25. aprillist 3. maini on veebis kuulamiseks intervjuud 24 eksperdiga, kelle seas astuvad üles ka tuntud muusik Paul McCartney, president Clintoni arst dr Mark Hyman ja paljud teised, kes räägivad vägivallatust elustiilist ning taimetoidust nii keskkonna, meditsiini, elustiili, spordi jne vaatenurgast.

Maailmakuulsa loomakaitsja ja taimse toidu aktivisti John Robbinsi ning tema poja Ocean Robbinsi korraldatud telekonverents FoodRevolution toimub juba kolmandat aastat, see on ülipopulaarne ja silmiavav kohtumispaik kõigile, kel vähegi uudishimu ja valmidust uusi mõtteid vastu võtta.

Esimesel aastal oli 32 000 kuulajat 100 riigist ning minu kokkuvõtte leiad banaanisaare raamaturiiulist või kliki siia

Osalesin esimesel aastal lihtsalt selleks, et saada kinnitust oma sisetundele ja leida mingitki positiivset vastukaja oma uskumustele. Lisaks on John ja Ocean suurepärased intervjueerijad, kuulan juba sellepärast, et naudin väga nende intervjueerimisstiili. :)

Möödunud aastal oli kuulajaid juba üle 100 000 ning sel aastal on tõenäoliselt veel rohkem. See rahvusvaheline konverents on tõeliselt populaarne ning oluline, kuna siin kuuleb ka viimaseid olulisi uudiseid taimetoidumaailmast.

Registreeri ennast konverentsile ja kuula tasuta kõiki loenguid

Kui sa ennast kirja paned, siis nad saadavad sulle ajakava ning meeldetuletuse, saad ise valida, millist intervjuud soovid kuulata.