Menukad multikategelased, kes paljastavad vandenõu ja purustavad illusiooni justkui põllumajandusloomade pidamine on selline nagu ammustel aegadel.

Algselt 2011. aastal tehtud multikaklipid said täienduse – The Meatrix Relaunched. Hea aeg lastele (ja ka ise) kõik videod üle vaadata. Saab juurde selgitada ja koos siga Leoga “päris” maailma avastada…

The Meatrix on muidugi rohkem kui multikas. Kodulehel on üleval põhjalik info sellest, mis maailmas toimub ja kuidas igaüks saab aidata kaasa selle muutmisele. The Meatrix´it on kolm osa, kõik lühikesed klipid. Siga Leo, lehmalaadne tegelane Moopheos ja kana Chikity avastavad, et loomi peetakse piinarikastes tingimustes, neile jagatakse medikamente ja sünteetilisi lisandeid, söödetakse pestitsiide täis toitu, nende väljaheide reostab maailma ja et kõik elavad illusioonis.

The Meatrix on suure ja vinge keskkonnaorganisatsiooni Grace projekt, nad peavad ka populaarset keskkonnablogi EcoCentric, säästva ja maheda toidu lehte Sustainable Basket, kord kuus annavad välja e-uudiskirja Grace Notes, peavad Eat Well Guide andmebaasi (kus kirjas mahetoidupakkujad poed ja söögikohad USAs), veeprogrammi H2O Conserve ja energiaprojekti Network For New Energy Choices.

Vaata lisaks:
The Meatrix
L

The Meatrix I
The Meatrix II
The Meatrix II 1/2
The Meatrix Relaunched