4. aprillini saab Hooandjas toetada noori toitlustajaid, kes soovivad suvel välja tulla päris oma toiduautoga!

Tänaseks on Elujanu kasvanud selliselt, et ei mahu enam vanadesse raamidesse ära, ning on tekkinud soov luua püsivam tegevusvõimalus senise pop-up formaadis tegutsemise kõrvale. Selleks tahavad nad ehitada Elujanu food truck’i ehk mobiilse taimetoidukohviku.

“MTÜ Elujanu tegeleb terviklikku ja jätkusuutlikku elu toetavate kogemustega. Toit on suurepärane võimalus nende kogemuste vahetuks saamiseks ja pakkumiseks.
Oleme nüüdseks juba kolmel suvel osalenud erinevatel festivalidel üle Eesti, pakkudes uusi kogemusi ja head toitu tuhandetele inimestele,” kirjutavad tegijad Hooandja lehel.
“Vajame hooandjate toetust, et teha food trucki esimene liisingusissemakse ja ehitada sinna sisse köök. Plaanime juba maikuuks saada Elujanule rattad alla ja teha esimesed sõidud uue food truckiga. Kindlasti külastame aasta jooksul paljusid üritusi üle Eesti, kuid püsivamalt plaanime tegutsema asuda esialgu Tallinnas.”
Infot Elujanu tegemiste kohta saab infot nende Facebooki lehelt.
Samuti kutsuvad nad huvilisi Elujanuga liituma – keda huvitab sarnane teemadering, siis abikäsi võtavad nad rõõmuga vastu nii trucki ehitamisel (eriti oodatud toru- ja/või elektritöödega sina peal olevad inimesed), köögis toimetamisel kui erinevate ürituste läbiviimisel.
“Oleme avatud ka Elujanu väärtustega haakuvatele koostööprojektidele ja kutsetele osalemaks uutel üritustel ning põnevatele bartertehingutele. Meile võib pakkuda ka erinevaid asju, mis food truckis ära kuluksid- külmkappe, köögimööblit ja –tehnikat jms,” kirjutavad noored.