõttejõul, ainult seda soovides. /Loe Osirise läkitusi. V./
A: Arusaadav. Ainult keegi ei õpeta seda. Miks seda koolis ei õpetata?
D: Sest koole samuti kontrollitakse. Üheks peamiseks okkultsete organisatsioonide sihiks oli destabiliseerida haridussüsteemi – see on neil imehästi õnnestunud. Kogu õpetamine on rajatud loogikale ja mõistusele. Informatsiooni struktureeritakse nii, et häviks vähimgi intuitiivne väljendus või seos Matriitsiga. Hävitades eneseväljenduse vabadust, muudavad õpetajad ja juhendajad lapsi robotiteks. Selles osalevad ka lapsevanemad. Kui palju kordi sa oled kuulnud vanemaid ütlemas: „Sa pead õppima… pead kuulama õpetajat… kui raamatus on niiviisi kirjutatud, siis nii ongi… ma käisin samuti koolis ega surnud… ma olen saavutanud kõike tänu haridusele…”. Need on asjad, millega teie, täisealised, meid rõhute. Miks, sinu arust, pole lastel enam huvi, miks on mul tülgastuseni igav lasteaias ning sageli ei taha ma sinna minna? Miks ma pean õppima seda, mida nemad tahavad? Ma ju tean, et see on võlts!
A: Me ei saa ju kõik kodus istuda – nii jääme kõik harimatuks!
D: Pole vaja kodus istuda, Oleks vaja, et teie, täisealised, muudaksite süsteemi. Teie peate hakkama tahtma seda, et see toimuks. Ning siis see tingimata saab võimalikuks.
A: Sa ei saa väita, et pole kasulikke õppeaineid… bioloogia, ajalugu…
D: Nad oleksid kasulikud, kui informatsioon oleks reaalne. Aga mida koolis õpetetakse? Nende tõde! Mida te olete selgeks õppinud? Nende tõde! Mida te praegu teete? Töötate nende heaks! Aga mida me hakkame tegema, kui miski ei muutu? Me hakkame tööle nende heaks. See on suletud ring, millest meie, lapsed, ei saa välja teie pärast, kuigi tunneme ja teame, et see on ebaõige. Te võtate neid vastu, usute nende pajatusi laiskuse, mugavuse, või lihtsalt selle tõttu, et olete oma eluga rahul. Kui sul on juba kõik olemas, milleks rabeleda veel kusagile?
A: See pole päris nii. Me pärisime süsteemi ja jätkame seda.
D: Teie pärisite süsteemi, mis pole kunagi olnud adekvaatne ning seda te jätkategi. Teie olete süüdi!
A: Mida me saame teha?
D: Tahtke muutusi. Osalege nende teostamises. Paljastage nad, näidake kogu maailmale.
A: Keda?
D: Anunnakke.
A: Kuidas, kui me pole neid näinudki?
D: Tahtke neid näha ja te hakkate nägema! Tegelikult on inimesi, kes neid näevad nagu minagi. Nad on meie keskel, nad on osa meie elust. Ma olen liiga väike, et mind kuulda võetaks. Aga täiskasvanud, kes neid näevad, vaikivad hirmust teiste ees.
A: Olgu, mida teha?
D: Need, kes neid näevad, peavad sellest rääkima. Osutama neile sõrmega. Neid näha on Looja and. Seda on vaja ära kasutada.
A: Aga miks mõned neid näevad, ülejäänud aga mitte?
D: Need, kes neid näevad, omavad avaramat ligipääsu Matriitsile. Seda tehakse keha seose teadvustamisega Kõrgema Minaga. Kui informatsioon tsirkuleerib vabalt nende kahe struktuuri vahel ning selle hoovus on teadvustatud, siis tekib nägemine energeetilisel tasandil, mille eest pole võimalik midagi varjata.
A: Aga need, kellel seda andi pole?
D: Nad võivad alustada suhtlemist Kõrgema Minaga ja see and ilmub ning seejärel saab seda teadvustada.
A: Kuidas?
D: Nagu ma sulle rääkisin. Iga soov, idee, sõna omab oma vibratsiooni. Kui sa millelegi mõtled, võtab see impulss mõttevormi-energia kuju, mis läheb Matriitsi vastavasse segmenti, mis võimaldab sellel soovil realiseeruda. Nagu sa oleks külvanud seemne ja ootad, millal ta kasvab, et lõigata vilja. Tegelikult, praegu inimese loomisvõime on jõulisem kui kunagi varem.

A: Hea küll, kuid konkreetselt, kuidas me saame äratada selle kõrgema nägemise võime? Mulle tundub, et sa kõneled kolmandast silmast.
D: Võid nimetada seda ka silmaks. Ainult tegelikult on see esimene silm, mitte kolmas, sest just informatsioonile, mille me temalt saame, tulebki rajaneda. See, mida me näeme füüsiliste silmadega – on vaid projektsioon Tõest, mis on teostatud ja kontrollitud nende, anunnakkide poolt.
A: Aga konkreetselt- kas on olemas mingi tehnika või protseduur, on vaja järgida mingeid kindlaid samme?
D: Midagi sarnast. Kõigepealt peab inimene kehtestama teadliku seose Kõrgema Minaga.
A: Mida sa nimetad Kõrgemaks Minaks?
D: See on Tõde. See on õige, tõeline teadmine, mis on varjul sügaval meie sees. See on otsene ligipääs Matriitsile, mis on igaühel. Kuid ta on tumestatud eksisteerivate segajate poolt.
A: Milliste segajate?
D: Anunnakkid ei taha, et inimene saaks teada Tõde. Seetõttu lisaks moonutatud informatsioonile nad mürgitavad meid ainetega, mis on sihitud vaid sellele, et hoida inimesi omamoodi letargias. Need ained pidurdavad käbinäärme tegevust, blokeerides selle. Inimese näärmed on väga tähtsad. Nt  harknääre, kui seda teadlikult aktiveerida, on võimeline pikendama elu. Samuti iga teine inimese nääre on millekski ette nähtud ning kõiki neid saab juhtida teadlikult, kui inimene hakkab saama informatsiooni otse Matriitsist, aga mitte Maa madalamast väljast.

A: Mis asub Maa madalamas väljas?
D: Tänu kunstlikult loodud tõketele, me saame informatsiooni ainult sealt. Maa madalamas väljas asuvad kõik madala sagedusega mõttevorm-energiad. Siia on anunnakkid paigutanud kõik, mis seostub tigedusega, hirmuga, vihaga, paanika, surmaga ja palju muude asjadega. Me toitume sellest, sest meil on ligipääs ainult siia, nendele asjadele.
A: Kuid meil on ka häid mõtteid…
D: Jah, kuid need tulevad Matriitsi väljast.
A: Kus asub see alumine Maa väli?
D: Maa ümber. Planeet on sellesse mähitud ning kogu informatsioon, mis meile satub, lähtub sealt. Üsna väike osa saabub Matriitsist.
A: Aga kuidas saada ligipääs Matriitsile?
D: Mõistuse ja Kõrgema Mina vahele seose loomisega.
A: Kuidas?

D: Las ma toon näite. Kui ma tahan saada vastust mingile küsimusele, kuid Aghton mulle ei räägi, ma sulgen silmad ning mõtlen, keskendudes Matriitsile selleks, et teada Tõde. Seda tehes ma ütlen endale, et kui vastus on „jah”, siis mu keha kaldub ettepoole, aga kui „ei” – siis tahapoole. See on väga lihtne.
A: Ja vastus osutub õigeks?
D: Alati! Proovi ise. Võid alustada küsimustega, mille vastuseid sa tead. Ainult ära anna endale vastuseid teadlikult. Sul on  vaja anda end tema meelevalda. Esita küsimuse nii, nagu sa midagi ei teaks.
A: Oletame, et me oleme selle etapi juba läbinud, mida edasi teha?

D: Aghton ütleb, et ma annaks sulle üle ühe protseduuri. Istu kohta, kus sind kindlasti keegi ei sega, võib otse voodile, enne magama heitmist. Esiteks palu oma kehal vabaneda kõigist toksilistest ainetest ning ainetest, mis ei vasta Matriitsi Tõele – kõigest, mis temasse on kogunenud, kõrvaldades need loomulikul viisil, sulle valu tekitamata. Tegelikult tuleks seda teha iga päev. See on väga kasulik. Seejärel palu Kõrgemal Minal astuda sinuga kontakti.

A: Kuidas see kontakt väljendub?
D: Kui ma räägin Kõrgema Minaga, ma lähen mõtteliselt erilisse kohta ja kujutlen, et olen Inuel. Mul oli seal lemmikkoht puu kõrval, kust oli näha meri. Sina võid minna kuhu soovid, kus sul kõige enam meeldib.
A: Oletame, mulle meeldib olla kose kõrval.
D: Sa kandud mõttes sinna. Esmalt vaata vett ja seda, mis sind ümbritseb. Ürita tunnetada koha lõhna, puuduta vett, tunneta teda. Nimeta see koht oma salajaseks Tõe kohaks. Niiviisi ei saa sinna enam keegi teine tungida. See saab olema sinu jaoks püha. Seejärel püüa teadvustada Kõrgemat Mina. Esmalt tunnetad suurt armastust. Niivõrd suurt, et see ei mahu kehasse ära. Seejärel sa tunnetad lõdvestumist, rahulolu. Niipea kui sa saavutad need seisundid, võid alustada Matriitsiga rääkimist. Ütle Talle, mida sa soovid. Sealjuures pead sa teadma, et täituvad vaid soovid, mis seostuvad sinu endaga. Sa ei saa paluda Kõrgemal Minal teha terveks nt sinu vanaema. Võid vaid küsida, mis tal viga on. Siin sa saad planeerida ja teostada ainult seda, mis sinusse puutub. Ei midagi muud.
A: Noh, nt, ma tahan näha tõde? Mida ma peaks ütlema?
D: Ütledki: ma tahan näha Tõde. Kõik. Kõrgem Mina teab, mida edasi teha. Ta hakkab andma sulle informatsiooni osade kaupa, mitte kõike korraga, sest inimese aju ei suudaks nii suurt infomahtu taluda. /Siberi Anastasia vanemad said sellise infotulva tõttu surma. V./
A: Aga kui ma tahan saada terveks?
D: Ütled: ma tahan saada terveks. Mis tervenemisse puutub, Kõrgem Mina osutab esiteks sulle, mis sul viga on. Sa võid saada terveks alles seejärel, kui oled kõrvaldanud haiguse põhjuse.
A: Kuidas osutab?
D: Kas kohale, nagu filmi sinu peas, või sulle tuleb mõte või sa näed unenäo. Ainult sa pead teadma, et kui sa sellega ei arvesta, mida sulle teatatakse, sul ei õnnestu haigusest vabaneda.
A: Aga kui haigus on oma olemuselt karmaline?
D: Siis seda sulle näidatakse nii, et sa mõistaksid. Antud hetkel me elame ajal, kui on võimalik kõrvaldada probleemid, mille juured asuvad minevikus. On vaja vaid tahta seda teha.
A: Aga kui ma tahan näha anunnakke?
D: Ütle: ma tahan näha anunnakke. Kuid siinkohal oleks enne vaja puhastuda ainetest, mis tõkestavad käbinääret.
A: Mis ained need on?
D: Neid on väga paljudes toiduainetes. Ma olen näinud neid mahlades, toidus… kuid kõige toksilisem neist on hambapasta. Kõik on hästi korraldatud – te ju sunnite meid ööseks hambaid pesema ning see aine jääb kehasse, mõjutades seda kogu öö.
A: Millistest ainetest sa räägid?
D: Fluorist.
A: Kuid ta on ju hammastele väga kasulik!
D: Hammastele ta ei mõju mingil moel. Seda kasutatakse spetsiaalselt käbinäärme talituse blokeerimiseks. Seda ma tean täpselt. Kuid mindki sunnitakse sellega hambaid pesema.
A: Sa arvad, et ta on toksiline?
D: Olen selles kindel 100%.
A: Kuid mis on sellise massilise mürgitamise siht?
D: See on sihitud esmajärjekorras inimestele, kes sündisid pärast 1960 aastat. Siis hakkas Maa karma puhastuma ning siin võisid hakata kehastuma arenenumad hinged. Neid oli siin ka enne seda, kuid tippaeg langes 1990 ja 1996 aastatele. Äsjasaabunud olid võimelised arendama endas nn „paranormaalseid” võimeid. Omavahel öeldes, ma ei mõista, miks te neid niiviisi nimetate, kui nad on kõige normaalsemad. Nad kujutasid endast tohutut ohtu anunnakkidele, sest viimased poleks enam suutnud säilitada oma maske. Nad tegid läbi uurimuse ning jõudsid järeldusele, et parimaks vahendiks nende tendentside hävitamiseks oli massiline vastavate ainete neelamine. Kuna nad ei suutnud sundida kogu elanikkonda tablette neelama, nad otsustasid mürgitada toidu. See on väga lihtne. Oled sa märganud, et iga aastaga nende ainete hulk toiduainetes ja jookides aina kasvab?
A:  Ei.
D: Sest sa oled sellega harjunud ja sind see eriti ei huvita. Ometi nende altminekuks ning muide ka meie omaks sai see, et varsti need ained lakkavad meid mõjutamast. Siis nad leiutasid uued seadmed, mille mõjud on palju tugevamad, mis loovad takistusi meie sidepidamiseks Matriitsiga.
A: Mis seadmed?
D: Releed. Mobiiltelefonid, energeetilised mõjutused gamma kiirtega.
A: Ma ikkagi ei suuda uskuda.
D: Miks?
A: Sest kui meie kõik sureme, mida nad hakkavad tegema?
D: Kuid meie ei sure kõik. Surevad paljud, kuid mitte kogu elanikkond. Ning need, kes alles jäävad, on siis nende orjad. Midagi elavate nukkude taolist. See on see, mida nad tahavad, kuigi täpselt teavad, et see ei teostu. /Lisaks juba käsitletud võtetele on illuminaatide poolt loodud programm „Kuldne miljard”, mille sihiks on hävitada enamus inimkonnast kuni miljardini, siis planeedi maavarad ei ammendu nii kiiresti ja orje jääb eliidi ülalpidamiseks piisavalt alles. Selle sihiga on laborites loodud nii aids, linnu- kui seagripp, kui muid veel hirmsamaid hävitajaid ning püütakse veenda elanikkonda tegema vaktsineerimisi, mis tapavad immuunsüsteemi. Hilisemad tapvad haigused aga mingil moel ei osuta sellele kui tegelikule põhjusele. Alustati vaktsineerimisega just rinnalastest, et elimineerida elanikkonna kasvu. Nende juures on juba ilmnenud küsitavaid sümptoome nt, Soomes, mille põhjusi ei osata või ei taheta selgitada jne. Kui miski on tõepoolest kuratlik, siis see illuminaatide „eliit”. V./.

A:  Mis siis saab?
D: Kõik saab olema hästi! Praegu isegi Matriits teeb Maaga koostööd. Meil saab üleminekul olema probleeme  maakoore tasandil: atmosfääris, kliimas ja ka majanduslikus sfääris.
A: Tean, sa rääkisid mulle. Oleks vaja osta mehhaanilisi tööriistu, seemneid, majakese külas…
D: Jah, see oleks kena.
A: Kuid võiks ka koguda raha pangaarvele ja võtta sealt vastavalt vajadusele.
D: Üsna varsti variseb finantssüsteem kokku. Kõikjal. Rahad ei oma enam mingit väärtust.
A: Mis tähendab „varsti”?
D: Kusagil 2009 aasta lõpus, 2010 aasta alguses.
A: Nii varsti?
D: Mida varem, seda parem. On vaja, et Maa saaks puhtaks nende vibratsioonist ning kõigest, mille alla kuulub mõiste „finantsmanipulatsioon”. Me oleme liiga kaua olnud anunnakkide võimu all.
A: Aga mida me sööma hakkame?
D: Seda, mis on või seda mida ise kasvatame. Meil läheb vaja toiduainete varu. Seda on oluline teada.
A: See ei kõla just eriti vahvalt!
D: See on väga vahva! Ma ootan kärsitult 2012 aastat. Tegelikult 2013 aasta veebruari järel kõik stabiliseerub ning me alustame uut ajastut. Maa ja tema elanikkonna ajastut. Headuse ja rahu ajastut. Tead, maalased on väga head! Kõik, kes on loodud inuaakide DNA-st, on erilised. Peaaegu kõik lähevad edasi.
A: Palju neid on?

D: Väga palju.. Ma ei tea täpset arvu, kuid ma tunnen neid ära tänaval. Ma tunnen neis ära vendi. Tegelikult Rumeenia on selles mõttes väga puhas riik. Siin pole nii palju anunnakkide verd. Seda on, kuid väga vähe.
A: Kuidas sa neid ära tunned?
D: Oma vendi ma tunnen ära vibratsiooni järgi. Ma vaatan neile otsa ja tean. Ka sina võid seda teha.
A: Halbu tunned samuti?
D: Tahad, ma räägin sulle ühest mängust? Vaata inimesele, kellega sa räägid, silmadesse. Ainult silmadesse. Ära vaata naeratust ega žeste. Vaata ja küsi, kas ta on inuaak või anunnakk, Kõrgem Mina vastab sulle.
A: Ja kui ma saan teada, et see on anunnakk, mis siis teha?
D: Palu oma Kõrgemal Minal näidata tema tõelist olemust, siis sa mõistad. Kõik, mida sul vaja teha – neid vältida, mitte kuulata nende nõuandeid ja manitsusi.
A: Kas nad ise teavad, et on anunnakkid?
D: Mõned jah, aga enamus mitte. Teavad ainult need, kes on ladvikus. Nendele on kõik seletatud ja nad on selle omaks võtnud. Nad on väga palju töötanud planeedi orjastamisel.
A: Aga need, kes ei tea… saab neid aidata?
D: Ei. Neil on kalduvus kurjusele. See lähtub seestpoolt. Mille pärast, sinu arvates, on olemas finantsalased kultused, miks ainult mõned astuvad teatud organisatsioonidesse, miks vaid mõned näevad isiklikku kasu tohutute inimmasside puudustest hoolimata?
A: Aga mis nendega juhtub, inimestega, kellel on see geen?
D: Nad lähevad oma teed. Meie ei tohiks Matriitsi tasandil enam seguneda.
A: Aga kui on nende seas inimesi, kes tahaks muutuda? Neil ei lubata jääda?
D: Ei. Nad ei saa kuidagi olla vastavuses uue energiaga. Neil on teine ülesehitus. Nendel on oma tee.
A: Ja ikkagi. Ma ei usu, et kõik anunnakkide verega inimesed moodustavad ühe grupi. Peaks olema inimesi, kes ei kuulu ei ühte ega teise.
D: Usu mind. Sellist asja pole. Seda on keeruline selgitada. Nad tunnevad üksteist ära vibratsiooni tasandil ning kogunevad organisatsioonidesse, võib olla, isegi teadvustamata, miks nad seda teevad.
A: Ja kõik nendes organisatsioonides on inimesed anunnakkide DNA-ga?
D: Ei. Nendesse on astunud ka inimesed, kellel pole seda DNA-d. Nendel on võimalus muutuda.
A: Aga miks, sinu arust, nad liitusid nende gruppidega, kui nendel pole selleks kalduvust?
D: Uudishimust, hirmust, soovist tõusta hierarhilisel redelil, ka lihtsalt seepärast, et praegu on niiviisi kasulik. Mõned võisid pärida selle oma vanematelt. Võib olla neid peteti ning sunniti uskuma vale reaalsust. Põhjusi on palju.

A: Mida  nad peaksid tegema saamaks võimalust uue vibratsiooniga kohandumiseks?
D: Mitte midagi. Seda otsustab Matriits. Kui nende rikkumised pole nii tugevad, siis nendel lubatakse lahkuda Matriitsi segmendist, mis kuulub anunnakkidele. Kui need on tugevad, siis pole midagi parata.. see oli nende otsus ning edasi nad lähevad nendega… Kahju!
A: Kuid ma mõtlesin, et ehk neile antakse võimalus. Nad ju ei teadnud!
D: Meie ei saa neid aidata. Ainult nemad ise saavad seda teha. Nad võivad küsida Matriitsilt, pidada nõu oma Kõrgema Minaga. Ainult niiviisi on võimalik leida vastus sellele küsimusele. Kui neil pole ligipääsu nendele vastustele, on väga halb. Ma ei tea, mida siis veel annaks teha.
A: Aga neid, kes osalevad nendes organisatsioonides ja ei ole tegelikult anunnakkid, on neid palju?
D: Jah. Palju rohkem kui olla võiks.
A: Ka meie riigis?
D: Jah. Väga palju. Kahju, sest siin saab olema midagi erilist.
A: Jah, sa rääkisid.
D: Ma tahaks tänaseks lõpetada.

 

Pärast seda, kui David oli ära läinud, istun ma arvuti taha ja valin sõnad „fluor” ja „käbinääre”. Oma imestuseks leian väga palju informatsiooni. Kõige olulisemad andmed võib leida aadressil www.flouridealert.org Sealt sain ma teada, et enne 1990 aastat ei tehtud teste fluori mõjust käbinäärmele. Käbinääre on väike kerake kahe ajupoolkera vahel. Ta reguleerib melatonini hormooni eritumist, mis reguleerib  suguküpseks saamist ning kaitseb alati keha kahjulike efektide eest, mida vabad radikaalid ajule avaldavad. Üheks sellekohase uurimise initsiaatoriks oli arst Jennifer Luke  Surrey Ülikoolist Inglismaal. Tema tõestas, et käbinääre satub esimesena fluori löögi alla. Samuti, vastavalt uurimusele, viib selle elemendi liigne hulk käbinäärme tasandil tõsiste funktsiooni häireteni, provotseerides liiga varast sugulist küpsust ning organismi võime vähenemist võitluses vabade radikaalidega. /Siit ka koolilaste seksi probleemid, mis varem olid tundmatud. V:/.

Seal oli ka kirjas, et fluor võib provotseerida loote geneetilise muutuse raseduse ajal, suurendades vähki haigestumise riski. Rida uurimusi näitas, et fluor on võimeline tekitama luu vähki. Muidugi need uurimised on alles laboratoorsete uurimuste staadiumis. Kõige halvem on see, et keegi ei osuta neile tähelepanu nii nagu ka kõigele muule, „mis ei kõlba”.

Mõelge, mis juhtuks tööstusega, kui oleks avaldatud uurimused selle kohta, et fluor on toksiline! Igal juhul ma soovitan need leheküljed üle vaadata. Seal on palju huvitavat informatsiooni. Jällegi Internetist ma sain teada, et energeetilisel tasandil vastutab käbinääre keha kohanemise eest Maa uute vibratsiooniliste parameetritega. Pange tähele, et kõik need teadmised on meil lausa nina all. Kes iganes tahab, võib neid leida, lugeda ja omaks võtta /kuid nürimeelsus ei tunne taoliste asjade vastu huvi. V/ Meie vajame ikka, et keegi osutaks nendele, ärataks tähelepanu, tõmbaks varrukast… Huvitav, miks?

A: Me saaksime rääkida täna kindlatest ravimeetoditest ja teraapiatest?
D: Jah.
A: Saad sa midagi öelda vähi ravi kohta?
D: Vähk tekib siis, kui inimene läheb vastuollu Matriitsiga. Kui ta keeldub oma missioonist või kannab endal karma pitserit, ilmub haigus. Mõnikord võib haigus olla kaasasündinud, see tähendab, et hing juba tuleb siia selle probleemiga, kuid ikkagi, alati on võimalus sellest terveneda. Tuleks mõista, et see pole mingi karistus, vastupidi, suur abi. Need, kellel on võimalus puhastuda haiguse abil, on Loojale väga kallid.
A: See on totrus!
D: Miks? Kas sa ei tahaks hoiatada oma last enne parandamatu vea tegemist, mille tagajärjel ta kannataks sajandeid? Seda sama teeb ka Matriits. Saadab signaali. Kui inimene võtaks kuulda, ta suunduks õigele teele, puhastaks oma mõttevormid ja energiad ning saaks terveks. Kahjuks keegi ei tea seda.
A: Too mulle näide, mida teha.
D: Toon konkreetse näite. Kellest sa räägid?
A: Mul on patsient maksa kasvajaga. Mida see naine peaks tegema?
D: Kõigepealt peaks ta teadma, et kasvaja on elus olemus, millel on oma väljenduse programm. Ta sattus kehasse tänu programmile, mis oli sinu patsiendil olemas. Esimene, mida ta peaks hakkama tegema – alustama temaga suhtlemist. Temaga tuleks rääkida ilma vihata, armastusega, tänada selle eest, et ta tuli organismi, ta peaks ütlema, et on märguandest ja häiresignaalist aru saanud. Seejärel tuleks tal muuta elu- ja mõtteviisi. Tal tuleks vältida suhtlemist negatiivsete, pessimistlike inimestega, loobuda kurbade lugude kuulamisest, lõpetada negatiivse laenguga filmide ja uudiste vaatamine, toituda teadlikult.

A: Mis tähendab toituda teadlikult?
D: Jälgida režiimi. Loobuda loomset päritolu rasvadest ja keemilistest ainetest, et kõik oleks võimalikult naturaalne. Kasutada ainult naturaalset seepi – ei midagi muud, vältida fluori ja kloori.
A: Ja kui kaua ta peaks seda tegema?
D: Kuni kasvaja kaob.
A: Ongi kõik?
D: Ei. Kasvaja, nagu ma rääkisin, on elusolend. Pärast seda kui ta on teda tänanud selle eest, et ta tuli, on vaja paluda tal lahkuda, öelda, et sõnum on omaks võetud ja sa muutud. Ja tuleks ka tegelikult muutuda, muidu ei tule midagi välja. Kasvajaga rääkides hoidku kätt sellel kohal, kus ta asub. Kujutagu endale, kuidas peopesast väljub armastus, rahu, rahulolu, omaksvõtmine. Koos sellega peaks inimene paluma andestust Matriitsilt, paluma kõrvaldada kõik rikkumised, mida ta on provotseerinud. Väga sageli juhtub nii, et Matriits vastab. Saadab ideid, inimesi või teatud sündmuste pilte. See osutab, et probleem asub just seal. Kõik, mida vaja teha, on muuta selle sündmuse või tegevuse polaarsust.
A: Saaksid sa selgitada täpsemalt?
D: Kui kontakti ajal Matriitsiga mulle tuleb pähe naabri kuju, kellega ma läksin tülli, siis probleem asub just seal. Tuleks üritada taastada harmoonia. Kuid enne palun andestust Matriitsilt ning palun luba kustutada selle rikkumise. Seejärel ma püüan taastada sideme selle inimesega ja ära leppida.
A: Hästi, aga kui see inimene pole enam elus või on sõitnud mujale ja ma ei tea, kus ta asub?
D: Siis on vaja rääkida Matriitsiga, et Ta edastaks kõik armastuse ja harmoonia mõtted tollele inimesele, kus ta ka ei asuks. See on analoogiline tuntud „patu” andestamisega, mis sisuliselt ongi ju rikkumine. Matriits teab, mis see on ning reageerib väga kiiresti, hävitades selle.
A: Kas see tähendab, et ma võin paluda andestust mõrva eest ja Matriits andestab?
D: Jah.
A: Ja pärast ma võin teha sama uuesti?
D: Me räägime ju kogu südamest kahetsemisest. Korrata viga ja paluda andestust on lihtsalt silmakirjalikkus. Kas sa arvad, et Matriits seda ei mõista? See on sama hea, kui püüda petta iseennast.
A: Kuid kuritegu on ju ikkagi kuritegu, kuid Matriits andestab sulle ikkagi?
D: Mõnikord pole teise inimese elu võtmine see, mis meile tundub. See võib olla ka juba olemasoleva rikkumise kõrvaldamine. Sel juhul inimene maksab Maal olles vabadusekaotusega. Kuid Matriitsis arvestataks seda vaid teatud tegude tasakaalustusena.
A: Aga oletame, et ma tegin kuriteo, mis polnud tegelikult karmaline. Mis siis juhtub?
D: Kui palvesoov tuleb hingest, kui sa tõepoolest kahetsed, siis Matriits võtab selle arvesse. Ent ikkagi, rikkumine peab saama likvideeritud sellega, et tegu, mille sa tegid, tuleb sinu juurde tagasi. Seega inimene, kelle sa tapsid, saab järgmises elus sinu timukaks. Kui sa jõuad momenti, mil sa pidanuks maksma eluga, võtab Matriits arvesse, et sa oled puhtsüdamlikult kahetsenud ning see, mille eest sa pidanuks maksma tapmisega, muutub millekski muuks. Sa kas saad haavata või jääd mingi muu probleemiga, kuid jääd elama.
A: Seega, kui ma kaotan käe või jala, peab mõistma, et ma olen selle ära teeninud?
D:  Absoluutselt täpne.
A: Aga need, kellele siirdatakse organeid?
D: Nende elusid päästavad need, kes võlgnevad nendele midagi eelmisest elust või eludest. Mõned neist on õilsad hinged, kes teavad, et nendele kallis inimene kehastus Maal selleks, et kannatada või tunda mingi asja tõttu piina. Siis nad paluvad õigust samuti kehastuda, et surres teda päästa. Ehkki taoliseid seoseid esineb harva, on kõne all arvete tasakaalustamine. Inimene sureb, kuid teised saavad võimaluse elada tänu tema surmale. See, kes suri, täitis oma ülesande ning see saab ilmsiks tema järgmistes kehastustes.
A: Mõned inimesed, kellele on siirdatud organid, räägivad, et neil tekkisid harjumused, mida varem ei olnud. Mõned tunnevad doonori lähedust. Kuidas sa saaks seda selgitada?
D: Iga asi, ese, ent antud juhul keha osa, säilitab selle pitserit, kes neid valdas. Siin on kõne all nende mälu, kellele kunagi see organ kuulus. Tead ju, et organid on elus ja iseseisvad. Nad võivad meelde jätta inimese teatud tegevusi või eelistusi, kellele nad kuulusid. Kui nad on siirdatud uude kehasse, nad hakkavad tegema seda, millega on harjunud. Sellega ongi seletatav fakt, et inimesel tekivad uued eelistused või harjumused. Lisandub veel see, et doonor säilitab mingil viisil sidet sellega, kellele ta andis osa oma kehast. See side ei jää kestma kogu eluks, vaid ainult hetkeni, mil hing arvab, et organ on täielikult liitunud süsteemiga ning on saaja keha ja mõistuse  poolt vastu võetud. See on omamoodi toetus.
A: Aga miks mõned tunnevad ligiolu, teised mitte?
D: Kõik peaksid tundma, sest doonori hing on seal, erinevus on vaid omaksvõtmises ja teadvustamises. On inimesi, kes otsivad, tahavad teada Tõde, teised keelduvad selle mõtlemast ning loovad seega tõkked, mis ei lase ligi vähimatki sidet või sõnumit. Kõik sõltub mõistusest ning soovist Tõde teada.
A: On inimesi, kelle keha hülgab siirdatud organi.
D: Jah. Nendele kas siirdati organ, mida poleks pidanud siirdama, või neil ei õnnestunud luua sidet temaga vibratsioonilisel ja energeetilisel tasandil. Sel juhul suhtub keha temasse kui võõrkehasse.
A: Aga mida saaks teha, et keha ta vastu võtaks?
D: Rääkida temaga. Tervitada teda uues kehas, tänada abi eest, paluda et ta töötaks täielikus harmoonias uue kehaga, tänada doonorit selle ohvri eest, Paluda Matriitsi kõrvaldada provotseeritud rikkumise, mille pärast me kannatame. Peaks tegema midagi sellesarnast… Kuid tead, mida ma ei mõista? Miks viia asja selleni? Selleni, et sa vajad organi siirdamist? Inimene võib ennast tervendada enne sellisesse olukorda sattumist.
A: Kuid sa rääkisid, et mõned probleemid on loomult karmalised.
D: Jah, kuid just seetõttu ongi võimalik neid teisiti lahendada, kannatusteta, tegude kaudu, mis kõrvaldavad mõttevormid-energiad, mis viivad taolise karmani.
A: Tähendab?
D: Tähendab, kui sa tead, et oled kellelegi halvasti teinud teises elus ning seepärast pead kannatama, miks mitte teha kellelegi head selles elus, et negatiivne laeng kõrvaldada?
A:  See oleks ju imeline, kuid me ei tea ju, mida ja kellele teinud oleme.
D: Kuid me võiks teada. Kõige tähtsam on seda teadmist soovida. Siis elu pakub sulle olukordi, kus sa saad endised rikkumised tasakaalustada. Eriti praegu, antud hetkel, on inimesel võimalus kõike parandada. Mistahes rikkumine võib saada kõrvaldatud kui sa tõeliselt tahad seda. Kuid veel olulisem on elada teadlikult, lõpetada mõttevormide-energiate väljakiirgamise, mis vastanduvad elule ja vaimsele arengule. Kui me lõpetame halbade tegude tegemise, mõistame, et kõik oleme vastastikku seotud ning kõik, mis meid ümbritseb, on osa meist, et on vaja olla abivalmis; kui me alustame aktiivset osalemist tasakaalu säilitamises, siis saab olema kõik suurepärane.
A: Jah, kuid mõned teevad halbu tegusid tahtmatult.
D: Sellist asja pole olemas! Kuidas saab teha halbu asju tahtmatult, kui sul on olemas võime eristada kurja ja head.. mõelda! Sa võid teha midagi või keelduda seda tegemast. Sul on võimalus valida, toetudes arukusele. Iga tegu või mõte, mis teeb kahju mistahes olendile – inimesele, loomale, taimele või Maale, mis provotseerib mistahes negatiivseid mõttevorme-energiaid,  loob lahkudes destruktiivse välja  ning pöördub su enda juurde tagasi veel suuremana.
A: Kas nad ei jää Matriitsi?
D: Endistel aegadel nad jäid valdavalt Matriitsi. Ning Ta saatis nad tagasi kas sama elu ajal või mitmes järgmises, sõltuvalt loodud negatiivse energia hulgast. Praegu peavad Maa ja temale vastavad Matriitsi segmendid olema võimalikult puhtad. Seetõttu kõik loodud energiad saadetakse loojale tagasi. See tähendab, et inimene põrkub oma loodud energiaga kokku ühe elu jooksul. Matriits keeldub edaspidi selle säilitamisest. Just seetõttu meie peale langevadki selles elus haigused ja ebaõnnestumised. See on meie tasumine. Me saame kätte selle, mida oleme ise  andnud ning mida ise väärime.
A: Ja see on hea?
D: Muidugi. See tähendab, et on olemas veel üks võimalus edasi minna. Vastasel juhul meil tuleks oodata järgmist elu, et taastada harmoonia, kuid nüüd on see võimalik kohe.

A: See tähendab, et käimas on meie viimane kehastumine?
D: Ei, see on viimane kehastumine, milles me saame oma karma korda seada. Pärast hüpet hakkavad Maale samuti saabuma hinged, kuid juba need, kes pole provotseerinud ränki Matriitsi rikkumisi. Kas sa siis ei mõista, et Maa on teel Uude Ajastusse… paremasse… vaimsemasse… rahulikumasse?
A: Ma mõistan, kuid mul on raske ette kujutada, mis saab edaspidi olema.
D: Saab olema samuti kui Inuel. Rahu, armastus ja harmoonia. Inimestel on aeg mõista, et  sõdade, konfliktide, negatiivsete mõttevormide-energiate aeg on möödas. Maa on kõik selle selgeks saanud ning nüüd läheb edasi… ja meie koos temaga.
A: Ütle, palju kulub aega selleks, et kõik oleks nagu Inuel?
D: Ei oska täpselt öelda. Sõltub inimeste teadlikkuse astmest. .Maa tõepoolest teeb hüppe ning see kõik laabub pärast 2013 aastat… aga millal ilmneb harmoonia… ei saa ma äelda. Printsipiaalselt, pärast 2013 aasta veebruari peaks olema kõik korras, sest kõik kehtestub 2012 aasta lõpus.
A: Nii palju kui mina mõistan, kusagil aasta ringis pärast 2012 aastat saab kestma  Maa ja inimkonna tasakaalustumine?
D: Midagi sellist… kuid see sõltub…
A: Millest?

D: Planeet Maa teeb hüppe 2012 aasta lõpus. Neil, kes Maale jäävad, tuleb muunduda mõtete ja nende väljendamise tasandil. Kui nad ei suuda, neil ei õnnestu, siis Matriitsi väli annab uue „puhastumise” impulsi. See tähendab, et toimub midagi, mis taas elanikkonna „sorteerib.“ Seejärel kõik rahuneb. Kui aga inimkond kohe mõistab, siis Matriits rahuneb ning kõik möödub vaikselt, raskusteta. /Rajate järgi saab  olema 3 etappi 2012,2017 ja 2030 aastal. V./.
A: Kuidas elanikkonda sorteeritakse?
D: Kataklüsmide või haiguste kaudu, võivad tekkida konfliktid – on palju erinevaid võimalusi. Igal juhul pole see enam tähtis. Oleks väga kahju, kui need asjad toimuksid.
A: Tähendab on absoluutselt kindel – sõltumata sellest, mida inimesed mõtlevad või teevad, hakkab pärast 2012 aastat kõik rahunema?
D: Nii palju kui mina näen… jah.
A: Kas me kohtume veel ?
D: Ma sain ülesande kohtuda sinuga sel aastal 10 korda. See on esialgu kõik, mis on kavandatud. Kuid me näeme jälle pärast 2012 aastat, see on kindel.
A: Saad sa öelda, miks sa otsustasid minu juurde tulla?
D: Ma ei otsustanud, mind saadeti. See kohtumine oli meie missioonis ette nähtud. Seetõttu kujuneski olukord selliseks, et lõi meile selle võimaluse.

A: Aga miks mina?
D: Sest sul on puhas inuaaki DNA. Sul on ligipääs nii Inue Matriitsi segmenti kui ka Maa Matriitsi segmenti. Sa oled samasugune kui mina.
A: Võib olla, ainult ma pole seda veel teadvustanud.
D: Polnud ka vaja. Käesolev aeg oli selleks kavandatud ning kõik nii ka kulges. Nii peabki olema. Tänasest päevast alates sa hakkad ära tundma oma isiklikke võimeid, uut informatsiooni. Kasuta neid.
A: Tingimata.
D: Sa märkad, et pead hakkama neid kasutama. Rumeenia on eriline koht. Tal on missioon.
A: Sa rääkisid. Milline missioon?
D: Siit lähtuvad asjade uued mõistmised. Siit ilmub inimene, kes selgitab ja aitab inimestel teadvustada oma missiooni. Tema tulekust teatatakse.
A: Kes?
D: Üks mees.
A: Ta juba elab siin?
D: Ammu. Ta on juba eakas inimene. Kuid ta sai sellest teada alles mõni aasta tagasi. Ta on juba alustanud rääkimist sellest, kes tuleb.
A: Nagu Ristija Johannes?
D: See on hing, kes on säilitanud palju tolle omadusi, kes oli Johannes, ta nimigi on sama.
A: Maailm tunneb teda? On temast kuuldud?
D: Ainult piiratud ringis. Pole veel aeg, et temast kuuldaks. Kuid selleni on jäänud üsna vähe aega.
A: Ta kuulutab uue Messia tulekut?
D: Jah.
A: Kas siis Jeesuse?
D: See, kes tuleb kui Valgustaja, saab omama mitmeid aspekte tollest, kes oli Jeesus. Kuigi, ausalt öeldes, te olete ta varastanud ja moonutanud. Kuid tulija omab ka teiste kõrgemate olendite teisi aspekte, kes siin on elanud.
A: Räägid sa nendest, kes on kuulutanud Tõde läbi Aegade?
D: Jah. Nendest, kes on avaldanud Tõde. See, kes tuleb omab kõiki nende omadusi.
A: Kas ta praegu pole siin? Ta pole veel sündinud?
D: Ta ei sünnigi. Keha, millesse ta siseneb on praegu juba siin. Kuid ta pole esialgu veel selles.
A: Tähendab, ta siseneb kehasse, mis juba eksisteerib Maal?
D: Jah.
A: On see keha Rumeenias?
D: Jah.
A: Saad sa öelda, kus?
D: Ei, sest ma ei tea seda. Ainult Matriitsil on see informatsioon. Muidugi Loojal ka. Ma tean ainult seda, mis saab toimuma. Rumeenia sai selleks missiooniks välja valitud. Just seetõttu saab meie riik suuremalt jaolt säästetud sündmustest, mis peavad toimuma. Rumeenia saab oluliseks toiduainete tootjaks. Lisaks sellele on tal veel ka teine missioon uues maailmas, mis on tulemas. Ainult ma ei saa sulle sellest veel rääkida. Igal juhul me elame õnnistatud maal. Isegi meie taimed teavad seda – vaata kui palju ravimtaimi meil kasvab, kui mitmekesised nad on. Neid tuleks vääriliselt hinnata. Inimene saaks ennast tasakaalustada ainult looduse poole pöördudes… kuid ta pole seda veel mõistnud. Igal juhul fakt, et me siin elame, praegu, neil aegadel, peaks sundima meid mõtlema. Meil tuleks mõista, et see on meie võimalus evolutsioneeruda. Ja ikkagi tuleks öelda, et kui ta tuleb, siseneb ta kehasse, mida tal on ette nähtud omada ning igaühesse meist.

A: Saad mulle selgitada?
D: Niipea kui ta füüsiliselt Maal kehastub, täitub igaüks meist tema energiaga, muutudes temaga võrdseks. Otsekui keegi annaks meile informatsiooni-, energia- ja valguse laengu ning me suudame kohandada endid planeedi uute koordinaatidega. Tema vaim siseneb meisse ning me saame paremaks, arenenumaks, targemaks. Me mõistame, et me kõik oleme vennad ja õed ning hakkame seda ka väljendama. See on kõik. Ma tahaks nüüd peatuda.
A: Enne  tänase jutuajamise lõpetamist ma tahaks sinult veel üht-teist küsida.
D: Palun.

A: Kas me saame teada, et me oleme muutunud? Kas me teadvustame seda?
D: Jah. Matriits on juba alustanud tööd meie kallal. Juba mõnda aega me võtame vastu palju kõrgema vibratsioonisagedusega mõttevorme-energiaid. Seda ülekannet teostatakse kindla sihiga – tõsta meie energeetilist ja vibratsioonilist sagedust, et me saaks vastu võtta selle jumaliku hinge. Mõned tunnevad seda ning on alustanud tööd endaga, teised pole veel mõistnud, et asjad muutuvad… kuid meie oleme eranditult kõik selle kõrgema energia pommitamise all. Ka anunnakkid on taolises olukorras, ainult et nende jaoks on see tohutu oht. Just seetõttu, meeleheites, nad üritavad midagi ette võtta. Kõiki neid muutusi tehakse üheainsa sihiga – valmistada meid ette selle kõrgema energialaengu vastuvõtmiseks.  See kõrgem energia antakse meile kõik ühe hoobiga, just seetõttu peab meie keha olemaselle  omaksvõtmiseks ette valmistatud.  Kui see siseneb meisse, me teadvustame, millest praegu räägime ning millise imelise anni me saime. Justkui keegi oleks süüdanud valguse meie mõistuses. Me hakkame tajuma maailma teisiti ning mõistame Tõde lõpuni.
A: Ja meie kõik saame selle energia Matriitsist võrdselt?
D: Jah, kuid ta mõjutab meid erinevalt. Mõned ei omasta seda üldse.
A: Miks?
D: Need on need, kes lähevad olemise teistele tasanditele.. Matriits teab seda ning seetõttu on tõkestanud neile tee selle energia juurde. Neile saaks see laeng olema kahjulik. Nad asuvad evolutsiooni teisel astmel, neil on teine tee. See tähendab, et nad pole vastavuses Matriitsi uue segmendiga ning nad viiakse siit mujale. See tähendab, et nad ei hakka kehastuma tolle hetkeni, kui nende Matriitsi segment hakkab nendele täielikult vastama.
A: Ja on see halb?
D: Jah, sest nad on lasknud mööda võimaluse kiiresti evolutsioneeruda. Neil tuleb jääda ühte kohta määramata ajaks. Kui nad oleks ühinenud, oleksid nad saanud kinnistuda, astuda oma programmist üle ning oma vaba tahte abil teha ära vastavad toimingud vibratsioonilise tasandi tõstmiseks.
A: Tänan. Lõpetame tänaseks.

 

A: See on meie viimane kohtumine. Hakkan sinust puudust tundma.
D: Mina samuti. Kuid pea meeles, me võime alati suhelda mõtteliselt.
A: Sina võib olla suudad, mul on selleni veel pikk tee!
D: Me mõlemad võime, küll näed.
A: Millest sa tahaksid täna rääkida?
D: Ma tahan rääkida sulle anunnakkidest.
A: Olgu.
D: Nad elavad praegu üle oma elu kõige kurvemat osa.
A: Miks?
D: Nad teavad, et varsti nad paljastatakse. Nende aeg hakkab lõppema ning neil tuleb teha kõik, et mingilgi moel asja ajaliselt venitada. Nad teavad, et inimese mõistus toodab laineid, mis on võimelised muutma ruumi ja aega, mõjutama Matriitsi. Seetõttu nad üritavad igal viisil sundida elanikkonda uskuma teatud mõttevorm-energiaid, et kas või natukeseks ajaks muutusi edasi lükata.
A: Nad ise pole suutelised neid blokeerivaid energiaid looma?
D: Ei, ainult meie oleme võimelised seda tegema. Meie oleme Matriitsi lapsed, meie oleme vastavuses oma segmendiga. Nemad on midagi parasiitide taolist. Ainult meie saame luua või blokeerida muutusi. Neil on vaid võime kiirata teatud energiaid, et teha meid Matriitsist lähtuva informatsiooni suhtes vastuvõtuvõimetuiks. Nad võivad mõjutada meie mõtteid. Kuid mis puutub Maa saatusesse – selles on nad jõuetud.
A: Aga kuidas nad püüavad meiega manipuleerida?
D: Hirmu kaudu. Nad on suurepärased meistrid provotseerima paanikat, hirmu, vihkamist, materialismi. Nad on suurepärased nende tunnete juhtijad.

Praegu voolab Maale Tõde. Ta tuleb ja mõjutab meie mõtlemist. Meie kõik oleme hakanud esitama küsimusi, otsima, üritama tõeni välja murda. On inimesi, kes on juba mõistnud, mis toimub, kes me oleme, kust me tuleme ning kuhu suundume. Nende hääli hakatakse tähele panema.

Üha enam räägitakse 2012 aastast, pooluste nihkest, igasugustest majanduslikest kriisidest ning globaalsest soojenemisest. Need, kes seda teevad, esitavad tõsiseid argumente.
Kuid alati leidub keegi, kes neid andmeid vaidlustab või levitab õnnetuste, hävingu ja surma ideid. Ma tahan lihtsalt öelda, et nii peabki olema. Selleks, et edasi minna, on meil vaja loobuda vanadest harjumustest, kõrvaldada teadmisi piiravad tõkked ning võtta kogu hingega vastu see, kes tuleb. Maailm peab kannatama, kuid see kannatus on lühiajaline. Inue planeedil kulus uue vibratsiooniga kohanemiseks 100 aastat. Meil kulub selleks vaid mõni aasta. See on Matriitsi and või kink.
A: Aga mida me peaks tegema?
D: On vaja muutusi soovida. On vaja saata Matriitsi neid mõttevorme-energiaid, mille kaudu me võime paluda, et see toimuks. Mida rohkem inimesi ühineb oma mõtetes, seda kergemini ja kiiremini hüpe toimub, seda vähem me kaotame inimesi.

A: Kas siis Matriits ei teegi neid muutusi kui me  nendes aktiivset osa ei võta?
D: Muidugi teeb. Kuid muutused saavavad toimuma siis valulikult ja raskelt, sest sel juhul peab Matriits kõrvaldama kõik vastutegutsevad jõud selleks, et kehtestada tasakaal. Alles pärast seda kui kõik rikkujad saavad Maale vastavast Matriitsi segmendist eemaldatud, saab rääkida harmooniast. Aga kui kogu inimkond asub kaasa aitama, siis mõttevormid-energiad, mis kuuluvad Matriitsi, hakkavad teda aitama ning Matriits omakorda, tehes kindlaks, et vastutöötavad faktorid puuduvad, vastab samaga, vähendades õnnetusi.
A: Sa mõistad, et on võimatu sundida kogu inimkonda mõtlema ühte moodi!
D: See on võimalik. Iga inimene, kes ühineb Matriitsi uue voolu hoovusega, hakkab aitama kaasa selle liikumise võimendumisele, mis omakorda viib tema aktiivsete osaliste näitajate kasvuni. Nagu ma sulle rääkisin, tooni annab enamus.
A: Ma lihtsalt ei mõista, miks anunnakkid meid ometi rahule ei jäta. Lõppude lõpuks me ehk oleks nad vastu võtnud.
D: Me ei saa neid vastu võtta. Kui me oleks ette teadnud, kes nad tegelikult on, me oleks nad ammu minema kihutanud. Jah, isegi kui me oleks nad vastu võtnud, poleks saanud nad Maale jääda, sest poleks Maa uue vibratsiooniga sobivad. Teisest küljest, lõpuks ometi inimesed mõistavad, et nad on omaenda peremehed. Et nad võivad end ise juhtida, pole tingimata vaja olla valitsejate, teatud perekondade, pankade, orjadeks, et nad ei sõltu kellestki ega millestki. Nüüd on aeg hakata ärkama, hakata tundma, võtma oma elu enda kätesse. Meil pole enam vaja lubada veel kellelgi meid mõjutada. Pole enam vaja vastu võtta igapäevast mürgiannust. Käes on meie aeg. Seda ei saa anunnakkid kuidagi omaks võtta.

A: Aga mida me peaks tegema?

D: Meil on vaja mõista, et me kõik oleme üks. Et meie mõtted omavad võlujõudu ning kõik, mida me iganes soovime, toimub.

Meie kõik peame tahtma muutusi, lähenema mõttes sellele hetkele, milles Maa teeb oma hüppe, aitama teda, mõtlema positiivselt, osalema selle uue liikumise levitamises.
A: Kena, aga kuidas?
D: On vaja inimestele, naabritele, sõpradele, rääkida muutuste tulekust. Selgitada, mida need muutused tähendavad ning milleks need on vajalikud. Näidata, et tegelikult pole selles mingit ohtu, et see on midagi Maale omast, et kõigel on oma loogika ning me kõik oleme osa jumalikust plaanist. Tuleks neid ette hoiatada, et nad võtaksid ette minimaalsed varustuse meetmed, et üleminekuaeg rahulikult üle elada… Midagi sellelaadset me peaks ära tegema.
A: Mis meetmeid me peaks ette võtma?
D: Kõigepealt on selleks väikesed toiduvarud, seemnevarud, tööriistad ja varjendid, teiseks on teadvuse ettevalmistamine. Palju kergem on läbida puuduste perioodi kui tead, et see pole kestev ning lõpus on sind ootamas  midagi head. Aga kui me hakkame vastupidiselt kartma, kiirgama hirmu, siis mõttevormid-energiad, mida me väljastame, hakkavad tõmbama meie peale just selliseid vibratsioone ning lõppude lõpuks hakkavad meie teadlikku ja alateadlikku mõistust mõjutama talumatud hulgad negatiivset informatsiooni. See võib viia selleni, et elusorganism  võib algatada eneselagundamise protsessi, või et meilgi tuleb Matriitsi antud segmenti maha jääda. Kumbki neist võimalustest pole soodne. Milleks praegu pakutav hea võimalus mööda lasta! Iga hing on teinud tööd miljoneid aastaid, et sellesse hetke jõuda. Oleks väga kahju, kui keegi ebaõnnestuks. Meie ülesandeks on inimesi äratada, öelda neile tõtt, sundida neid mõistma, või vähemalt, teha nii, et nad hakkaksid tahtma sellest rohkem teada. Nad peaksid mõistma, et reaalsus, milles me elame, on loodud ainult meie endi, meie teadvuse poolt ning et see on kõrvalmõjudest moonutatud ja räsitud. Meie ise oleme ta selliseks teinud. Jah, meiega on manipuleeritud, meid on šantažeeritud, on sunnitud uskuma doktriine, religioone, kuid see ei vähenda meie süüd. Meie üksi oleme selle eest vastutavad. Nüüd on käes moment, kus meile enam ei hakata midagi andestama /vaid jagatakse tagajärjed kohe kätte. V./. Meil tuleb nüüd igaühel öelda, mida me tegelikult usume. Igaüks meist peab seda tegema.  Meil pole enam aega peitust mängida või mõelda sellele, mida naaber asjast arvab kui saab teada, et me teadsime sellest, mis tuleb ning hoidsime seda oma teada.

A: Kuid inimesed võivad meid segasteks või hulludeks pidada.
D: Ja mis sellest? Keegi peab sind segaseks, keegi liitub sinu veendumustega, keegi hakkab otsima oma vastuseid… On vaja mõelda vaid sellele, kui paljusid me saame aidata, kui paljusid päästa, kui paljudel aidata ümber seada oma mõtlemised… Mis on tähtis? Kas inimeste hulk, kes hakkab sind süüdistama mahavaikimise eest, või nende hulk, keda sa aitasid oma tegudega?
A: Loogika järgi need, keda need ideed aitavad. Kuid ikkagi, mida konkreetset me saame ära teha?
D: Kõigepealt soovida seda, et iga päev teeks meid sõbralikumaks, lahkemaks, targemaks. Teiseks – iga päev ärgates, teha lühike meditatsioon, mille vältel soovida jõuda armastuse sagedusele. See aitab meil väljuda Matriitsi sellest sagedusest, mis on häälestunud sinna on salvestatud vihkamisele. Seejärel paluda igal õhtul enne magamaheitmist Matriitsilt luba temasse otseseks ligipääsuks une ajal. Selliselt me loome sideme Kõrgema Minaga, hakkame vibreerima Matriitsiga unisoonis ning järgima iga Maa muutuste sammu.
A: See pole keeruline!
D: Sugugi mitte. See on kõige lihtsam meetod muutumiseks. Meie keha ja meie mõistus läbivad radikaalsed muutused, kuid pikkamööda. Just seepärast tuleks meil olla valmis selleks, mis on tulemas. Hetkel, kui planeet teeb hüppe, me oleme seal koos temaga, me ärkame ülekantuna uude maailma, milles vihkamine, hirm ja materialism lihtsalt enam ei eksisteeri. Seal pole enam ka anunnakke, sest nad ei saa meile järgneda. Nad jäävad teise ajalisse ruumi, kuhu lähevad ka need, kes nendele sarnanevad. Nad juba näevad seda ning on meeleheitel. Just see sunnibki neid suurendama informatsioonilisi ja energeetilisi rünnakuid.

A: Kuidas see väljendub?
D: Füüsilisel tasandil võimendub manipuleerimine toidu abil. Kõige enam kasutatakse Maal leiba, seetõttu jahu sisse on kõige lihtsam lisada igasuguseid „kasulikke” aineid. Seejärel algavad vaktsineerimise kampaaniad nn „uute” haiguste vastu. Neid, kes tõtt räägivad, pilgatakse, trahvitakse, kõrvaldatakse. Trükitakse raamatuid, filmitakse saateid vaid ainsa sihiga – tõestada, et hüpoteesid, mis tegelikult end täielikult õigustavad, on täiesti valed. On väga palju võtteid. Energeetilisel tasandil meid mõjutavad päevast päeva kahjulikud energiad, mis tõkestavad armastuse energiapöörist. Seda tehakse selleks, et me ei saaks vastu võtta heatoimelist energiat, mida meile saadab Matriits.

A: Aga kuidas ta meid mõjutab? Pidevalt?
D: Seda mõju ma tunnen kõige enam kaks korda päevas. Üks kord keskööl, teine kord lõuna ajal.
A: Ja kaua see kestab?
D: Ligi pool tundi.
A: Ja seda globaalsel tasandil?
D: Nii palju kui mina seda näen, saadetakse seda informatsiooni neil tundidel kõigile. Kui inimestel on kesköö või lõuna aeg, keskpäev.
A: Aga kuidas seda tehakse?
D: Spetsiaalsete seadmetega, mis sarnanevad obeliskitele. Need on tehtud graniidist, kuid on seest tühjad. Selle tühja ruumini saab pääseda maaaluste kanalite kaudu. Seal asuvad tohutud kristallid, mis sisaldavad vastavat programmi. Ettenähtud ajal anunnakkid tulevad, kontrollivad, muudavad või suurendavad nende saatjate võimsust.
A: Aga kus need obeliskid asuvad? Maa sees?
D: Ei, nad on pinnal. Neid näevad kõik. Neid on Inglismaal, Ameerikas, Euroopas – Prantsusmaal, Egiptuses. Kokku on neid seitse.
A: Ja meie ei saa nende transleerimiste vastu midagi teha?
D: Meie ei saa neid blokeerida, me saame vaid kaitsta ennast.
A: Kuidas?
D: Kõige vägevam kaitse on vask.
A: Kuidas seda kasutada?
D: Võib pidevalt kanda vasest amuletti. Ainult ta peaks olema ümmargune või ovaalne, mingil juhul ei tohiks olla kandiline.
A: Aga mis selle kandilisega on teisiti?
D: Ta ei sobi inimese energeetilise väljaga. Kõik meie kehas on ümarik. See on igaviku sümbol. Minu emal on kandiline sõrmus, mida ta vahel kannab laulatussõrmuse peal. See kutsub sageli esile peavalu. Ma ütlesin talle, miks, kuid ta mind ei usu. Ma näen, kuidas see mõjutab tšakrasid. Ma näen  selgesti, kuidas need hakkavad vähenema ning nende pöörlemiskiirus väheneb.
A: Ja sellest piisab? Lihtsalt kanda midagi vasest?
D: Jah, see aitab palju. Ideaalis, muidugi, oleks vaja kaitsta tuba, kus me magame.
A: Kuidas?
D: Ümbritseda tuba või vähemalt voodi vasktraadiga. Kuid selle otsad peavad olema ühendatud. Niiviisi me oleme kaitstud. Keegi ei saa tungida selle välja sisse. Eriti veel kui traadi otsi ühendades saata Matriitsi kaitsmise idee. Vask on püha metall.
A: Miks?
D: Sest ta loob välja, mis oma jõult on väga sarnane armastuse vibratsioonile.
A: Võib olla siit pärinebki arvamus „vask – planeet Veenus”.
D: Vask mõjutab positiivselt taimede kasvu, mõjub ravivalt kopsudele, tulevikus saab selgeks, et vask mõjub positiivselt inimese DNA-le. Kui sa hakkad kandma seda metalli, siis ta sunnib kogu keha hakata resoneerima nii, et avaneks armastuse tšakra.  Niipea kui see avaneb, saab organism käivitada enesekaitse süsteemi mistahes negatiivse energeetilise mõjutuse vastu.
A: Miks?
D: Sest hing, kes selle on saavutanud, on Matriitsiga ühel pulsil. Ta vibreerib koos temaga, seetõttu saab kaitset ja toetust. See tähendab, et inimene kõnnib Tõe ja ülestõusmise rada  ning miski ei saa väärata teda sellelt teelt. Sa peaksid mõistma, et me oleme siin praegu selleks, et aidata Maad, et osaleda teda ootavates muutustes ja tema ülestõusmises. Aga tema omakorda tasub meile sellega, et teeb meid oma elanikeks uues maailmas. See saab olema imeline! See saab olema täiesti midagi muud. Seepärast on meil vaja mõista, et me saame teda aidata, mõeldes positiivselt, soovides seda, et vana kord jõuaks oma lõppu ja et me saaks asuda Uude Ajastusse. Me ei tohi enam lasta teistel end mõjutada, võtta üle nende seletusi, nende hirme. Meil on vaja kuulata oma hinge. Kui me tunneme, et tahame muutusi, siis on vaja seda soovida kogu oma olemusega, kogu hingest. Iga sekund on vaja mõelda vabadusest, muutustest, armastusest. Meil on vaja mõtteliselt luua ideaalne maailm ning elada selles, toita teda oma soovide ja lootustega, et ta saaks reaalseks. On aeg mõista,  et kellelgi pole õigust varastada meilt meie elu, vabadust, otsustada meie eest. Seepärast ma palun teid olla meie kõrval, nendega, kes on tulnud tooma teile seda informatsiooni. Ma palun et aitete meil teid aidata.
A: Me üritame, ehkki ma ei tea, kas see õnnestub.
D: Teil on vaja lihtsalt tahta. See pole keeruline. On vaja vaid saata teele idee muutuste soovist Matriitsi. Ta võtab selle mõttevormi-energia üle, täiendab ta ning toob väljendusse. Ongi kõik. Kõik ülejäänu tuleb iseenesest.
A: Ma luban seda teha.
D: Ja veel, ärme unustame meie mõttelisi kohtumisi igal pühapäeval.
A: Kell 22.30.
D: Jah.
A: Ma arvan, et nüüd tuleks meil lõpetada. Tahad sa veel midagi öelda?
D: Ei, ma armastan teid kõiki ja meie Maad. Loodan, et suutsin olla teile kasulik.
A: See on kindel.
D: Ma tahaks kohata teid kõiki uues maailmas.
A: Ka mina loodan, et me näeme veel. Tunnen juba nüüd sinust puudus.
D: Nagu ma sulle juba rääkisin, me võime olla koos millal tahes. Nii palju kui soovid.
A: Las ma esmalt harjun mõttelise suhtlemise ideega.
D: Ma olen juba kõik öelnud. On lihtsalt vaja tahta.
A: Aga see on keeruline.
D: See  on väga lihtne. Me võime kõik olla koos, siis kui seda tahame.
A: Jah, kuid elu asetab meid keerulistesse olukordadesse, mil sa ei saa olla isegi iseendaga, ei saa mediteerida.
D: See on nende mõju. Anunnakkide. Kui sa tunned, et miski hoiab sind paigal, peatab, mõtle minule, nendele, kes tulid Inuelt, neile, kes jäid sinna. Me aitame sind, samuti kui aitame kõiki, kes palub meie toetust. Meie oleme teie.
A: Tänan!
D: Palun! Teeme nii, et kohtume rahu ja armastuse Uuel Ajastul!

 

Vaadates tagasi ma märkan, et mul on veel väga palju küsimusi, millele ma tahaks vastuseid saada. Võib olla nii palju oligi mulle teada antud, aga võib olla Matriits oma suures tarkuses saatis mulle vaid selle intuitsiooni, mida olin võimeline mõistma. Ma ei saa öelda, et ma poleks šokeeritud, ärritatud, hämmingus, rõhutud selle poolt, mida ma kuulsin. Mõningaid asju ma teadsin, teised lõid minu usu kõikuma seal, kus ma arvasin, et miski ei saa seda mõjutada, sundides mind mõistma, et tegelikult ma ei tea veel midagi.

Minu mõistus sunnib mõningaid ideid tõrjuma, kuid mu olemuse põhjatust sügavusest, miski lausa kisendab, et see on tõde. Ei tea kus… mis…, võib olla kõik on vaid fiktsioon, võib olla aga reaalsus. Ma pole veel suuteline seda objektiivselt analüüsima. Ainuke, mis sundis mind seda kirja panema ning jutustama teile minu kohtumistest selle erilise vaimuga, on see, et ma usun kogu jõust tema puhtusesse ja aususse, tarka valgusse, mis vahel on hägustatud saladuse raskuse tõttu, ent särades otsekui peeglist tema siniste silmade sügavusest.

Seepärast ma pakun teile võimalust üritada kas või mõne nädala jooksul olla mitte kui täiskasvanu, vaid vaadata maailma lapse silmadega, otsekui teadmisteta, unustades vanad paradigmad ja tavad, unustades selle, mida meile on õpetanud teised, mida me olime sunnitud omaks võtma. Hakakem praegu, sellest sekundist, soovima tahta teada Tõde.

Ühinegem kõik Matriitsiga ning asugem võtma infomatsiooni otse sellest; ütleme et tänasest päevast meid enam ei huvita, mida ütlevad naabrid, kolleegid, vanemad. Meie elame iseendas. Me oleme unikaalsed. Meie kõik oleme individuaalsed olendid, kuid koos oleme üks Matriitsi tasandil. Nii nagu rääkis jumalikkus selle lapse suu kaudu – me elame erilisel ajal, ajal, mil Maa peab muutuma, kohanema uue vibratsiooniga.

Võib olla oleme võidelnud kõikide elude jooksul, et seda võimalust saada. Võib olla oleme palunud taevalt seda abi. Iga elu ja surmaga viis meid Matriits sellele hetkele üha lähemale. See on ka meie teene, et me oleme siin ja praegu. See on meie võimalus. Ühendagem oma jõud purustamaks ükskõiksuse, teadmatuse, vale reaalsuse, materialismi barjäärid, et kõik koos minna SINNA, kus meid võib olla ootab uus maailm, mis on rahulikum ja targem.

Ma armastan teid kõiki ning tahan, et Tõde täidaks teie Hinge. Ärge kunagi unustage sõnu: Mina Olen Tee, Tõde ja Elu! Sina Oled Tee, Tõde ja Elu!

 

/Tõlkimine lõpetatud 28.08.2010/.