Päikesetoidu perenaise Sille Poola raamat Toortoidu A ja O saabub kohe-kohe müüki! Raamatu 300 leheküljel kohtab nii retsepte, praktilist nõu kui ilusaid pilte.

Sille on taimetoitlane ja toortoitlane, ema ja vanaema ning lahke ja armas inimene. Uuest nädalast peaks Sille värske raamat vaikselt juba üle Eesti levima hakkama. Rahva Raamatusse jõuab see juba uue nädala algul, raamatu hind on 18,40 eurot. Saab osta ka Sille käest, siis on hind 16,6 eurot.

Toortoitu A ja O sisukord ning info Sillelt ostmiseks
Rahva Raamatu link

Sille kirjutas Facebookis raamatu kohta nii:
“Kaua tehtud kaunikene:). Mis taas näitab, et kui sa raatsid oodata, siis asjaolud langevad nii huvitavalt igas üksikasjas kokku ja tuleb see, mis tulema peab:). Algselt pakutud 150 lk retseptiraamatu asemel on nüüd Teie ees 300lk kaunite piltidega (Katrin Press), retsepti ja juturaamat:). Ma vastasin järjest pea kõigile neile küsimustele, mis toor- ja taimetoitlased siin Eestis on aina küsinud ja mille pärast muret tundnud. Ma pakkusin sisu ja fotgraaf, kujundaja, toimetajad andsid sellele just sellise vormi, et ma saaksin öelda: Ilu on vaataja silmades ja sa võid näha lihtsuse hämmastavat kaunidust ja tunda ka selle toimet iseendale
Ma ei kirjutanud oma raamatusse eraldi tänusõnu, kogu minu raamat on tänu Sulle, kes sa oma mõtte, sõna ja teoga nende aastate jooksul minule oled mõelnud, minuga rääkinud-minust rääkinud ja lõpuks on tehtud koos tegusid, mis on teinud elu selliseks nagu ta on… Raili Poola, Merje Poola, Claire Pullinen, Kristel Uibo, Kristel Krautman, Marianne Suurmaa, Marianna Lilleoks, Ly Kerdo, Reet Kaasik, Marge Roosileht, Mari Metsallik, Aura Mengel-Pajusalu, Kristi Ilves, Annely Levandi, Eha Metsallik, Janika Metsallik, Merike Alev, Mirja Arm, Merje Luuk, Elis Aunaste, Angelika Erin, Kristi Männisalu, Kadri Kulbas, Elery Tammemägi, Katrin Press, Lia Virkus ja paljud, paljud teised:)
Elu läheb edasi ja kõik on kogu aeg muutumises, kuid ma näen praegu, et sellest punktist (mis on raamatus) kõnnivad paljud oma eluteel läbi. Võimalik, et nii võiks olla üks kaunilt ja mugavalt seatud bussipeatus või lennujaam, mis annab sulle just selle eluhetke jaoks julgustust ja soovi minna rõõmuga edasi…”

sille poola raamat 2