Kui vaja, kannab Rosanna vabalt riiete asemel ka toitu seljas, võib-olla pööravad siis inimesed taimetoidule rohkem tähelepanu? :)

Eks see on vana reklaamtrikk, ilusate ja poolpaljaste naistega annab müüa vaat et mida iganes. Ja PETA (People For the Ethical Treatment of Animals) on seda nippi juba ammu kasutanud.

Uues kampaanias poseerib 2003. aastal Miss Maailma tiitli võitnud iirlanna Rosanna keset tulipunaseid tšillikaunu, juures kiri “Veganiks olemine on tulikuum”.
2011. aastal jalutas ta Dublini tänavatel salatilehtedest tehtud kleidis. Ega ta vist väga ei jalutanud, pigem poseeris loomakaitse ja taimetoidu sõnumitega “Keera uus leht ja hakka taimetoitlaseks”.

“Taimetoit on suurepärane võimalus olla terve ja vormis,” ütleb endine Miss Maailm. “Lihatööstus põhjustab loomadele meeletult kannatusi, kuid ühtlasi hävitab see tööstus ka meie metsi, puhast veevaru, ja kliimat – nii et parim võimalus “minna roheliseks” on hakata taimetoitlaseks.”

Rosanna ise on olnud üle 10 aasta lihata toidul ja enne Raudmehe võistlusi läks täistaimetoidule, tänaseks on ta olnud vegan juba mitu aastat. Kuna ta suhtub taimetoitlusesse väga kirglikult, õppis ka toitumisnõustajaks ning on pilatese treener.

Lehtedest riided koguvad aga populaarsust, alles see oli, kui LA kohalik kuulsus tiinekas Courtney Stodden lehtsalatis bikiinidega lihavaba elustiili reklaamis ja pärast vegan hot doge serveeris :).

Meestest on PETA aktivistiks näiteks kompu Ryan Gosling, kes mitmeid kordi koerte, lehmade jt kaitseks välja astunud. Aaa, no Pamela Anderson, Alicia Silverstone ja üks Kardashiani õdedest on ju ka PETA reklaamides üles astunud. Paljalt ja kapsabikiinideega.

Allikas:
PETA