Detsembris on armastus. Tee kõike, mille poole sind tõmbab ja usalda seda. Vaatle, mida sa armastad kui gganes kummaline või põhjendamatu, ning usalda seda tunnet. See ei juhi sind kunagi valesti, isegi kui sa ei mõista. Siit kasvab sügav kontakt iseendaga.

Detsember on punane – soe, kirglik, õhus on armastus, kired ja tõmbed, kuid kõige paremas võtmes. Ja nii, et saame nende allikaid enda sees vaadelda.

Eriliselt huvitav on enesele tunnistada ja lasta kogeda teadlikult, mida sa armastad. Põhjendamata ja otsimata selgitust, miks midagi meeldib, lase südamesoovidel lihtsalt esile tulla.

Südame kuulamine tähendab oma tunnete teadvustamist ning usaldamist, mõistusliku põhjenduseta.

Kui tunned elavnemist, inspiratsiooni, joondumist, harmooniat, tasakaalu, rahu, siis järgne sellele tundele, see viib su õigesse kohta.

Samuti, kui tajud vastupidiseid tundeid, tunneta, kas sul on vaja neid veel kogeda või pole siin esilekerkinud asjadele enam vaja energiat anda. Kui oled valmis neist tunnetest edasi minema, loo enese sees tühjus ja vaata, kust kerkib taas esile rõõm ja inspiratsioon.

Teine võimalus on mõistuslikult otsustada, et mul pole enam seda olukorda oma ellu vaja ja teadlikult suuna mõtted iga kord eemale, kui midagi selle olukorraga seonduvalt pähe tuleb. Nii lood uue harjumuse ja mõttevormi.

Detsembris harjuta sisetunde kuulamist. Süda ja mõte töötavad koostöös ja on ühendatud.

Südame kuulamise lainele minek on oluline, sest detsembri lõpp toob üles vanad keerised, mis rullivad ennast jaanuarisse lahti. Mõni saab otsa jaanuari esimestel päevadel, mõni rullib üle jaanuari keskjoone. Siin on võimalus kasutada oma uut tunnetust ja teadmist, integreerimaks ja lõpetamaks ülestulnud teemad nii, et neist saaks kütus edasiminekuks. Mis välja tuleb? Kõik see, millega oled maadelnud: keerulised suhted; väljakutsed; kohustused; mõttemustrid, millesse komistad jne. Detsembris pole ka hea aeg teha investeeringuid, alustada suuremaid projekte jmt. See on aga parim aeg olla iseendaga!

Detsembri alguses kuula ja kuuletu sellele, mida armastad. Detsembri lõpus ole valmis seda ka väljendama.

Reaalsus muutub, kui otsustad. Vahel läheb selleks tööd, kuid otsusta, et võtad endale aja korrastada oma reaalsust, harmoniseerida seda iseenda sisetundega.

Kui mõistame olemasolevat, on teadvus selgem ja teadlikum ning selliselt pinnalt saame disainida niisuguse füüsilise reaalsuse nagu ise soovime.

Meil on oskus luua oma teadvuses vibratsioonilisi kihte, mis loovad meile teatud kogemusi reaalsusest üleüldise teadvuse sees, lubades kogeda erinevaid reaalsuseid.

Vaigistad enda sees mõtted ja tunded ning otsustad sisetunnet järgida. Siis tood mõne dilemma või küsimuse üles ja “tunnetad” vastust. See vastus teeb su seest selgeks, rahulikuks ja kindlaks. Sel ajal, kui vastust tunnetad, hakkab see vaikselt su teadvusest esile ilmuma – nagu pildi ilmutamine. Sulle tuleb teadmine või taipamine – kui mitte kohe, siis paari päevaga – kuidas on õige edasi toimida.

Kuid üleüldiselt, valida reaalsus, kus sa oled harmoonias kogu oma olemusega, fraktsioneerimata eraldi tšakraid, hinge, meelt, biovälja, aurakihte, eeterkehasid, tundeid, keha jne jne. Kogu olemus, seda pole vaja anatoomiliselt lahti võtta mõistusega, vaid “tunda”. Lihtsalt otsusta ennast “tunda” ja selles tundes tegutseda. Väline ümbrus hakkab joonduma justnagu sisemuski.

Loo maagiat iga päev. Maagia ja võlu on meie ümber iga päev. Ka füüsikast on teada, et enamus meid ümbritsevast ruumist on tühjus. Ise valime teadlikult või alateadlikult oma reaalsuse ja fookused, ise valime suuna kust, mida ja kuidas luua.

Kusjuures, sa ei pea üldse “teadma”, kuhu oma fookus panna või kuidas päeva luua! Sa pead ainult teadma, et kõik, mis elus ette tuleb on parim, mis saab juhtuda, sa oled alati hoitud ja su elus on just see, mida hetkel vajad. Kui nüüd harjutad tunnete ja mõtete vaatlemist, hakkad nägema mõnes kohas nõiaringi või ebasobivatest uskumustest lähtuvaid tegevusi. Kui sa neid märkad, oled valmis neist ka välja astuma. Ja kui oled valmis välja astuma, tunneta, mis sulle õige tundub, mis inspireerib ja tee nii. Otsusta näha maagiat ja võimalusi igas päevas ning need on sul olemas.

Kirele ja rõõmule järgnemine on ülioluline! Hing väljendab ennast läbi keha. Kui sa tajud kehas inspiratsiooni, entusiasmi, kire, rõõmu või muu taolise tunde voogu, siis sa tajud kohe sellega koos elustumist. Mine selle tunde järgi. Usalda oma hinge väljendust.

Rõõmu, naudingu ja kire järgi minemine tugevdab sidet iseendaga ja toob ellu veel rohkem seda, mille järgi sa lähed.

Kirg, põnevus, rõõm, armastus – selliste tunnete sees olemine toob selguse, rahu ja tasakaalu. Vastandi toob esile selliste tundmuste keelamine ning põhjendamine nii, et ise jääd ka uskuma.
Iseenda väljenduse keelamine toob kaasa segaduse ja vastandpoolel olevad tunded nagu apaatsus, segadus, kurbus, hirm.

Mida rohkem on sinus valmisolekut ennast näha, seda rohkem hakkad nägema ka maailmas ja teistes.

Kuidas armastuse järgi minna? See on uskumatult lihtne. Kohtade ja inimestega, kellega klapid, lood sa valguskeerise. Need on vahel mitu värvilist ja väikest, vahel paar suuremat tõmbunud energiate ühinemist. See on hetk, kui tunned end iseendana, rahus ja tasakaalus, inspireeritu ja selgena.

Selliste keeriste kogemiseks leia koht, mida loomupäraselt eelistad. Ükskõik kus. Need loomulikud külgetõmbed on olemas, sest valguse omadused moodustavad osa ka inimkoodist. Mida enam oled kontaktis oma tunnetusega, sisemise kompassi ja Allikaga, seda enam tõmbab sind magnetina selliste keeriste ligi, mis sobivad just unikaalselt sinuga.

Olla harmoonias tähendab astuda ühte sammu oma loomuliku olemusega ja sünkroniseeruda universaalsete sündmuste vooluga. Vabana hirmust ja kahtlustest ning avatuna muutustele ja omaksvõtmisele, kiirendame suuresti seda protsessi.

Kui armastad armastada teisi, lood keskonna, mis annab sulle niisuguse võimaluse. Kui armastad olla armastatud, siis toimib seegi.
Kui armastad luua taevast Maa peale, siis luba endal avaldada see tegelikkus. Kui see on tõeline armastus, siis peab nii toimuma.
Lase kahtlustel ja hirmudel minna, sest armastus, millest räägime, on alati tingimusteta – selles pole polaarsust ega vastuseisvat jõudu.

Mida iganes armastad, seda lood ja sellest saab su elu väljendus. Armastus on alati Allika ühendus. Usalda seda.

Valgusega ühendud selgelt ja tuntavalt seal, kus praegu oled. See tähendab armastada ennast ja kõike seda, mis moodustab sinu elu, kaasa arvatud kõik mõtted ja teod.

Kui sa ei suuda väljendada armastust, mis sinus on, siis pole tähtis, kus sa parasjagu oled. Kui aga kord juba oled omaks võtnud armastuse, mis võimaldab sul iseennast avaldada, siis võid avardada oma teadlikkust hõlmamaks täielikku tegelikkust ehk Üksolemist.

Justnagu saared muutuvad kontinentideks, mis muutub Maaks, mis muutub Kõigeks, Mis On, muutub sinu sees kõik Üheks.

Proovi armastada end nii nagu tahaksid, et keegi teine sind armastaks. Seejärel armasta teist nii nagu tahaksid et sind armastataks.

Alusta sellest, et sööd seda, mida hetkel tunned, et vajad. Pane need riided, mis tunduvad head. Istu sinna, kus tunne viib. Ütle, mis südamest tuleb. Kohtu nendega, kelle poole hing tõmbab. Usalda sisetunnet nii inimeste kui kohtade suhtes. Kui tunne pole õige, siis nii lihtsalt on. Käitu selle järgi.

Jäädes püsima sellesse armastusse iseenda ja Kõige, Mis On vastu, muutud targaks ja rõõmsaks – sest mida muud armastus annakski!

Väärib meenutamist, et me kõik oleme osalenud Maa protsessis saavutamaks mõistmist, mida tähendab olla teadlikult eraldatud ühtsest meelest.
Oleme üle elanud iseenda poolt rakendatud kogemuse ja selles protsessis oleme uurinud sõltumatu tahte paljusid tahke. Nüüd on aeg võtta see omandatud tarkus ja liikuda tagasi harmooniasse Kõigega, Mis On.
Oleme Valgusolendid ja Universumikodanikud, kodutee kulgeb läbi meie teadvusekeeriste.

Külgetõmbeseaduse eesmärk on luua duaalsuse kaudu tasakaalu.

Hing ja keha on algusest peale loodud koostöös ja koostööks. Kuidas? Kui ebatäielikud kromosoomikomplektid tulevad kokku, et uut elutsüklit alustada, siis “hing”, Jumalik Põhiolemus, oma varasemaid kogemusi tundes, korrastab kromosoomide mudeli viisil, mis sobib kõige paremini selleks, et luua optimaalselt võimalusi väljendada kõige paremini Jumalikku Põhiolemust.
See olemus programmeerib oma soovid ja vajadused raku DNA mudelisse. Kromosoomid korrastuvad, et tagada soovitud vajadused. Meile paistab see silmade värvi, pikkuse, kaalu ja paljude muude inimlike omadustena. Näeme tulemust indiviidina. Hing aga näeb keha, et jumalikult väljenduda.

Armastav vorm, millega oleme esile toodud tegelikustab keha kaudu oma olemust.

Ükski vorm ei jää endiseks. Uskumused kapseldavad hinge. Tundes oma karmat, esinvanemaid võib juhtuda, et mähime end nende energiaga, nimetades seda koduks ja perekonnaks, ent unustades seejuures iseenda põhiolemuse ja nime. Selliselt elame maskeeritud eneseteadvuses, kaetuna esiisade rännakutega, kehades, mis mängivad kordusena aina uuesti minevikukogemusi.

Sinu geenid kannavad sinu esivanemate mõtteid ja tundeid, ja kui need hakkavad sulama elavnemiskuumusest, siis ilmuvad nad üksteise järel sinu pilgu ette nii nagu nad tegid nendele, kes olid enne sind. Ja siin saad sa mõista ning vabasta end mõjuvõimu haardest, et võiks alata füüsilise vormi seadistamine ja rekonstrueerimine.

Armastus on valik, mis loob viienda dimensiooni, kui kõik on ühendatud!

Sind tõmmatakse olukordade ja teadvuse ülevate seisundite poole, mis meenutavad, mida omad iseenda kohalolekus lõpmatu tarkusena, lõpmatu rahuna, lõpmatu armastusena.

Iga inimene ja olukord, kelle/mille poole sind tõmbab, oma vaid osa sinust ja peegeldab osa sinu sisemise olemise täiuslikku vaimu. Sinuenda kohalolekut.

Allika meenutamine elustab südant. Kui iseendaks olemise leek elavneb, kasvab ta valgusküllaselt suureks ja ilusaks, olles vastuvõtlik kõigele sarnasele. Kui elu leek puhutakse lõkkele, kui elavnemine kiireneb, siis vastab inimese keha esmalt värinaga ning seejärel kiirenemist ja elavnemist alalhoidva võnkumisega.

Kõik mõjujõud on ise tehtud, kõik neist on ka muide illusioonid, mille on loonud su enda hing ja valikud.

Kus on illusioonid, seal on hirm. Hirm sünnib illusioonist. Kui oled loonud vale võimu, selle, mille vältimatult kaotad, siis on sinus kaasasündinud hirm seda kaotada. Need asjad, mida kardad, on sündinud sinu illusioonidest, sest oma südames sa mõistad, et kaotad need.
Illusioon on olemuselt läbipaistev vorm nagu kitsas koorik.

Hirm on teadmine, et sa pole paigutanud oma jõu ja rõhu mitte Allikasse ja usaldusse, vaid mujale.

Tuleb teada, et hirm sünnib illusioonist. Kuid ühtlasi tuleb ka teada, et otsustades vabastada vabaduse jõud, lood oma südames taas tõe, lood taas Allika tundmise ja seal pole enam hirmu ega illusiooni. Hirmuvärinat tunneb Maa peal iga hing. Iga hing on vaba tundma ka hirmust vabanemist, kus pole vaja enam luua iseendale illusioone, mõjujõude, vaid kus saavad esile kerkida spontaansed armastavad ja harmoniseerivad energiad. Armastusest. Ja usaldusest kõige vastu mis on. Sa ei tea, mis juhtub, kuid sa usaldad, et see on parim, mis saab sinuga juhtuda. Sa oled ennast andnud Kõiksuse hoolde, sa oled ühenduses Allikaga iseendas, sa tead, sul pole enam vaja karta, vaid ainult armastada. Ainult armastada.

Sa näed siis iga hinge enda hingega sarnasena.

Mida iganes soovid, seda peab iseendas kohalolek looma. Seal, kus annad võimu teisele, ta peab siis seda looma. Seal, kus võtad omaks selle, mis on sinu enese jõud, ta peab looma ka seda.

Kutsu ennast välja. Mööda illusioonidest ja isetehtud mõjudest. Ka inglid ja deemonid võivad olla iseloodud mõjud, kuid neid eksisteerib ka universaalsete sõnumitoojatena. Väljatulemine tähendab lihtsalt iseenda nägemist iseendana, enda nägemist materjaliseerunud hingena praeguses hetkes ja praeguses tegelikkuses.

Kui elusagedused kiirenevad ja elavnevad, hakkavad füüsilised rakud ise end reorganiseerima ja kujundama uusi mustreid. Minevikumälu lakkab olevikku mõjutamast.

Et seda kogeda, sulge silmad ja kutsu välja lõpmatu valgus oma iseendas kohalolekust. Palu oma Meister Teadvusel astuda oma kehasse ja tunnetades, et see pole mitte sinu osa, vaid see oledki sina. Luba valgusel levida ja paista vabana igasugusest vastupanust.

Valgus paistab sinuenda elujõus. Sa oled rakk lõpmatus olendis. Kui tunnistad iseenda lõpmatust, tunnistad, et oled lõpmatult olemas ja lõpmatult tark. Kogu aeg on sinu käes.

Siruta välja oma piirangutest. See tähendab puhata Allika südames, mõistes, et siin on ka su enda süda.

Siia lõppu lisan detsembri toetaja. Seekord tuleb see seest. Jõud sellest, kes ma olen. Iseenda ees pole mul kunagi vaja ennast kaitsta, tõestada, varjata. Ikka selleks, et teha sama ka ülejäänud maailmaga. Kui viid ennast tühjusesse, ülimasse olemisse, siis avastad, et sa pole seal tegelikult midagi. Sa lihtsalt oled. Just siinkohas mõtle – aga kes ma valin hetkel olla?
See tähendab ka enda tunnustamist, endale andestamist ja endale pühendumist. Millele sa endas soovid pühenduda, mille sa andestad, mida tunnustad? Millest sa unistad? Siit saavad alguse südamest tulevad otsused.

Lahkust ja koos-tunnet ning sooja aasta lõppu,

Liisa-Indra