VIDEO: Peekoniarmastajad kohtuvad põssaga!

Need emotsioonid on hindamatud! :) USA meelelahutusveeb BuzzFeed kutsus laua taha firma töötajad, öeldes, et saab degusteerida eriliselt head peekonit. Kui aga peekoniarmastajatele toodi kätte hoopis pisike karvane põrsapoeg, juhtus midagi imelist…

Inimesed, kes polnud elus põrsast näinudki, tegid peas seose – ma ju söön seda looma!
Nii mõnigi polnud kunagi mõelnud, et ta ei peaks peekonit sööma. Kuid see väike beebi tõi eranditult igaühes esile armastuse.

Üks osaleja ütles: “Oh ei! Ma ei söö enam kunagi peekonit!”.
Teine sosistas: “Sõin paar päeva tagasi peekonit, ma ei julge seda väga kõvasti öeldagi.”
Kolmas imestas: “Kas mu uskumused on tõesti nii õrnad, et hoides käes armast väikest põssat muudab see kõike mida tean? Jah, muudab.”

Me vaatame peekonit ja steiki nagu mingeid asju, mitte kedagi, kes tahab sulle sülle pugeda.

See teema ei juhtunud BuzzFeed’i juhuslikult, firma tegevjuht Ken Lerer on loomakaitsja. :)

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Vaata filmi, mis tegi Carmen Kassist vegani!

“Viimasel 4. juuli tähistamisel sain uhkusega serveerida ise kontidest puhastatud ja marineeritud orgaanilist kana ning …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga