Pühapäeval peetud vegan hoovikohvik läks väga hästi. Popimad söögid olid karriroog Aloo Gobi ja vegan-burger.

Kalamaja päevad olid sel aastal eriti heal ajal – päike paistis, muusikud mängisid ja meie muudkui serveerisime. Kui aus olla, olid inimesed juba enne avamist kohal (avasime 12h). Esimese kolme tunniga läks enamik toitu. Järjekord oli pikk ja muusika hea :).
Lisaks Aloo Gobile ja vegan-burgerile läksid hästi peale hernejahust pitsaküpsised, kurgipurjekad ja leib hummusega. Kummalisel kombel magusat väga ei küsitudki. Meil olid nt puuviljatikud tumeda šokolaadi glasuuris ja pirnisiilid.

Päeva alustas päikseline Kruuv, nende rõõmus muusika meelitas hoovi omajagu rahvast. Seejärel mängis romatiline kitarrist Sean Clifford Pollock. Et tema mängu vahepeal hakkas vihma sadama, panime siis ka telgid püsti. Ja õhtu lõpetasid Reet ja Rain Lantson. Reet esitas viimaseks lauluks loo minu sõnade ja tema viisiga :).

Tuleb tunnistada, et jäime Taaviga liikuva järjekorra lõksu ja sättisime laua ilusamaks alles poole päeva pealt. Ka oleks tahtnud infot paremini välja panna, aga inimesi oli kogu aeg nii palju ju, ei saanud ära minna hoovi sättima :). Nii et õhtul olime palju targemad kui hommikul, ent kogemusena oli see meile väga huvitav ja äge! Soovisime Taaviga näidata, et taimetoit on maitsev ja rahakotisõbralik.
Aitäh kõigile külastajatele, muusikutele ja minu emale (kes mängis lastega, toetas kohviku tavaariga ja aitas igal muul moel – super!)

Tagasisideks küsitakse nii burgeri retsepti kui seda, millal me jälle hoovikohviku avame. Alustuseks lisan peatselt burgeri tegemise juhtnöörid :).

Hoovikohviku pildid