See, et sa oled vegan, ei tähenda, et pead käima ainult kampsunites ja kanepilinastes riietes. Sul siiski on teisi valikuid ka. :) Lubage mul tutvustada…

The Vegetarian Resource Group pani kokku nimekirja veebipoodidest, kust saab vegan tooteid. Valikus on nii vegan butiigid kui ka mõned kataloogid ja looduspoed.

Veebipoodidest leiad kingi, kotte, vöid ja muid aksessuaare, riideid nii naistele, meestele kui lastele. Leiab ka rihmasid muusikariistadele, kaameratele, läpakate-ipädide-telefonide katteid-kotte, tööriistavöid, taastöödeldud kummist kõiksugu kraami, isegi uiske, balletikingi, mootorratturite varustust… Sa pead ise vaatama.
Mõned poed on USAs, aga mitmed ka Euroopas, näiteks Inglismaal. Ja sealt tuleb pakk üsna kiirelt ja okei saatmiskuluga (UKst tulnud pakk on mul tihtipeale olnud pakitud 100% taaskasutatud materjalist kotti, kusjuures).

Kõik Eestisse ei saada, aga mitmed saadavad Soome. Kui sul on Soomes sõpru, saad sinna tellida. :) Mitmed saadavad rahusvaheliselt, st Eestisse ka.

Näiteks, üks superlahe looma-inimese-planeedisõbralikult toodetud jalanõude pood on Wills Vegan Shoes! Ja nad saadavad Eestisse ka. Jagan siin oma soodustust: pane kassas kood “IHEARTSHOES” ja sa ei pea esimese ostu pealt postikulu maksma.

Kui sul on plaan tellida, siis soovitan veebipoodi sisenedes kohe üle kontrollida, kas nad Eestisse saadavad, alati on International Shipping link, kust seda infot saab. Nii säästad aega.

Nii et võta mugav asend ja klaasitäis smuutit, sest nüüd läheb šoppamiseks. :)
I

Vaata veebipoodide nimekirja siin: www.vrg.org/nutshell/leather.php

Allikad:
The Vegetarian Resource Group
Urbannaturale.com