17.-19. juulini toimub Lõuna-Eestis Tantrafestival. Tänavu kolmandat korda toimuval festivalil on 20 õpetajat, sealhulgas on minul seekord au tutvustada taimetoidu väge.

Kolmandat aastat toimuv rahvusvaheline Tantrafestival on seni ligi 800 osalejaga teadaolevalt maailma suurim võimsale tantrateadusele pühendatud festival. 17.-19. juulil Viljandimaal Venevere Puhkekeskuses toimuval festivalil pannakse rõhku iseenda paremale tundmaõppimisele ja õnnelikele suhete loomisele ning hoidmisele.
Seekordsele Tantrafestivalile koostasime Toomasega (taimetoidukohvik Inspiratsioon) taimetoidu menüü.

Fetsival kutsub osalejaid, kes loodavad suvesündmuselt leida enamat kui õlut ja head muusikat. Kes soovivad avastada enda sisemaailma, õppida mediteerimise ja seksuaalsuse saladusi. Fetsivalil toimub üle 60 loengu, töötoa ja seminari enam kui 20 õpetajalt 15 riigist. Ole kohal!

Tantra – see on teadus, mis hõlmab endas nii elu vaimseid kui füüsilisi aspekte ja Tantrafestival on sündmus, kus leiad uusi sõpru, õpid looma endale õnnelikumat elu ning koged armastusest tulvil õhkkonda. Festivali laias valikus loengutest ja töötubadest leiab endale sobivaima nii algaja, kui ka juba kogenud huviline. Vaata programmi!
Tantrafestivali kohta leiad infot tantrafestival.ee

Jaga banaanisaar.ee FB lehel Tantrafestivali postitust ja võid võita festivali passi!

Kuna tegemist on rahvusvahelise festivaliga on minu loeng ingliskeelne. Siin lähem info:

The Power of Plant-Based Eating

Abstract: We will start by looking at the Earth as if it were a human, what would be its health condition. We also will look at the role of plants in human history and take on some questions to expand our point of view. And we will look at plant-based eating and live foods (raw foods). There are some secrets you might not now on how to stay a healthy vegan yourself or with the whole family. And there is the question and condition of the environment, animals etc. But most of all, we will be talking about our inner environment, the energy that flows through us and what we can control more effectively by taking the holistic point of view.
Whether you are on a plant-based diet or not doesn’t really matter, the knowledge will be beneficial either ways. From micro and macro nutrents to food combining and from meditation to emotional eating and training. I have some facinating stuff to share with you.