Professionaalne vabavõitleja James “Lightning” Wilks (35) on vegan! Ta on suur mees ikka, lihastes ja päris võimas võitleja.

Inglise keeles on James Wilks Mixed Martial Arts Ultimate Fighter. Võitnud mitmeid suuri võistlusi. Tal on Taekwondo must vöö ja pruun vöö Brasiilia Jui Jitsus.

Ta räägib videos, kuidas veganiks hakkamine muutis ta tervemaks ja tugevamaks. Mixed Martal Arts = taekwondo, boks, maadlus ja džuudo (Olümpia võitlusalade segu).

2011. aastal sai vigastuse, mis pani mõtlema toitumise peale, uuris omal käel ja otsustas hakata sööma ainult täistaimetoitu. Olles vaadanud metsikut teadusmaterjali, mis on täiesti vabalt kättesaadav, on ta veendunud, et täistaimetoitlus on sportlasele, ja üldse inimesele, parim.

Mõned sportlikud inimesed elus täistaimetoidul:
www.gymmorris.com – Jim Morris on tänaseks 78. aastane kulturist ja vegan, peamiselt elus toidul. Tõega, vaata pilte, need räägivad ise! P.S. Kui lehe lahti teed viskab ette palja musta aafriklase, nii et ettevaatust :D.
kristensraw.com – Kristen on endine kulturist, praegune toorvegan retseptiraamatute autor, õppinud toitumisspetsiks, teemas 15 aastat. Lisaks peab ka Green Mommy Blogi.

Millised sportlased veel veganid on? Vaata siit.