Pööripäevakuu on avanud hinges kutsumuse, tuues äratundmise, et kasvaks jõud ja vaprus selle äratundmise järele minemiseks. Mis on su hinge kutsumus ja kuhu elu sind juhib, see on juunikuu küsimus.

Oma tahe, arvamus ja kujutlus on meie ainuke takistus tõelise armastuse kogemisel. Ebamugavusi toob see, kui asjad ei juhtu nii nagu me tahame ja kui siis üritame neid asju detailsusteni läbi mõelda, mõtestada, lahendada… See viib rütmist välja. Kiindumus ja klammerdumine möödanikku on juunikuus oluline märgata ja minna lasta.

Juuni teemad on hinge kutsumus, hingesugulus, armastus, elutee, unistuste materjaliseerimine, oma põhiküsimuste lahendamine.

Tundlikumad ajad on juuni algus ja lõpp. Siis on suurem võimalus tundepuhanguteks ja oma mõtte nõiaringidesse kinnijäämised. Aga see teema muutub juulis, augustiks on uued asjad lisandunud ja septembris oskad sa senised kogemused ilusti teadmisteks kokku panna. Mõjutavad nad ikka, sa lihtsalt harjutad püsimajäämist, olgu sul vastas ükskõik mis jõud.

Juunis oleme tundmatutes vetes, vähemalt need on, kes tunnevad, et ei saa muudmoodi, kui oma hinge äratundmist järgida. See surub omakorda leppima olukorra ja märkamistega, teades, et vastuvõitlemine ainult kulutab energiat.

Seepärast on juuni teema ka lõpetamised ja alustamised. Uste sulgumised ja uute avanemised. Või õigemini, juuni teema on see vahepealne olek, kus sa tead, sa astud ühest uksest välja ja pead leidma endas usalduse, et see on parim, mis saab juhtuda, usalduse, et uus uks on olemas isegi, kui sa seda veel ei näe.

Usaldust kasvatame enese ja teiste märkamisest. On täiesti võimalik olla rahus iseendaga ka siis, kui teised sinuga rahus ei ole. Rahutus on igaühe sisemine seisund, mitte kellegi ülekantud mõju.

Mis iganes su ellu saabub, pidigi tulema. Mis iganes su elust lahkub, pidigi minema. See on parim nii sulle kui teistele. Pole vigu või valesti tehtud samme. Kõik on ideaalses korras ja kõik toimub võrratus sünkroonses energias.

Möödunu märkamine toob teadmise ja loob usalduse tuleviku suhtes, annab võimaluse lasta minna millest iganes kinni hoidad, et alati anda ruumi uue saabumisele.

Juuni toob üles teema “mina olen”– kes ma olen, mis ma tunnen, et ma olen, kes ma üksi olen ja kes ma teiste keskel olen, mis ma olen arvanud, et olen, mis teised arvavad, et ma olen ning kõige olulisem – kasvab teadmine – ma tean, kes ma olen.

Sa pead tegema seda, mida sa ei saa jätta tegemata.

Elu üks väljakutse on avastada küsimusi, kuid leppida seejuures teadmisega, et vastuseid ei pruugi leidagi. Samas, teades rahustavalt, et kõigel siiski on tähendus ja vajadus ning kuskil on vastused olemas.

Rahu, mis tuleb sellest, et sa lased minna vastuste otsimisel, loob tugeva kohalolu.

Rõõmusta, sa oled alati olnud ja oled alati täiesti õigel rajal. Ükskõik, mis sa teed, ükskõik, mis keegi teine teeb. Me oleme alati hoitud. Kõik meie elus toimub jumaliku ajastuse kohaselt. Mis meile määratud, leiab alati meie juurde tee.

Energia vabastamine minevikutegudest ja tuleviku ootustest annab jõu hetkele. Mis iganes kohta su mõtted kipuvad kinni jääma – jäta see koht lihtsalt rahule. Kus iganes kohta su mõtted kipuvad lendama – too end tagasi ja otsusta mitte lennata.

On oluline olla tühi ootustest ja eeldustest, ollagi tühi ja ollagi lihtsalt selles kohal. Ootused pööra tänuks, mis omakorda aitab sul vabastada endas ruumi tühjusele.

Suhteteemades on tõusnud üles tõeline armastus, kaksikleegid, hingesugulased, valmidus kogeda ja uurida päris partnerlust. Kel on teemaks tähelepanu hoidmine ja enese sidumine, siis siit saab välja kasvada äratundmine, et on võimalik kellegagi lihtsalt kokku kuuluda ennast kaotamata, vaid just tagasi võites.

Nii juunis kui uuel aastal, jaanuaris, on hingesugulaste ja suure armastuse teema üleval. Mis iganes sa sel teemal praegu lood, hakkab manifesteeruma aasta lõpul ja tuleb tugevalt esile uue aasta alguses. Siis on jälle tähtis endas tühjust hoida.

Ja tühjus pole ju üldsegi halb, ma lihtsalt mainin ära, et tühjus on suurem osa universumist, see on koht, kus saab elule tulla uus elu. Pigem ole tühi, kui et ole midagi täis.
Vahepealsesse (kuni jaanuarini) aega aga mahub enese vabastamine piiravatest mõtetest. Sellest tulev teadmine, arukus isegi. Sellesse aega kuulub ka ise oma jalgealuse ning kindluse loomine.

On üks oluline asi, ma olen sellest varem ka kirjutanud – koostöö, oma teadmiste kokku panemine teistega. Oma tundmuste, mõtete jagamine teistega. Sellist autentsust ootad sa tegelikult ka ise ning seda vajab igaüks.

Huvitaval kombel kuulub juunisse ka usu laiendamine ning uskumustest vabanemine. See tähendab tõdemust, et see, mis ma elult tahan (mõte) ei pruugi tulla, ning mis olen uskunud, võib lakata eksisteerimast. See on oma tee vabaks laskmine.

Kui sa lased lahti kõigest sellest, mis sa arvasid ja tahtsid, et peaks su elus olema, siis saab tulla see, mis on sulle määratud. Ja päris kindlalt on see palju laiem, suurem ja võimsam, mida eales arvasid.

Siit tuleb muutuste kannatamine või muutuses olemine. Mida rohkem tahtmisi, seda keerulisem võib olla muutustega leppimine ja kaasnevate sündmuste jälgimine. Mida rohkem usku elusse, seda enam elurõõmu muutused sinus välja toovad.

Otsi äratundmist sellest mis sa tead, et su ellu kuulub – ja usu seda, järgne sellele ja hoia end selle energiaga sünkroonis – nii saab see su ellu tulla.

Ja siit liigun ma armastuse teemadele. Millised mõtted hoiavad sind eemal armastusest? Armastus ei hinda, ei kanna viha – mäleta, et sa ei hindaks ega kannaks viha ka ennast vaadates.

See, mida sa mõtled, see kasvab. See avaldub. Nii et millele sa päevad otsa mõtled, mis tundeid ja kogemusi sa päevad otsa enda sees läbi teed?

Mida sa oma ellu soovid? Muudad mõtteid, kohandad emotsiooni… ja see juhtub.
Juunis sa tunned oma soovi ära, juulis on soovid juba täies hoos töös. Juulis näen ma konkreetselt mägede liikumist, need on suured shiftid, vaiksed, aga suured.

Seega, soovitan:

Ühenda ennast tingimusteta armastuse energiaga. Armastus on universaalne ja igal pool. Pole midagi, mis meid sellest eraldab, välja arvatud meie enda uskumused. Armastus on liim, mis hoiab kõike koos. See on puhas ja tugev energia igas rakus. Otsusta enda jaoks, et väljendan tingimusteta armastust kõikidele olukordadele ja inimestele oma elus. Manifesteerimise eeldus on alati enda hoidmine armastuses.

Armastuses on täielik omaksvõtmine. Armastus ongi omaks-võtmine. Teise enesesse lubamine, teise leidmine eneses, teise endasse võtmine, teise võtmine endana.

Visioon juunist on armastuse allikas, roosa ja sädelev, tukslev ja keerlev, ümbritsetud tumeda tugeva müüriga. Müüriks võivad olla meie enda tumedad mõtted, mis koondavad selle allika kokku, aga ka segavad selle laia avaldumist.

Armastuses sünnib kõike, armastuses juhtub kõike. Armastuses on alati kõike.
Ka maagia ja võlumise aluseks on elementaarne jõud, mis kõike seob – armastus.

Tõsta ennast armastusse, leia end oma hinge seest, unusta kõik mõtted ja lihtsalt naudi viisi, mil moel Elu sinus avaldub. Unusta tahted, asu ellu viima oma hinge kutset. See viib sind imedesse, millest sa ei osanud unistadagi.

Lahkust & koos-tunnet,
Liisa-Indra