Joonas 4: arbuusi-kookose sünnipäevatort pulgakommidega!

See maitsev sünnipäevatort valmis imelihtsalt ja kiirelt otse keset sünnipäevapidu!
Inspiratsiooniks oli kanadalasest toortoitlase Frederic Patenaude´i pulmatort… no ja meie enda pulmatort ka (panen selle varsti üles, see oli superäge!).

Joonas4 sünnipäevakook

1. Kõigepealt lõikasin arbuusi kõige laiemast kohast kaks ratast. Koore lõikasin ka ära. Siis panin suurema ratta suurele koogialusele ja lõikasin parajateks koogitükkideks.

2. Teise koogikorruse arbuusi lõikasin tükkideks lõikelaual ning paigutasin tükid siis alumise korruse peale. Et arbuus on üsna vesine, tasub vahepeal tekkinud vesi aluselt ära kallata.

3. Kui mina pulgakomme paberist lahti võtsin, vahustas Taavi kookose vahukoore (aga saab ka tavalise kookoskreemiga, lisa magusainet ja vahusta).

4. Selle silusin ilusti arbuusikihtidele, peale riivisin tumedat šokolaadi ja torkasin nii palju pulgakomme, et iga laps ja mõni maias lapsevanem ka saaks :).

Kui kohe ei serveeri, tasub külmkapis hoida.


Vaja läheb:

1 suure diameetriga arbuus
1 pakk kookoskreemi või kookose vahukoort
Veidi tumedat šokolaadi
Pulgakomme
no ja küünlaid ka :)

 

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

ELLI 6 sünnipäeva vegan toidud: lihtne näputoit & maitsvad klassikud

Elli 6. eluaasta sisseõnnistamisel oli meil plaanis nii palju mänge, ja olgem ausad – lapsed …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga