Oktoober toob suure jõu ja puhastuse, seejuures vajaduse eristada endale head ja vajalikku ning üle hulga aja luua taas vastupidavaid struktuure selle kõige toetamiseks. Suured jõud liiguvad samas üsna leebelt ja oleme muutustes toetatud. Oktoober toob ka südamlikku uut mõistmist endast, teistest ja elust üldiselt.

Suvi pani liikuma uued jõud, septembris sai selgeks enda eest hoolitsemine, oktoobris on oluline tegutseda, november leevendab ja tõstab uude kohta, detsember aga võtab kogu selle aasta suurepäraselt kokku – kellel vaikselt ja kellel puhta pööraselt.

Septembri lõpp lõi soodsa pinnase lõpetada vana karmat seoses suhetega. Igasuguste suhestumistega tegelikult – töö, partnerid, kohad. Siin sai ka selgeks, et su elu saab olema nüüdsest teistsugune. Teemadeks on näiteks oma elujõu ja aja kasutamine sulle sobival ja jõuduandval viisil.

September tõi rahuliku ja turvalise veendumuse enese äratundmisest. Selja taga on kõiksugu augud, oleme saanud vaadata ära oma hellad kohad ja nendega õrnalt tegeleda (kes julgemad on olnud, teised vältisid). Oma õrnade kohtade teadvustamine ja nendega tegelemine on ka midagi, mis on sulle jõudu andnud – sa tead ja aktsepteerid ennast rohkem ning selles on turvalisus.

Pole vajadust enam mitmes vanas asjas endast mööda minna. Kohad, kus sa enne ei tahtnud või ei osanud end märgata, on elu sulle selgelt nähtavale toonud ning on sinu valik, hoolitsed sa enda eest või kasvatad selle õrna koha kõvaks ega uuri lähemalt.

Möödunud kuude sündmustest on meil kõigil ümberringi mitmeid inimesi, kes on tugevates muutustes. Olgu see siis kas enda otsusest muutuda ja liikuda või teiste mõjust, kuid liigume me kõik. 

Septembris sai harjutada iseendas olemist, enda eest hoolitsemist ja oma vajaduste täitmist. 

Oktoobris on aktiivsed teemad otsustamine, edasi liikumine (lõpetamised ja alustamised), teistele ruumi hoidmine (mis saab tulla ainult sisemisest armastusest) ja soovide täitumiseks vajaliku struktuuri loomine.

Oktoober annab sulle vajaduse otsustada ja otsuste taha annab oktoobri energia ka jõu. Vaata, millele ja kellele sa oma energiat kasutad? Mida su süda ihkab teha? Millised olud ja inimesed sind toetavad ja millistega voolab energia justkui välja? Saad sa viimastest loobuda ja nad vabaks lasta? Üldine energia toetab väga suhtluste üle vaatamist – millised suhtlused sind toidavad ja millised ainult võtavad. Lõika läbi kõik, mis sind koormab.

Kerkib üks oluline teema – milliseid struktuure saad sa luua, et aidata kaasa oma soovide täitumisele? Tugev otsustamise energia tähendab oma elu puhastamist, et saaksid ellu lasta uut. 

Kuigi üleval on tugevad otsused, puhastused, siis tea, et oktoobris on see kõik tugevalt toetatud, tagades kõige üsna malbe ja kerge ülemineku. 

Oktoobris on sellevõrra kergem otsustada, et sa oled nüüd saanud katsetada enda tunnetamist. Oma keha lugemine, keha tundmuste kokkupanemine oma mõtetega ja päris vajaduste nimel tegutsemine. Tegutsemine tuleb otsusest, otsus tuleb veendumusest, veendumus kasvab sisekindlusest ja teadmisest. 

Ole tähelepanelik ses osas, et oma otsuseid ja struktuure pead sa ise üleval hoidma. Oktoobris annad sa neile jõu, edasi toimivad nad ise.

Ka hakkab kohe kiirelt sisse tulema kõik see, milleks sa ruumi oled puhastanud! Pane tähele ja naudi! :) Suhe saab läbi ja juba on su ees keegi, kellega oled kokku loodud. Elukoha vahetus toob kiirelt võimaluse kolida palju sobivamasse kohta. Töö lõppeb ja kohe on olemas teine palju sobivam. 

Oktoober toob teemaks piirid. Oluline on leida endas oskus loobuda kergelt sellest, mis sulle ei sobi. See tähendab ka konkreetselt “ei” ütlemist kohe ja kiirelt ja ilma igasuguse pingeta. See tähendab automaatselt, et su vibra tõuseb kõrgemale, sest sa oled ehe. See omakorda toob sünkroonsused, asjad hakkavad omavahel kokku sobima nagu iseenesest.

Oktoobris juhtub imesid ning soovid on käega katsutavad. Oleme hoitud ja juhatatud ning see on ka põhjus, miks suured muutused suhteliselt leebelt lahenevad. Pakutud võimalused võta oktoobris täitsa enesekindlalt vastu, kõik läheb ilusti tööle. 

Ootamatused ja üllatused on samuti kindlasti teemaks. Võib juhtuda, et midagi laheneb ootamatult hästi või midagi, mis oled ehitanud, laguneb sootuks. Tee puhastub, et saaksime edasi minna. Kui meil endal pole jõudu muutuse tegemiseks, lammutab elu ise blokid eest. Ja see on super.

Tähtis on võtta aega oma sisehääle kuulamiseks ja iseenda tundes olemiseks. Võta aega mediteerida või teha muud, kus sa kaotad end oma voogu – tantsi, laula, jookse, jaluta, loe – ole heas tundes omaette vaikselt ja suurt mõtlemata. 

Hea aeg õppida ja uurida. Kui sul on võimalus oktoobris alustada midagi uut, siis on see väga teretulnud. Kõik õppimised, ka koolid-kursused, on siin väga õiges kohas. Ka on nüüd hea aeg asuda midagi uurima, sest silm märkab hästi detaile. Mingis mõttes kuulubki süda oktoobris justkui rohkem praktilistele teemadele. Kuid see muutub! :)

Oktoobris on õhus vajadus saada rahuldatud materiaalsed ja emotsionaalsed vajadused ning usaldusväärsete suhete loomine. Oktoobri energiate katalüsaatoriks on kusjuures minevikust midagi intensiivset ja tulist, midagi, mida oli vaja kogeda ja oma elus avada. Oktoobris on oluline säilitada enesekontroll, sihikindlus ja valmidus käia oma rada lõpuni. Leebe kindlakäelisus tuleb kasuks. Siin tuleb ka mängu puhas enesedistsipliin ja tahtejõud. See loob suure hüppe edasi.

Hea aeg on küsida nõu proffidelt. Temaatika osas on üleval juura, teadus ja äri. Küsimuste korral on tähtis arvestada kindlasti ka emotsionaalseid aspekte.

Oktoobris kulgevad paljud sündmused kiirelt ja samaaegselt, viivitused on läbi. Kõik areneb välgukiirusel. Kui midagi enne viibis, siis see on nüüd läbi ja oktoobris täituvad su plaanid linnulennul. Üllatav, meeliülendav ja ülimalt meeldiv on näha oma unistusi täitumas. Oluline on märgata, et kuigi enda poolt võib olla soosiv energia, siis mõned ümberkaudsed võivad mõjutada seda negatiivselt ega lase asjadel minna nii nagu soovid. Kindel soovitus on mitte keskenduda negatiivsele. Hoia seda pilti, mida sa tahad.

Midagi saab otsa ja see toob kurbuse, lõpu… ning paneb veel tugevamalt soovima. Kõigel toimuval on põhjus ja see põhjus on alati sinu kasuks.

Oktoober viib mõtted päris asjadele. Kasvab kõik, mis on päriselt sinu. Päris armastus. Päris suhe. Päris elu kutse. Hoog on sees kõigel, mis iganes, mis on päriselt sinu ja kes sa ise tunned, et päriselt oled. Oluline on igal pool teineteise mõistmine ja usaldava õhkkonna loomine, et oma mõtteid ja tundeid teineteisega turvalises õhkkonnas jagada.

Võib olla, et oktoober toob mõnele ka selle koha, kus on vaja elus langetada mingi tähtis otsus. Oktoobris mõjutab kõik väga palju tulevikku, kaalu hoolikalt. Usalda seejuures kergust ja oma kõhutunnet. Põhilised lootused ja hirmud on seotud armastuse, suhete ja tervisega.

Oktoobri lõpuks on nii, et olukord, mis on sulle kõige hingelähedasem, saab lahenduse su oma loovusest ning toimub mingi edasliikumine su oma jõu ja annete najal. Naudi ja tähista seda.

Oktoobris pane tähele ja hoia eemale lahingutest. Need, kelle tundlikkus on kasvanud, hoiavad iseenesest eemale. Need, kelle tundlikkus on kalgistunud, ründavad. Siin tekib huvitav dilemma, millisel hetkel ma oma tundlikkuses jään püsima, ei võitle, vaid lihtsalt väljendan oma tõde.

Oktoobri toetajad on maagilised puud. Taimemaailm oma niidistike ja ühendustega, suured puud võimsate juurtega maa seest elemente maa peale liigutamas, taimed keemiliste ühendustega maa peal ja maa all. Puud. Nemad tunnevad kahetise ja veel rohkemagi maailma vahel olemist ja oskavad meidki muutustes toetada. Puud vahendavad ka õrnu olendeid teistest maailmadest, olles ideaalne näide veelkord jämeda ja peene, ülemise ja alumise, õrna ja tugeva  sümbioosist ning liigutamisest. Seda on meil vaja hakata õppima ka oma maailmas. Millal iganes sa oled kahevahel, segaduses, negatiivses emotsioonis või mingis ebamugavuses, palu abi oma lemmikpuult ning viibi aeg-ajalt puuhingede seltsis. Mõju on kohene!

Olen energeetilisi ettevaateid kasutanud oma elus planeerimiseks ja parima aja kasutamiseks selleks, mida soovin ellu viia. Samuti, et kasutada nägemist suurematest prohmakatest mööda minemiseks. Kaks aastat tagasi hakkasin energeetilisi ettevaateid jagama ka banaanisaarel ning sellest ajast said need kohe suure ja sooja vastuvõtu osaliseks. Tegin vahepeal kirjutamises pausi ning olen nüüd tagasi. Olgu neist energeetilistest ettevaadetest sulle alati kasu ja inspiratsiooni!

 

Ilusat oktoobrit,
Liisa-Indra