Kirsi-šokolaadi, kõrvitsa-apelsini ja vaniljega kookoskreemikommid

Kirsi-šokolaadi, kõrvitsa-apelsini ja vaniljega kookoskreemikommid on maitsvad värvilised ahvatlused, mis sobivad igasugusele peolauale. Hoia komme külmikus, kui soovid kõvemaid ja toas, kui pehmemaid. Võib-olla kõrvitsa-apelsini kommid on kõige võõrama maitsega, ent siiski proovimist väärt.

Retsept, 30+ kommi:
400 ml mahekookospiima (üleöö külmkapis, sellest tuleb tahket kreemi u 180 g)
120 g kookoshelbeid
75 g roosuhkrut
2 tl Bourboni vaniljet
40 g mandlijahu
50 g peeneks riivitud kõrvitsat (mulle meeldib mõnikord ka tugevam kõrvitsa maitse, siis olen pannud 70 g)
3 tl riivitud apelsinikoort
2 tl apelsinimahla
muskaatpähklit, kardemoni
7 spl kirsimahla (nt sulanud kirssidelt)
10 kirssi
riivitud šokolaadi

Valged kommid
Ava kookoskreemi purk ja tõsta sellest välja tahke kookoskreem. Sega hulka roosuhkur, 1 tl vaniljet, mandlijahu ja kookoshelbed ning rulli pallid. Ülejäänud segu jääb teiste kommide tegemiseks.

Roosad kommid
Tõsta valmistatud segust kõrvale 5 spl segu, lisa sellele kirsimahl ja 1 tl vaniljet ning sega läbi. Rulli iga kirsi ümber saadud kookoskreemine segu ning lõpetuseks veereta mõnesid roosasid komme šokolaadi purus.

Oranžid kommid
Tõsta valmistatud kookoskreemi segust kõrvale 4 spl, lisa sellele peeneks riivitud kõrvits, apelsinikoor, apelsinimahl, veidi muskaatpähklit ja kardemoni. Sõtku läbi ja vormi meelepäraseks.

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

ELLI 6 sünnipäeva vegan toidud: lihtne näputoit & maitsvad klassikud

Elli 6. eluaasta sisseõnnistamisel oli meil plaanis nii palju mänge, ja olgem ausad – lapsed …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga