Barcelona kuulutas ennast vegan sõbralikuks linnaks!

Barcelona linn avaldas linnatutvustuse taimetoitlastele ning õhutab elanikke vähemalt üheks päevaks nädalas lihast loobuma.

Hispaania on tuntud oma lihakultuuri poolest ning taimetoitukohti pole seal siiani olnud kuigi tihedalt leida. Kuid viimastel aastatel on hakanud asjad muutuma, eriti pärast seda, kui üks riigi suurimaid linnu otsutas astuda omapoolse sammu sõbralikuma maailma saavutamiseks.
Vähem kui aasta tagasi tegi üks vasakpoolse partei liige linnavalitsuses ettepaneku kuulutada linn “Taimetoidu-sõbralikuks”. See slogan sisaldab endas nüüd mitmeid ametlikke samme, mis aitavad taimetoitlastel Barcelonas aega veeta, samas ergutades ka linna elanikke lihavabale dieedile.

Linnavalitsus avaldab taimetoitlastele mõeldud linnatutvustuse ning avas projekti BCN VegPoint, kus saab tutvustada vegetariaan ja vegan ärisid. Tänaseks on lehel Facebookis üle 200 000 meeldimise. Ühtlasi asus linn toetama Lihavaba Esmaspäeva algatust.

Uuendusettepanek võeti linnavalitsuse vasakpoolse koalitsiooni poolt vastu ja on sellest ajast peale toonud linnale positiivset tähelepanu.

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Aastal 2019 on kõik Volvod elektri- või hübriidautod!

Viimane aeg juhiload teha, kui tahad ajaloolise sisepõlemismootoriga autoga sõita! 2019. aastast müüdavad Volvod on …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga