Simona Tätte pisitütar teeb teledebüüdi Eesti esimeses vegan saates “Ela Hästi”

Septembris alustas loomasõbralikku ja empaatilist maailmavaadet tutvustav saade Ela Hästi. Hooaja teises saates osaleb läbi hea juhuse üllatuskülalisena ka Simona ja Jaan Tätte pisitütar Vivian.

“Algselt oli meil planeeritud Simonaga jutustamine tema pere loomasõbralikest valikutest ning hiljem toorvegan toidu tegemine, sest Simona on imeline taimetoidu kokk. Simona saabus võttele koos pisibeebiga ning kui selgus, et laps kohe üldse pole nõus kaamera taga olema, otsustasime jooksvalt teha saate koos temaga. Simona tütar Vivian oli ema juuresolekul loomulikult kohe rahul ning asus samuti aktiivselt saates toidutegemisel abiks,” räägib Ela Hästi saatejuht Liisa-Indra Pajuste.

“Kunagi, kui toorvegan toit ja veganism Eestis alles lapsekingades olid, alustasin Kõrge Vibra Köögiga, kus tegime toite, mille eesmärk oli inimestele head ja kerget olemist luua. Nüüd olen peamiselt küpsetatud toidul ja vahel tarbin ka loomset, kuid püüan olla teadlik tarbija. Loomade asjatut tapmist ma ei poolda,” tutvustab kaunis Simona oma vaateid peatselt eetris olevas saates.

“Taimsed valikud on minu jaoks olulised. Keskkonnateadlikke ja loomasõbralikke väärtusi soovin kindlasti ka oma lastele edasi anda,” jutustab Simona.

23. septembril ehk juba sel laupäeval eetris olevas saates avab Simona Tätte oma elustiili ja maailmavaate tagamaid ning vaatajate silme all valmib ka tema laste üks lemmikretsept, kus on üllatav salajane koostisosa!

Lisaks näeb saates ka Tallinna 32. Keskkooli, kus juba üle aasta on koolisööklas kogunud populaarsust maitsev vegan toit.

Saade Ela Hästi on Tallinna TVs eetris sel laupäeval kell 10, kordus esmaspäeval kell 19.05. Saadet näeb üle Eesti vabalevis Tallinna TVst või siis endale sobival ajal ka internetist.

Fotod ja videod:
http://facebook.com/elahastittv

Ela Hästi retseptid:
Banaanisaar.ee

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Ville Jehe: “Vastutustundetud juhid jäävad isolatsiooni”

Teadliku ettevõtjana tuntust kogunud Ville Jehe sõnul liigub kogu ettevõtlus vastutustundliku tegevuse poole. Need, kes …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga