Kiire paranemise smuuti

Joonasel juhtus üks õnnetus, mistõttu tema jalale tuli teha mitu õmblust. Paar päeva pärast õnnetust ei olnud tal erilist söögiisu ning ta palus endale teha smuutit greibi ja õunaga. Ma poleks sellise kombinatsiooni peale ise tulnudki ning imestasin tema keha teadlikkust küsida muuhulgas kõrge C-vitamiini ja ensüümirohket toitu.

Panin smuutisse:
1 suure roosa greibi
1 suure magusa õuna
4 datlit (maitse järgi, et oleks veidi magusam)

Koori greip, vajadusel eemalda datlitelt seemned ning lõika õun tükkideks. Blenderda ja serveeri. Sa üllatud, kui maitsev see on!

Mis puutub Joonase jalga, siis ta paraneb kiirelt. Kuna sisselõige jalga oli luuni ja tuli palju verd, valmistus traumakirurg veresooni kinni kõrvetama, ent Joonase veri hüübis ise ilusti, suurt paistetust polnud ja kinniõmmeldud haav enam veritsema ei hakanud. Ka osa pihta saanud lihasest taastus kiirelt ega nõudnud enam lisaoperatsiooni.

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

ELLI 6 sünnipäeva vegan toidud: lihtne näputoit & maitsvad klassikud

Elli 6. eluaasta sisseõnnistamisel oli meil plaanis nii palju mänge, ja olgem ausad – lapsed …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga