PETA kuulutas eelmisel aastal veganiks hakanud bravuurse poplauljatari selle aasta seksikaimaks taimetoitlaseks.

22-aastane poplaulja Miley otsustas hakata loomsevabalt elama rohkem kui aasta tagasi ja andis oma taimetoitlusest ajakirjanduse vahendusel ka maailmale teada. Nimelt suri sel ajal Miley armastatud koer Floyd ja see mõjutas lauljatari nii sügavalt, et ta otsustas oma elustiili muuta.

mileydog
Varasemalt on sama auhinna võitnud Jared Leto (2014), Kristen Bell (2013), Jessica Chastain (2012) ja Russel Brand (2011).
miley_papermagazine_10
Miley on kirjutanud ja esitanud laule ka loomadest, näiteks kirjtas ta oodi oma kalale Pablow’le. Miley on viimasel ajal innukas vegan-toidu piltide postitaja ka Instagramis.

Miley on taimetoiduga juba pikemat aega sinasõber. Plus, tema Instagrami voog on täis avokaadosid. :)

Screen-Shot-2015-06-12-at-7.41.13-AM
Selle pildi juurde kirjutas Miley: “The luxurious life of a vegetarian in LA… So many good plants/fruits/veggies to eat you ain’t gottttta eat dead animals! Everything that goes into my body is aliiiiivvvve! To keeeep ME alive! Love this life!”

Kuigi Miley elab oma emotsioone üsna avalikult välja, on temas ka leebem pool. Näiteks asutas ta Happy Hippes Foundation’i, et aidata ja tuua tähelepanu kriisis noortele. Ka muus vallas on temast paistnud silma kaastunne sotsiaalsetele teemadele, võib-olla oli ainult aja küsimus, millal see ka loomadele üle kandub.

Praegu toimub midagi suurt nagunii. Noorem generatsioon loobub aina rohkem lihasöömisest ning nad on avatud ja valmis tooma maailma palju värskemat energiat. Miley aitab oma populaarsusega veganismi arengule kindlasti kaasa.

Allikad:
VegNews
OneGreenPlanet