Naisena kehastumine annab meile võimsa väe, sest suudame endas kanda, hoida ja jagada tugevat valgust. Kuid see toimib siis, kui tunneme ennast naisena mugavalt. Kuidas endas naiselikkust võimendada?

Mäletan, miks ma siia sündisin ning tundub, et vaikselt hakkab kätte jõudma aeg minuga kaasas olevate teadmiste jagamiseks.

Mäletan oma elu pea igat hetke eriliselt detailselt. Varasematelt teekondadelt olen kohanud hingi, keda siin elus ära tunda saan. Neid äratundmisi on olnud ja tuleb veel. Ma olen naine keset tugevate hingedega iidset suguvõsa. Kirjutan sellest mõni teine kord.

Kui tunnen ennast ära, siis see võngub minust välja ja ka teised saavad iseennast ära tunda.

Mida naiselikum olen, seda mehelikum mees saab minu kõrval olla. Soovin ennast kogeda naisena, seda saan aga teha parimal viisil siis, kui mu kõrval on avar mehelik mees.

Dekaadide muutudes on minu naiselikkus kasvanud, kuid selle tuum on alati sama. Ma saan luua, tuua kohale erinevaid energiaid, sest selline ma olen – lendaja, rändaja, uurija, harmoniseerija, looja. Jumalanna. Iga naine on. Mida selgem on su keha, seda selgemini sa kutsud ligi ja tunned ära Jumaluse. Tema on sulle sama vajalik kui sina talle. Ta hoiab ja kaitseb sind, sest sina, naine, tood talle armastuse ja oled ainulaadne Looja. Ja sa oled temaga, sest temaga sa tajud polaarsust. Sa oled tervik ka ilma temata, kuid sinus on manifesteerunud üks pool. Tema tugev meesenergia ja sinu tugev naisenergia toovad mõlemas esile teie vahel oleva harmoonia.

Armastus on siin ühendaja.

Füüsiliselt siseneb mehe keha naise sisse, kuid energeetiliselt siseneb naise süda mehe südamesse.
Mees juhib füüsiliselt, naine energeetiliselt. Nende peente polaarsuste käimasaamine ongi kõige võti. Heas klapis joonduvad need koheselt iseenesest ja sa tunned selle ära.

Kui sa tahad endas avastada imelist Jumalannat, siis lihtsalt soovi seda ja hakka teistes naistes imetlusega märkama jooni, mida sa ka endas näha soovid. Nii lihtne ongi!
Näe neid jooni teistes, imetle neid (õnnistus) ja siis tunne need ära iseendas ning võimenda neid.

Näiteks, kui sulle meeldib sõbranna imeliselt helisev hääl, siis imetle seda ning soovi, et sinu hääles on ka selline kaunis helin. Rääkides mõtle sellele ja sa kutsud selle endas esile.

Kui sulle meeldib tänaval nähtud naise kaunilt võrgutav naiselik hoiak, imetle seda ja soovi seda endalegi. Seejärel leia mooduseid, kuidas sellist hoiakut endas esile kutsuda – sisemine tunne, kehaosade rõhutamine, aga ka naiselik pesu, kleidid, kingad jne. Mäleta seda naist ja imetlust, mida tema suhtes tundsid ning vaata ennast selle tundega. Nii kasvatad endas hoiaku, mida imetlesid.

Naistena on meile oluline hoida ennast armastuse vibratsioonis, sest see on koht, kus me saame korda saata imesid. Lihtsaim viis on alustada tänutundest. Mõtle inimestele/olukordadele/asjadele, mille üle sa oma elus tänulik oled. Sulle tekib sisse soe tunne, hoia seda tunnet. Ja nüüd mõtle, mida sa endas imetled ja millega sa väga rahul oled. Vb sul on ilusad juuksed ja sa tunned nende üle uhkust – mõtle selle peale, kui tänulik sa oled, et sul on nii ilusad terved, kohevad, läikivad juuksed.

Sa võimendad endas ilu läbi armastuse ja harmoonia. Peagi avastad, et sa särad, sest sa armastad ennast ning see mõjub magnetina ka teistele.

Kadedus ja imetlus
Kadedusega sulged end iseendasse, lõikad ära kontakti. Eks seda on ka vahel vaja.
Kuid imetlus on armastus. Imetlus avab, toob äratundmisi, hoiab kontaktis. Mida iganes sa imetled, selle sa tunned ära ja selle sa leiad ka iseendas. Kuid imetlus on ka valik. Sa saad otsustada, et soovid imetleda. Mitte et olen kade, et tal on nii kaunid juuksed, vaid imetlen tema naiselikke kauneid juukseid. Kui sa seda omadust nii õnnistad, leiad selle ka endas. Vb sa leiad superägeda juuksuri, kes su juustega imet teeb, võib olla sa lihtsalt sätid need teistmoodi – mis iganes sa teed – omaduse äratundmine on algus selleks, et see ka iseendas üles leida.

Naiselikkuse võti – teised naised
Kui sa armastad naiselikkust enda sees, armastad sa ka teisi naisi. Naised võiksid rohkem koos olla – ausalt ja siiralt koos olema, mõtteid vahetama, üksteist usaldama ja toetama, armastuse välja looma. Sest on asju, mida ainult naised mõistavad. Näiteks valu lapse kaotamisel – seda tunneb ka mees, aga mõistab nii nagu sina ainult teine naine.

Või armastus mehe vastu. Vajadus armastada mehelikku meest. Vajadus tunda ennast naisena tõelise mehe kõrval – seda mõistab kõige paremini ainult teine naine.

Samuti muutused sinu kehas. Kuidas sa tead, kas sa oled pärast sünnitust normaalne nii seest kui väljast, kui sinu ainus referents ja võrdluspunkt oled sa ise? See loob aluse kahtlusteks ja ebakindluseks, mis enamikul juhtudel on täiesti asjatu.

Naiselik energia kasvab kiirelt, kui naised omavahel rõõmsalt, armastuses ja siiruses aega veedavad. Seepärast õnnista oma sõbrannasid ja veeda nendega aega, sest naised näevad üksteises iseennast. See loob ka “vastutuse” olla alati nii harmooniline ja kaunis, kui on sinu olemuses.

Kui sa võtad vaevaks hoolitseda oma naiseliku välimuse eest, lehvid rahulolevana kaunis kleidis või väljendad seda kuidagi muud moodi, siis teised naised tunnevad sind nähes ka endas selle kauni naise ära.
Samuti nagu nad tunnevad endas ära selle dressides ja t-särgis sorakil juustega väsinud koduperenaise.

Kuid siinkohal ongi küsimus sulle – millist reaalsust sa soovid võimendada? Sest meie, naised, oleme eriliselt tugeva loovenergiaga. Naiste vägi on elu jooksul avarduv, meeste oma kahanev. Energeetiliselt on naised toojad ja loojad, mehed aga võimaldajad, kaitsjad.

See kõik ei tähenda, et nüüd ei saa dressides üldse olla. Saab ikka! Mulle väga meeldib vahel mugavalt dressides olla. Kuid siin ongi vahe. Sa oled dressides, kuid puhanu ja kergelt sätituna tunned sa ennast ka dressides ju Jumalannana!

Ja mis veel arvata nendest “kasimata” kortsus ja mustadest naistest, keda sa linnapeal näed? Kas nende peale peaks nina krimpsutama? Ei pea! Ja ei tohigi! Sa oled armastuse kandja, inspiratsioon. Aktsepteerides kõiksuguseid naisi, aktsepteerid seda poolt ka endas, armastad ja annad sellele rahu, et saaks tulla puhas tingimusteta armastus, loov jõud ning tuua inspiratsiooni ja äratundmise. Just nii mõjud sa siis teistele tead ja tahad sa seda või mitte.

Naiselik naine äratab meheliku mehe
Mida naiselikum oled sina, seda mehelikumana tunneb ennast sinu mees. Energeetiliselt on siin mõned varieeruvused. Näiteks, mõni mees ongi naiselikuma energiaga ning hindab siis veidi mehelikumaid naisi. Mõni naine armastabki ainult naisi – ka see on suurepärane, nad võimendavad naiselikkuse erinevaid tahke.

Mida iganes sa teises soovid, näe seda endas. Sina, naine, saad oma õrnuses ja armastuses ülistada oma meest. See toob temas esile soovi sind hoida, aktiveerides tema meheliku energia.

Üldises plaanis tähendab see, et mida rohkem suudame naistena aktiveerida meestes mehelikkust, seda rohkem aktiveerub seeläbi ka naiselikkust. Ja mida rohekm naiselikkust, seda rohkem Jumalannade imetlemist ning äratundmist ka iseendas. Nii et lõppkokkuvõttes tõuseb sellest ka sinu vägi.

Seega. Ma siis ilmselt kutsun üles olema naiselik… :D

Armasta ennast nii nagu sa oled. Proovi hakkama saada loomulikkusega. No proovi. Juuksepikenduste, kunstküünte, kunstripsmete ja kunstrindadeta. Kui on vaja, siis on vaja. Vahel on ebaloomulik elu meid viinud tasakaalust välja, mis loomulikkuses poleks juhtunud, no siis vii ennast uuesti tasakaalu. Aga hinda seda vajadust selgelt. St alati pole vaja kunstrindu. Ja enamasti on su oma ripsmed jumalast okeid. Ning kunstküüned, see on juba väga eilne päev ju, elustiiliga saad toetada oma loomulike kaunite juuste ja küünte kasvamist! :)

Kanna kaunist pesu ka siis, kui ainult sina tead, et see sul seljas on. (Pluss, ei või iial teada, millal sul on sellega vaja mõni mehelik mees aktiveerida! :))

Hõlju julgelt kleitides, kanna ehteid, mis sulle meeldivad, tee mis iganes sulle meeldib, et tunda endas naist. Ja ole tänulik, hoia oma süda avatud, et tuua maailma armastust ning harmooniat.

Sa oled naine. Sinus on tugev loov jõud. Armasta seda.

Lahkust & Koos-tunnet!

Liisa-Indra