Vaata filmi, mis tegi Carmen Kassist vegani!

“Viimasel 4. juuli tähistamisel sain uhkusega serveerida ise kontidest puhastatud ja marineeritud orgaanilist kana ning erinevaid veiselihatükke,” alustab armastatud eestlannast modell Carmen Kass oma vegan-postitust.

“Siis ei osanud ma arvatagi, et kõigest nädal hiljem loobun ma üldse kõige loomse söömisest. See on väljakutse ja nii veganitel kui lihasööjatel on oma argumndid, kui pärast filmi What the Health vaatamist jäi üks mõte mulle pähe kummitama – kui mul pole seda oma tervise jaoks vaja, siis miks seda üldse süüa? Kas iha selle järele on nii suur? Vastus on ilmselget ei… ja kui mõni nendest väidetest, mis filmis tehti, on tõesed, siis proovimine on väike hind, mida maksta,” kirjutab Carmen.

Ta soovib sõpradele rõõmsat iseseisvuspäeva, teatades, et on ise lihavaba ja piimavaba. Ühtlasi vabandab ta oma lihasööjatest sõprade ees ja lubab neid mitte veganiks muuta, kui nad just ise ei taha.

Vaata SIIN filmi, mis tegi Carmen Kassist vegani

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: SantaBanta

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Ville Jehe: “Vastutustundetud juhid jäävad isolatsiooni”

Teadliku ettevõtjana tuntust kogunud Ville Jehe sõnul liigub kogu ettevõtlus vastutustundliku tegevuse poole. Need, kes …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga