Tokyo Olümpiamängude medalid valmivad vanast elektroonikast!

2020. aastal Tokyos toimuvatel olümpiamängudel parimatele sportlastele kaela riputatavad medalid tehakse metallist, mis saadud kasutatud elektroonikaseadmetest.

Olümpiamängude korraldajad kutsuvad inimesi üles oma vana elektroonikat ära andma, eelkõige on oodatud vanad mobiiltelefonid. Kogumisaktsiooni käigus plaanitakse annetatud miljonitelt mobiiltelefonidelt ja teistelt elektroonikaseadmetelt eemaldada kokku 8 tonni kulda, hõbedat ja pronksi, et valmistada 5000 medalit olümpiamängude ja paraolümpiamängude parimatele sportlastele.

34. olümpiamängud toimuvad 24. juulist 9. augustini 2020. aastal Jaapanis, Tokyos. Osalema oodatakse 207 riiki ja enam kui 12 000 sportlast.

https://www.facebook.com/OlympicChannel/videos/1732166680430426/

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Aastal 2019 on kõik Volvod elektri- või hübriidautod!

Viimane aeg juhiload teha, kui tahad ajaloolise sisepõlemismootoriga autoga sõita! 2019. aastast müüdavad Volvod on …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga