Vääna-Jõesuu metsas elava Mari tutvustab, kuidas näha maailma nii nagu poleks hirmu ja kannatusi. Tema loogiline ja rahulik argumenteerimine mõjutab kindlasti sindki!

Mari räägib näiteks sama, mis Gunnar Aarma kunagi öelnud – et loomad reageerivad inimese mõtetele. Kui sa kohtad metsas suurt metslooma, siis on hirmumõtted ja negatiivse tooniga mõtted peas, loom reageerib nendele. Armastusest mõeldes ja seda tunnetades on tulemus hoopis teine.

Ka inimese mürgitamine on teemaks. Et füüsiline mürk pole sootuks nii tugev kui vaimne, sest inimene suudab mõttega oma keha mürgiseks muuta.
Mürgised mõtted läbi meedia – miks on populaarsed negatiivsed uudiseid, miks neid levitatakse. Mina näiteks pole 2009. aastast uudiseid kuulanud-vaadanud-lugenud. Mulle lihtsalt ei meeldi see pilt, mis uudised loovad, justkui maailmas oleks asjad ainult halvasti ja hävimas, kriisis. Tegelikult ju pole, aga uudiste loodud illusioon on võimas.

Ja minu lemmik: kui me kujutame maailma ette hukkuva, mürgise ja lagunevana, siis me loome ja toetame sellise maailma tekkimist. Kui aga kujutame ette puhast ja rikkumata paradiisi, loome ja toetame seda.

Mari on väga sümpaatne ja armas inimene. Vaata videot ja tunned ise ka. Lisan Tallinna TV 10-minutilise intervjuu.