Septembri keskel avas oma virtuaalsed uksed vegan-toidu veebipood VeggoShop, kust leiab kõike põnevat, et loomsed toidud täielikult taimsetega asendada.

Algselt Leedust pärit pood on tänaseks kasvanud Baltimaade suurimaks vegan toodete kaupluseks. Kohalikud taimetoiduhuvilised otsustasid Leeduga kontakti võtta ning tulemuseks avatigi VeggoShop’i Eesti filiaal e-poena. Säärase õnnega on koos ka meie lõunanaabrid lätlased, kus samuti on praegu käimas roheline revolutsioon.

Tegijad tutvustavad poodi nii: “Meie e-poes pole vaja pead vaevata koostiste lugemisega, sest kõik meie tooted sobivad veganitele. Taimne juust, taimsed vorstid, lemmikloomatoit ja palju muid tooteid on Sind ootamas! Kuidas Veggost tellida ja kaubad kätte saada? Vali enda jaoks lähim DPD PickUp punkt ning tooted jõuavad sinna 1-3 tööpäeva jooksul.”

“Leedu Veggo algatajad on eetilistel põhjustel veganiteks hakanud ja põhiliselt ajendas neid poodi tegema idee veganismi edendada ning teha lihtsamaks loomade kannatuste vähendamist. Aja jooksul on juurde tulnud ka tervise- ja keskkonnaargumendid, et laiemale publikule huvi pakkuda,” selgitab Anita Eesti VeggoShopi tiimist.

Veebipood asub aadressil www.veggo.ee