VIDEO: Vaata, kuidas kummikomme tegelikult tehakse!

Belgiast pärit filmirežissöör Alina Kneepkens tegi video kummikommide valmistamisest, mis on kokku pandud “tagurpidikäigul”. Esmalt näeme värvilist kommi ning video lõpuks jõuab kummikommi valmimine algusfaasidesse – seanahast või -kontidest valmistatav želatiin.

Kui vahel on lastele raske selgitada, miks kummikomme mitte osta, siis pärast selle lühivideo näitamist on see palju lihtsam. Želatiini asemel kasutavad mõistlikud tootjad juba ammu vetika agar-agari pulbrit.

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Soomet survestatakse lõpetama ülearetatud rebaste kasvatamine karusnaha tootmiseks

Rahvusvahelises meedias on suurt kära tekitanud Soome karusloomafarmides hiljuti paljastatud ülisuurte rebaste selektiivne aretamine. Šokeerivad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga