Tänavusel toidurevolutsiooni konverentsil astuvad teiste seas üles Hollywoodi staarid Woody Harrelson ja Alicia Silverstone. Esindatud on ka taimetoitluse raskekahurivägi: dr Dean Ornish, dr Colin Campbell, dr Neal Barnard ja teised.

26. aprillil sätivad kümned tuhanded inimesed ennast internetti, et kuulata arvamusi ja lugusid toitumise ning elustiili kohta. Üheks suurimaks vegan-konverentsiks kasvanud ettevõtmine toob igal kevadel kokku maailma parimad pead ja värskeimad lähenemised. See telekonverents annab buusti igaühele, kes pole veel taimetoitluses lõpuni kindel ning toetab ka kõiki neid, kes juba selle tee valinud.

Maailmakuulsate loomakaitsjate John ja Ocean Robbinsi (isa ja poeg) juhitud FoodRevolutsion käib 26. aprillist 4. maini, tuues meieni 24 põnevat esinejat. Iga päev on mitu intervjuud, mida saab 24h järelkuulata. Nii et ei pea ajavahe arvutamise pärast muretsema. Teemad ulatuvad toitumisest, psühholoogiast ja keskkonnast äri ning poliitikani.

Olen korduvalt osalenud ja soovitan väga.
Jätkuvalt olen igal aastal lummatud John ja Ocean Robbinsi südamlikust intervjueerimisstiilist ja vestluse kandmise oskusest.

Kuidas osaleda?
Registreeri end SIIN ja kõik. Kalendrist näed, kes millal esineb, klikkad nimele ja saad kuulata.

Väga lihtne. Kohtume FoodRevolutionil!