Greenpeace´il on käsil üks kõigi aegade kuumim kampaania, mis seotud kahe suurfirmaga – Lego ja Shell. Ainuüksi seda ülevalolevat videot vaadati paari päevaga üle 3 miljoni korra!

Greenpeace´i eesmärk on anda mänguasjafirmale Lego märku, et see lõpetaks osalemise naftagigant Shelli Arktika puurimise plaanides. Viimased kaks aastat on see maailmakuulus edukas keskkonnakaitse organisatsioon teavitanud üldsust probleemidest, mida toob kaasa Arktikas nafta puurimine.

[highlight] Juuli algul võttis Youtube maha Greenpeace´i Lego video, mida vaadati vähem kui kolme päevaga rohkem kui 3 miljonit korda![/highlight] Tegemist on videoga, mis on Greenpeace´i senistest videotest kõige rohkem vaadatud ja jagatud! Inimesed on lihtsalt šokeeritud, et armastatud mänguasjafirma Lego toetab Shelli.
i
Greenpeace muidugi ei andnud alla, vaid postitas video uuesti. :)
KLIKI ÜLEVAOLEVALE VIDEOLE JA VAATA, MIDA TAHETAKSE SINU EEST VARJATA!
i
Asi on hull seetõttu, et Shell valmistub puurima Arktika puutumatus looduses, kus igasugune õlileke on hävitav looduskeskkonnale ja loomadele. See toetab kliima soojenemist ja maailma saastumist.

Ja kui sa pole seda juba teinud, siis lisa oma nimi rahvusvahelisse nimekirja (kolme nädalaga allkirjastanud u 600 000 inimest), et saata Legole sõnum ja anda märku, et Lego ei peaks toetama Shelli Arktika puurimise plaani:
LEGO, KUIDAS SA TAASTAD SELLE, MILLE SHELL HÄVITAB? ALLKIRJASTA SIIN

Ainus põhjus, miks nafta puurimine Shellil õnnestub, on see, et inimesed ei tea ja arvavad, et see neid ei puuduta. Shelli kommunikatsiooniplaan on muidugi briljantne klassika: siduda ennast brändidega, mida kõik armastavad. Et kütuse ostmist motiveerida, jagab Shell tasuta Lego komplekte.

[highlight] Greenpeace on varemgi Shelli ette võtnud ja nüüd püüab Shell taastada mahatehtud mainet, sidudes end Legoga, kuid Lego ei pea kaasa mängima. [/highlight]

Lego pole nõus Greenpeace´iga kohtuma ning nüüd lähipäevil lubas Greenpeace teha midagi, mida Lego ei saa ignoreerida. Greenpeace´i kampaaniaid teades võib vaid arvata! :)

VAATA VIDEOT JA SAADA LEGOLE OMA SÕNUM!

Allikas:
Greenpeace