MarsCandyKills kampaania paljastab, et suur rahvusvaheline kommivabrik testib oma koostisosi loomadel ning rahastab surmavaid loomkatseid! Hoia eemale ja teavita ka sõpru.

Magusatootja Mars, Inc. rahastab tõepoolest loomadel tehtavaid teaduskatseid, et teada saada oma koostisosade mõju. Need testid on võikad ning lõppevad tavaliselt looma surmaga. Kuigi tänaseks on tehtud palju paremaid ja leebamaid inimkatseid ning üksi neist testidest pole seaduse kohaselt üldsegi vajalik, jätkab Mars loomade piinamist.

Hiljuti tellis Mars surmava katse rottidel, et selgitada välja šokolaadis olevate lisaainete mõju veresoontele.
Katse oli eriti võigas. Rotte sundsöödeti, nii et plastiktoru suruti neile kõhtu, pärast eksperimenti lõigati neil jalg lahti, et uurida seal asuvat arterit. Kui info teada, tapeti kõik osalenud rotid.

Mars on rahastanud ka õudseid katseid hiirtel. Tookord söödeti hiirtele kommi koostisosa ja siis kästi valge värvi ja veeseguses basseinis ujuda. Hiired pidid leidma varjatud platvormi, et mitte ära uppuda. Ent see neid ei päästnud, nad tapeti ikka justnagu tehakse kõikide katseloomadega kui piinav katse läbi.

Nagu sellest veel vähe oleks! See pole kõik.
MarsCandyKills tutvustab veel üht Marsi tellitud uuringut, kus rottidele anti kakaod ja siis tuimestati nad süsinikdioksiidiga, seejärel torgati neile süstal otse südamesse, et sealt verd võtta.

Kui sulle sellest ei piisanud, kliki siia, et lugeda veel julmadest eksperimentidest.

See kõik tundub täiega ulme, onju! Kahjuks on see reaalsus… Soovitan vaadata ka filmi Earthlings, leiad selle banaanisaare filmide valikust, see on tasuta ja saad kohe vaatama hakata.

Marsi peamine konkurent Hershey´s on palju eeskujulikum ning teatas, et ei toeta mingil viisil loomadel katsete tegemist. Hershey´s tegi ka suure kampaania, kus ta kinnitas, et ostab kakaod ainult õiglase kaubanduse kaudu, et mitte toetada Aafrika laste orjastamist.

Coca-Cola, PepsiCo, Ocean Spray, Welch’s ja POM Wonderful—on samuti avalikult loomkatsete vastu, muidugi pärast seda, kui PETA nendega sel teemal riidles. Ent teada on, need firmad kasutavad GMOsid.

KIRJUTA ALLA PETA petitsioonile, et Mars lõpetaks need õudsed loomkatsed.

Allikas:
MarsCandyKills.com