Queeni kitarrist Brain May toetab Eesti loomade eestkoste organisatsiooni Loomus initsiatiivi keelustada karusloomafarmid.

“Eestis on 30-50 karusloomafarmi. Eesti suurimas karusloomafarms on 150 00 naaritsat ja 20 000 rebast. Kokku on Eestis karusloomi (rebaseid, naaritsaid, jäneseid ja tšintšiljasid) ligi 200 000. Selles sektoris töötab 90 inimest. Me toetame loomade eestkoste organisatsiooni Loomus, mis püüab Eestis karusloomafarmide tegevust lõpetada. Palun kirjutage alla ja jagage nende algatatud petitsiooni,” sõnab Brian May oma loomakaitseorganisatsiooni Save Me Facebooki lehel.

Loomuse kommunikatsioonijuht Annika Lepp rääkis Kroonikale, et nad said Brianiga kontaki tänavu suvel, kui Queen käis Tallinnas. “Kahjuks oli Brianil siis väga kiire, kuid paari kuu pärast võttis tema esindaja meiega ühendust. Ta kirjutas, et nad tahavad meid avalikult toetada ja ärgitavad inimesi alla kirjutama meie rahvusvahelisele petitsioonile sulgemaks karusloomafarmid. Petitsioon on juba kogunud 26 000 häält.”

screen-shot-2016-09-11-at-00-39-16

Refereeritud Kroonikast
Brian May foto Hendrik Osula
Artikkel: Delfi