Millele Sa oma elus tahad ruumi teha, mida Sa ellu soovid kutsuda, mis Sulle meeldib, mida Sa vajad – kui lood sellele ruumi, siis see tuleb!

Oktoober ja november on seekord sarnased. Nad on ruumi loomise, hoidmise ja täitmise kuud. Oktoober toob asju seest esile. Pöörab need tagurpidi ja annab neile uue vaatenurga.

Oktoober paneb proovile oskuse olla lihtsalt vaatleja ja kogeja. Sa ei pea alati reageerima, ei pea alati mõjutama, see ongi nii mõeldud. Vaatle, koge, lase endast läbi. Ja jäta meelde, kuidas Sa seda teed ning mida siis näed/tunned/koged.

Kui Sa mäletad oktoobris ja novembris, et oled lihtsalt kogeja, mööduja, midagi igavest ja muutumatut, Allika energia peegeldus, on palju lihtsam ja lõbusam! :)

Oktoober on nagu must maa, millest läheb hele sädelev sild üle. Septembris oli hoidmine ja koondumine, nüüd on üle silla minek. Kes läheb üle, kes alt. Silla all on kalliskivid ning see läheb kõrge kaarega üle oktoobri novembri esimestesse nädalatesse. Silla all on tume, sealt paistab appihüüdeid ja abikäsi, kuid nendega ei saa eriti midagi teha, neile saabub pääsemise võimalus oktoobri lõpus.

Oktoober rõhutab jätkama ja hoidma seda, mida Sa oled alustanud või soovinud alustada.

Oktoobris on väga soositud plaanid ja tegevuskavad! Planeeri sihikindlalt, järjepidevalt. Võib-olla esimesed plaanid ei tööta, kuid nende tegemisest saab hoo sisse ning kõik loksub paika. Alati tuleb ruumi jätta ka ootamatustele ja spontaansusele.

the-four-archangels-of-light-endre-balogh
Oktoobrit toetavad valgusmeistrid ja neli peainglit
GABRIEL, URIEL, RAFAEL ja MIIKAEL.
Nelja peainglit sümboliseerib number 4 ja võrdne rist (+). Ühtlasi esindavad nad nelja elementi ning maailma loomist. On Tuli, kuna peaingel Miikael toob energiat Keskpäikesest. Peaingel Rafael on õhu, hingetõmbe, hapniku ülevaataja. Peaingel Uriel on vesi, ühtlasi ka vesinik ja ta kannab seda, mis on alateadvuslik. Peaingel Gabriel hoiab ülal seadust, mis reguleerib energiat, tahkust ja tema tegeleb ka valgusenergia ümberseadmisega tahkesse geomeetriasse. Kõik need neli elementi mõjutavad meie kehasid, iseäranis peaaju ja geneetikat.
Energia on kõigest tarbeaine, millest sõltuvad maailmad ja galaktikad! :)

Peainglid toovad õpetuse:
Lõdvestu – ole rahulik.
Keskendu – säilita teadlikkus, ole ergas.
Visualiseeri – kujuta ette, mida soovid.
Kinnita – veendu ja rõhuta, et see sünnib nüüd.

Neli peainglit aitavad hoida õiglust ja tasakaalu. Kutsu neid, kui Sul on raske, oled segaduses, kaotanud sihi või tundub, et Sa ei tea, mismoodi edasi minna. Lihtsalt võta üks hetk ja ütle rahulikult välja nelja peaingli nimed, lase igal nimel kõlada – Gabriel, Uriel, Rafael, Miikael – palu abi ja juhatust ning lase neil tegutseda, nad aitavad Sind.

2594208_f496


Kõik, mis toetab kõrget vibratsiooni, kõrget energiat, hoiab Sind joonel
.

Olgu selleks upbeat muusika, pühad raamatud (nt piibel, koraan vmt), mediteerimine, rõõmustamine, huumor – vahet pole. Pane ennast kõrge vibra situatsioonidesse ja see iseenesest hoiab sind.

Just seepärast ongi oktoobris-novembris ülevaatajaks neli peainglit – nad on tugevad valgusolendid, kes loovad tasakaalu.

 

Kui Sa oled varasemalt juba põhja vaadanud, siis Sa ilmselt tead, et põhi on kõigest koht, millel Su vundament seisab.

Aga seda on väga oluline teada ja tunda. Sest Su põhi on Su inimlik piir. Seda on okei teada ja tunda. Praegu, suurte ja võimsate peainglite abiga saad vaadata üles. Nad viivad Sind üles, kui Sa lased.

Kõik see, mis Sa oled ja mida Sa oled loonud hakkab muutuma tegelikkuseks.

screen-shot-2015-04-20-at-23-38-26
Mulle seostub see Disney filmiga Enchanted (Võlutud), kus kuri kuninganna lükkab oma trooni kaitsmiseks printsessi kaevu, mis osutub portaaliks teise maailma. Ennist loomade-lindudega rääkinud võlujõuga maailmas elanud printsess satub uude reaalsusesse, ronides välja portaali teisest otsast – New York’i kanalisatsioonist – juuksed sassis, kroon viltu peas, puhvis kleit porine. Uus reaalsus toob piisavalt väljakutseid iseendana hakkama saada, kuid toob ka uusi arusaamisi ja teadmisi. Kuigi muinasjutu prints tuleb printsessi päästma selgub ootamatult, et tõelise armastuse pääastev suudlus saabub hoopis kelleltki teiselt. Ning kurja kuninganna ees on lõpuks printsess see, kes oma uut armastatut mõõk käes päästma sööstab, et siis kurjale sel korral koos tuul alla teha. :)

Kõik see, mida Sa oled mõelnud, valmistanud, tahtnud, soovinud, vajanud – nüüd läheb asi lahti, nüüd saabus sellele energia materjaliseeruda. Kasuta seda südamega!

nagu-teemant-maletab-tuhka
Millele Sa ruumi lood?
Seepärast ongi plaanid ja tegevuskavad head – planeeri, mida Sa oma ellu soovid ning tee sellele siis ruumi Su elus olla.

See võib olla seotud inimestega – teed aega sõpradega koos ajaviitmiseks, tantsimiseks, väljas käimiseks, ka suhete osas armastatud inimestega koos olemiseks. See võib olla tegevustega seotud – teed ruumi tööle ja töö tuleb, teed ruumi hobidele ja avastad end selles jõudsalt arenemas…

Tasub end jälgida. St, mitte mida ma “tahan”, vaid mida “vajan, mis meeldib” – usalda kõiksust ja vaata, mis ta sulle toob. Need kingitused on alati imelised.

Planeerimine toob esile selle, mis seni seisnud ja oodanud ning nii jõudu ära võtnud. Sest iga kord, kui tegemata ja ootel asjadele mõtled, tuleb meelde, et pagan, jälle tegemata. Nüüd, oktoobris tuleb jõud ja tahtmine pikalt järgi veetud asjad kas lahendada või lõpetada. Näiteks üle vaadata pikalt öökapil oodanud raamatud, määrata pikalt lubatud kohtumine, minna trenni, parandada ammu ootama pandud asjad jne. Tee või jäta ära (ditch it or fix it)! :)

Planeerimine toob esile ka soovide ja unistuste ellutoomise. Mida oled alati tahtnud teha, seda saad nüüd looma/tegema hakata. Hoia sihti. Kui tunned, et jäid kinni, kutsu nelja peainglit – nad teevad sulle tuule alla, annavad jõudu, kaitsevad, tervendavad ning tõstavad Su taas lendu.

Igasugused plaanid on soodustatud, sest need annavad meile inimestena edasimineku tunde ja see aitab usaldada asjade käiku paremuse suunas.

68e787a939d78acfc32dbe1749927515

See on ka otsustamise koht. Kas su senine elu töötab Sinu jaoks? Mis sulle meeldib, mida sul vaja on, selle jaoks tee ruumi. Sest universum toob meieni kõike seda, mis meile meeldib ja mida meil vaja on.

Kui satud segadusse, ei julge otsustada, jälle kutsu peaingleid end toetama, anna olukord neile üle ja usalda, et see laheneb siis kas iseenesest või saab tervendatud.

Mis töötab ja mis mitte – ideaalne aeg asjad/suhted/tegemised üle vaadata. Vaatle, säti, proovi. Siin pole koht uisa-päisa otsustamiseks. Sügise lõpuks on justkui mitu paari proovitud kingi ja selge, mis sobib, mis mitte.

Valele rajatu laguneb. Ta laguneb iseenesest, väga lihtsalt – manipulatsioonidel pole enam kaalu, hirmutamised ei mõju, valetamised on kohe aru saada.

Uus ja õige saab endale teed rajada. Siit ka valgusmeistrite jõud – õiget pole vaja sundida, see lihtsalt tuleb ja on. Võimsalt.
Uued otsused võivad olla pöördelised ja suure kaaluga, ent neid on kerge teha, sest asi on selge. Varjudel pole enam jõudu, kõik saab valgustatud ja paistab välja.
Seepärast on otsused kerged, õiged, tugevad ja edasiviivad. Asju näeb nii nagu nad on.

Esile tuleb tegelikkus, uus reaalsus, kõik see, mis on päris.

Kõigest sellest tulenevalt võib vahel olla veits õrn. Hoia ennast joonel. Kellel on konkreetsed eesmärgid, hoia neid silme ees. Hoia ning toetu kõrgele energiale, peainglitele.

quote-angels-transcend-every-religion-every-philosophy-every-creed-in-fact-angels-have-no-thomas-aquinas-105-60-94
Need, kellel elus vaimselt või emotsionaalselt raske loovad rutiiniga endale tugipunkti, millest kinni hoida. See olukord saab läbi, praegu ongi selline aeg lihtsalt. Hoia end kõrgel, ära lase vajuda ja sa jõuad ilusti teisele poole kallast.

Hoia silme-ees pilti tingimusteta armastusest, piiramatust Allika energiast, kergest ja rõõmsast olemisest. Isegi, kui Sa kohe praegu seda kõike ei tunne, lihtsalt usu, et hakkad tundma. Sellest piisab.

Nii on ka kõikide muude eesmärkidega. Usalda ennast. Lihtsalt usalda. Ja kuula. Nüüd on see palju kergem kui varem. Pane ennast parimat uskuma ja parim tuleb.

angeldreamsjpgAsjad langevad kujutlusest tegelikkusesse. Hoia ühendust oma keskmega.
Inglid hoiavad meid kogu aeg. Me ise unustame lihtsalt, nemad ei unusta, nad on kogu aeg. Kui siin “päris” maailmas vahel kaob kontakt kõrgemaga, armastuse tundega, siis mõtle neile ja leiad uuesti kontakti.

Lootus, selgus, kindlus on ja siis kaob. Ja siis tuleb jälle. See on tasakaalu õppetund. Ära lase ennast elumuutustest, erinevatest emotsioonidest, mõtetest segada, need tiirlevad kogu aeg, aga Sina lihtsalt ole. Jää rahulikuks. Kõik loksub paika.

Gabriel, Uriel, Rafael, Miikael – hoia nendega sidet.

seekingserenity

 

Kuu lõpp ja novembri algus juba toovad maagiat ning põnevaid olendeid saabub meile veel! Võtame nad vastu uudishimu ja avastamisrõõmuga!

Lahkust ja koos-tunnet,
Liisa-Indra

Kuula Inglimuusikat              Enchanted Treiler