Ameerika räppar Jay Z kirjutas oma blogis, et 3. detsembrist on nad Beyonce´ga 22-päeva veganid ning kinnitas võimalust, et võib-olla ootab neid pärast täiesti uus eluviis.

Päev enne oma 44. sünnipäeva ette võetud katsumuse osas on Jay Z lootusrikas. Ta kirjutab, et teda innustas hea sõber, kes on vegan. Alustuseks soovitas sõber tal proovida alustada hommikut vegan hommikusöögiga. Teda üllatas kui lihtne see on ning soovis rohkem proovida.
Hämmastaval kombel kirjutab Jay Z nii taimepõhisest dieedist kui ka vegan elustiilist. See on lahe, et ta neil vahet teeb.

“Psühholoogide sõnul läheb harjumusest vabanemiseks 21 päeva ja 22. päeval teed sa läbimurde. Ma olen vaimselt sellises kohas, et seda teha, selles on mingi oma rahu. Ma ei tea, mis pärast jõule saab. Pooleldi vegan, täiesti taimepõhine dieet või lihtsalt vaimne ja füüsiline proovilepanek. Eks näis,” arutleb räpistaar oma blogis.

Ka kaunis Beyonce liitub oma kaasa plaaniga proovida kaastundlikku toitumist.

Jay Z võtab ette 22-päevase vegan katsumuse oma sõbra, 20 aastat vegan olnud füsioloog Marco Borgese juhendamisel. Täpsemalt siin.

Tundub, et Jay Z on avatud ka ettepanekutele, kirjutades oma blogis: “Professionaalsed ja pikaajalised veganid, olen tänulik nõu eest, kust toitu saab.”

Jay Z lubas, et ta hoiab inimesi kursis, kuidas tal vegan elustiil läheb.

Al Gore, nüüd Jay Z ja Beyonce. See uudis levis nagu kulutuli üle vegan maailma uudiste lehtede. Kõik on väga elevil võimalike uute “vegan klubi” liikmete üle :).

Loe Jay Z blogist Life and Times juttu 22-päevast vegan katsumusest

Allikas:
The Vegan Women