Just kogesime kolme võimsat varjutust, mis panid punkti ning avasid uue energia. Ma pole neist varjutustest väga kirjutanud, ent neid on hea jälgida ja kasutada. Tavaliselt on varjutused kahekesi ja järjestikku 2nädalase vahega. Sel aastal aga on palju teistmoodi ja nii oli ka varjutus hoopis kolmeses tsüklis.

Viimati oli 3 varjutust järjest 2018 juuli-august – mis sul siis toimus? Vean kihla, et midagi väga olulist. Just sel perioodil kõndisin ma läbi Camino de Santiago palverännaku ja peale seda lahutasin abielu. Üsna kaalukas! Sel ajal oli ka punane Kuu – sajandi pikim Kuuvarjutus. Jälgisin varjutust toona teelt leitud heade sõpradega ühel mahajäetud Põhja-Hispaania põllul.

Sel korral õnnestus mul näha endas ära ja ka välja rääkida midagi, mis avas elus sootuks uue teema – ma vabanesin suhtemustrist. Jäi lihtsalt armastus.
Kusjuures, olin püüdnud end sõnastada ja väljendada juba pikalt, ent varjutuste vahel lihtsalt tuli õige tunne, see tunne kandis kogu teadmist ja kõik toimus väga kergelt.

💖 Kui sa märkad varjutuste seost elusündmustega saad juba ette valmistuda ja põnevusega oodata varjutust nagu seiklust või kingitust.

🌘 Seekordne varjutus lükkabki kasutusse energia, mis viib 2018 toimunu uude kohta – lõppeb selle mõju nii nagu ta seni oli ning toimub areng.

✨ 5. juunil olnud Kuuvarjutus Amburis avas alateadvuse energiad, et need nähtavale tuua. Võib olla sa märkasid, et inimesed ja ka sa ise oled lihtsalt rohkem avatud, enda tõe väljendamine läks lihtsamaks?

✨ 19. juunil oli meil päikesevarjutus Vähis, ka Eestis sai suisa näha, kuidas Kuu varjutas tunnikeseks Veenuse.

✨ 5. juulil kogetud Kuuvarjutus Kaljukitses võimendas energiad rahaasjade ja tööga seotud teemades.

🌚 Varjutused toovad alati üles mineviku ja varjatu, et sa näeksid ja saaksid aru – sellest tuleb vabanemine sind tagasi hoidnud mõjudest.

🌚 Varjutuste periood on tavaliselt tundlik ja emotsionaalne. Need nädalad muutsid palju, nende mõju on nii tugev, et taas saame kogeda kuu aja jooksul 3 järjestikust varjutust alles 9 aasta pärast aastal 2029 – ootan põnevusega! 😬🥳😂

Kuidas varjutus sinu elus avaldus? Tõeliselt huvitav on lugeda teineteise kogemusi, kirjuta kommentaaridesse!