AS Dessert, mis E-Piima nime all toodab näiteks ka Mirjami määrdejuustu ja muid juustutooteid, toodab ka lehma emapiima asendustooteid. Millal seda lehmabeebile antakse, mis seal sees on?

Vasikate täispiimaasendaja E-Eliit 3 sisaldab 35% sojavalku, mis on saadud geneetiliselt muundatud sojast. [highlight]On kirjas, et sisaldab GMOsid. Ja 5% tuhka.[/highlight] Seda soovitatakse lehmabeebile alates 15. elupäevast.
Kõige varasem toote kasutamissoovitus on al 5. elupäevast! Pärast 3. nädalat soovitatakse startersööta ja heina ka.

Tõenäoliselt vitamiinid on kõik sünteetilised, sest E-vitamiiniks on kirjutatud alfa-tocopherol-acetate, mis pole E-vitamiin, vaid selle üks osa ja mis laboris tehtuna ja sünteetilisel kujul on mürgine.

Mida ma tahan, et minu beebi 5. päevasena ja 3. nädalasena sööb? Igaljuhul mitte piimaasendajat kuskil beebide laudas. Vaid rinnapiima minu kaisus.

Täitsa kreisi.

Mida siis saab värvilises ja rõõmsas toorjuustupakis või juustusnäkis?
Vägistatud ema valu võõrandatud beebi pärast, beebi valu ema pärast, kotitäis laboris tehtud sünteetilisi vitamiine, loomulikust osast eraldatud mineraalid, tahm ja geneetiliselt muundatud organismid (viimane toob kaasa ka pestitsiidid), kasvuhormoonid, piimatootmise hormoonid. Ja see on alles algus ju.

Kui ma sööks lehmapiimatooteid, siis kõik ülevalkirjeldatu jõuaks ka minu kehasse ja rinnapiimaga minu beebini. Kui ma annaks oma beebile lehmapiimal valmistatud rinnapiimaasendajat (enamus on lehmapiimal), siis lisaks täissünteetikale oleks seal veel ka lehmabeebide toidu sünteetika.
Täiesti ajuvaba, miks peaks ennast ja oma last mürgitama?

Küsimus on selles, kas ja kellele see kõik meelde tuleb, kui ta juustupakiga poes silmitsi seisab. Kes saab võitu oma tehislikest isudest ja hakkab mõtlema kõikide vajadusele?

Huvitav teada, onju.
Armastust ja rahu.

Vaata ise ka