USAs avati neli uut söögikohta, kust saab toortoitu ja taimetoitu. Meil veel selliseid pole, aga küll tuleb meile ka. Seni saame vaadata inspiratsiooniks ja silmailuks allolevaid restorane.

Be Raw Food & Juice Bar
Asub Dallases
Vegan / toortoit / orgaaniline / mahlabaar. Täielik unistus ju! :D
Väike koht, aga pakub laia valikut, nt Kookose lehtkapsa enšilaadad, bliss burger (päevalille seemnetest), spagetid “lihapallidega”, toorpitsa, šokolaadi-hea tunde smuuti, lilla ja roosa toorjuustukook.

Crossroads Kitchen
Asub Los Angeleses
Pakutakse vegan-toitu vahemerestiilis. Koha omanik on tuntud kokk Tal Ronnen. Pakutakse taimepõhist innovatiivset ja hooajalist toitu. Tegemist uhkema restoraniga, kus taldrikul on pigem kunst kui kõhutäis.

Kitchen 17
Asub Chicagos
Väike vegan-kohvik, kus pakutakse võileibu, salateid ja pitsasid. Valikus on näiteks rosmariini-juurvilja burger, mitte-kana salati võileib, tofu-varras ja tee-ise-pitsa.

Vegan Pizza
Asub Californias kuulsas Orange County linnaosas.
Saab just seda, mida koha nimi lubab – vegan pitsat. Aga valikus on ka maitsvad pirukad, lai valik pitsasid, pastad, salatid, võileivad.
J
J
Kui teised kohad serveerivad suht tervislikku toittu, siis Vegan Pizza tundub olevat asendus rämpstoidule, ma usun lihasööjad jääks rahule:

vegan pizza