Hingedekuu november tuleb õhkavalt ning kannab meid kuldsel säraval sillal otse detsembrisse. Kõige varasema najal ja toel hakkavad teoks saama ammu soovitud plaanid.

Kuldsel mustril sild, mustad pärlid kohal helendamas, tumedat tundmatust ületamas – see on november.

See on ka arusaamine, et tumedad tunded ja kogemised iseenesest ei kao kuhugi, aga lastes neil lihtsalt hinnanguteta olla, pole nad enam ebamugavad. Ja just nii ei tõmba sellised kogemised meid rajalt maha, andes võimaluse tumeda olemasolust hoolimata kogeda ka kõike rõõmsat ja helget.

Jätka rahus ja inspiratsioonis, mida oled alustanud ja soovinud. Asjad on juba töös. Sinu loodud ja ennist katsetatud asjad/plaanid/mõtted hakkavad nüüd vilja kandma. Püsi sellel kursil.

Võib-olla hoiab Sinu tegemisi osaliselt üleval raske või tume kogemus, sellest pärinev elutarkus. Kuid osaliselt hoiab seda üleval ka Sinu vaprus alati ennast uuesti üles leida.

Kui juhtub, et ikka veel kerkivad üles ebamugavad tundmused, siis parim on neil lihtsalt lasta olla. Ja olla neis täielikult kohal, need hinnanguteta ära tunda. Iga tunne tahab lihtsalt ära-tundmist, ta läheb üle. Nii pakud endale tingimusteta armastust – Sa oled iseendas kohal, juhtugu mis tahes, olgu tunded mugavad või ebamugavad. Tänaseks Sa juba tead, et Sa oled pagana ägedaid asju teinud, mitte kõige kergemast soost kodudee leidnud ja vapralt kõigele vastu seisnud. Mäleta seda ja lase olla.

tantra-mag2015

Kuu lõpus leiavad paljud kellegi,
kellega nad astuvad uuele tasemele ja maitsevad seda, mis ootab suures kevades. See võib olla ka senine sõprus, mis teiseneb ja laseb esile tulla hoopis millelgi uuel. Mõned kohtavad kedagi erilist ja asuvad romantikat arendama. Teised avastavad uue suuna, mis viib lõpuks uue karjäärivõimaluseni…

See on otsuse, valiku, võimaluse ja selguse energia.

Detsembri lõpus on shift ja me kõik tõuseme vops kõrgemale!
Ja siit hakkavad asjad laialt lahti rulluma. Tõeliselt sädelema, selginema, töötama, vormuma, kasvama… Detsember tuleb imede aeg, mida rohkem märkame, seda enam imesid näeme. :)

Kuid praegu oleme novembris ja siin toimub meil hetkel teadmiste ja kogemuste kinnistamine.

Osalt on õhus ka teemad, millele varem ainult mõeldud ja mis nüüd soovi korral saavad hakata teostuma. See võib olla midagi nii lihtsat nagu, et kes alati mõelnud juuksed punaseks värvida, siis nüüd teebki selle ära. Aga see võib olla ka midagi suurt, et kes alati mõelnud oma äri teha, see nüüd teebki.

Tuleb rahu olnuga
Sinu käsutuses on jõud täiustada/parandada, kustutada või jätta nii nagu on. See on jällegi seesama otsuse ja valiku teema.
Otsusta, tee valik ja elu viib ise kokku just sulle õigete inimestega. Kas nad pöörduvad su juurde või saad nendega ise kuskil tuttavaks, satud huvitavale üritusele vmt.

Õiged inimesed, õiged hetked, õiged raamatud, õiged kohad… Neid novembris jagub. Ja iga selline seik on justkui märk ja kinnitus, et oled õigel teel ja toetatud.

Nagu jagub ka energiat keskenduda just sellele, mis on oluline. Aina selgemini vormub teadmine sellest, mis on mulle hea, mis ma olen, mis mulle meeldib ja mida ma vajan – just seda universum meile ka võimaldab.
Leia viis armastada seda, mis on – kui elu jääkski nii nagu praegu on? Armasta ja kõik ebavajalik lahtub. See on hetkes olemise jõud!

Sind toetavad esivanemate hinged. Sa oled kõik see, mis su esivanemadki olid, aga samas palju rohkemat.

lemuria-1

Nüüd on käes aeg oma loo loomiseks
Sa oled tegelenud oma loo mõistmisega. Nüüd on see käes. Sa tead piisavalt.
Kust Sa tuled, kes enne Sind olid, kus Sa varem sündinud ja elanud oled, kes Sa selles elus oled olnud?

Õhus on küsimus: aga kes Sa tahad olla?

Sa lood oma loo kõige varasema ja kõige tulevase baasil. Sul on esivanemate toetus. Ja Sul on tulevaste põlvede toetus. Rõõmusta, see on kindel ja turvaline koht vabaks loominguks!

Kes hakkab tundma hinges tugevat kutset, see teadku, et tema ümber on suunamas hinged varasematest põlvedest. Nad on suured ja soojad ja nad on siin kaitsmas Su seljatagust. Ees on Sul teed näitamas taevased olendid ja tulevased Maale sündivad hinged, nad aitavad Sul ennast usaldada ja kuulata.

Nii et näed, selja taga iidsed esivanemad, ees uue maailma hinged – Sa oled alati hoitud ja kaitstud.

Kes pidanud oma minevikuga üksjagu maadlema, võib ohata ja puhata – see aeg hakkab läbi saama. Sest mäletad, oktoober oli veel viimane puhastumine, seda oli vaja, kuna kevadine shift tuleb nii võimas. See toob ja loob tervikut.

Me lahendame enese karmat, aga osalt lahendame alati ka kollektiivset. Mida rohkem endaga tegeleme ja avardume, seda enam toetame ka kogu inikonna arengut ja avardumist.

Universum paisub ja avardub ning ka meie, inimestena, avardume oma kogemuses.

nature-spirits-wih-nature

Pöördu julgelt esivanemate poole
Nii oma suguvõsa, kui Eesti, kui maailma varasemate hingede poole. Kõik on siin ja kõik on lähemal kui kunagi varem!

Meie endi, inimestena kehastunute seas on nii iidseid hingi vana teadmist äratamas kui uusi hingi uut teadmist lisamas.

Koos loome terviku.
Kui sul on vaja tuge, juhatust, kindlust, selgust – nad on kohal.
Nad on Maa alghinged. Esivanemad. Nad on osa Sinust ja Sina oled osa neist.

Siin on nii Sinu vereliiniga seotud hinged, kui ka Sinu hingeliiniga seotud hinged. Hinged koos inglite, haldjatega ja kõiksugu toetavate olenditega. Hiied ja vanad Eesti pühapaigad on suurepärane võimalus nendega ühenduse saamiseks. Kõik, mis tuleb maa seest, ent omab ometigi mingit kõrgemat väärtust, nt kristallid, kivimid, ka puud – aitavad hingedega suhelda.

bed7002a062d2ebc50b050377ab333a1Ümbritse ennast “oma asjadega”
Õige aeg on välja tuua lapsepõlve talisman, lemmikraamat. Aga ka kanda vanaema kootud kampsunit, lugeda suguvõsa memuaare, lehitseda albumeid, pidada suguvõsa kogunemisi.

Laiemas plaanis sobib uurida maailma ajalugu, pärismaalasi, nende elu ja kombeid…

Võib-olla kõnetab Sind mingi vana talisman, muster, ese – siis see ongi vihje, et see on midagi, mis Sind toetab ja kuulub Sinuga kokku.

Ümbritse ennast ajalooga ja tunne tänulikkust. Universumi mõttes ei eksisteeri aeg lineaarselt nagu meie seda tajume. Minevik, olevik ja tulevik on kõik üks.

Meenuta ja tunneta.
Sinu ees seisavad imelised hinged.
Sinu sees on nende teadmised ja kogemused. Kõik on omal kohal ja vajalik.

Loo soe suhe minevikuga
Enda minevikuga. Mis tehtud, see vaata üle, nii palju kui mäletad. Suhte õppetunnid, arusaamised, karjääri ja tööga seotud õpetused. Mis töötas ja mis mitte. Mis elemendid meeldisid, mis mitte. Lihtsalt vaata üle, lase kõigel olla ja ole sellega okei.

Sest käes on aeg teha kokkuvõte, tänada ja asuda oma lugu looma. Nüüd! Nüüd on õige aeg, hea aeg.


Korda hakkab saama see, mis ammu on oodanud korda saamist.
See on muidugi kergendus. :)
Edasi läheb see, mis ammu topanud. Liikuma hakkavad asjad, mis ammu oodanud ja end kogunud.

seekingserenityMiks enne pole asjad töötanud? Sest enne meil polnud arusaamist ning sellest tulenevalt ligipääsu energiale nagu nüüd. Aktiivne on ka grupienergia, inimeste koondumine, näiteks naised, mehed, sarnaste huvidega inimesed, perekonnad jne.

Kohal on väikesed tegelased, kes kogu seda esivanemate ning varasema ja tulevase elu vahel olemist peaaegu märkamatult suunavad.

Kui ideid, inspiratsiooni ja võimalusi on palju, siis kasuta oma planeerimisoskust, vali eesmärk ja langeta otsus.

Olgu see tõsine otsus, lubadus, mille annad endale. Iseendale antud lubadused on tihtipeale olemuselt väikesed unistused.

Märka, et mõte, millele kõige enam tähelepanu pöörad, kuhu kõige enam ennast fokuseerid, läheb kõige tõenäolisemalt täide.

Kuhu Su energia praegu läheb? Millele Sa kõige rohkem mõtled, mida kõige rohkem teed?

Valmista ennast ette, et kui Sa saavutad selle, mida soovid, siis Sa ka rõõmustad ja naudid seda. Rõõm eesmärgi saavutamisest ei tule tihtipeale niisama. Võib juhtuda, et peame ennast sellega harjutama ja ette valmistama. See tähendab ka teekonna nautimist. Kui naudid teekonda, ei tule lõpus tühjuse tunnet.

Mäleta ennast, täna esivanemaid, usalda uue maailma hingi ja vali suund. Edasine on kõigest aja küsimus!

Lahkust & koos-tunnet,
Liisa-Indra