Taimede puhastav ja toetav mõju aitab ka suurte kiirguste puhul. Mismoodi sai terveks tüdruk, kes elas üle Tšernobõli tuumakatastroofi ning kuidas ravis end tuumapommi testpiloot, kes lendas läbi tuumapilve?

Markus Rothkranzist olen siia varem kirjutanud ka. Ta on üks energiline ja inspireeriv tüüp, kes ravis kõigepealt ennast terveks ja hakkas siis teisi aitama. Ta on toorvegan ning postitab aeg-ajalt vaimustavalt mõtlemapanevaid videosid.

Siin videos räägib Markus kahjulikust kiirgusest. Pooletunnises klipis jutustab oma loo üks neiu, kes elas üle Tšernobõli tuumakatastroofi ning üks tuumapommi testpiloot, kes lendas läbi tuumapommi seenpilve. Kolmas inimene on Markus ise. Ta elab Las Vegases, kus tehti viimase 50 aastaga 800 tuumapommi katsetust, samal ajal jõid inimesed kasiinodes šampust ja vaatasid katustelt eemalolevat tuumapilve. Ometigi on Markus tervem nüüd kui 14 aastat tagasi, kui ta Las Vegasesse saabus.

Mis nad siis tegid, et ellu jäid, ei haigestunud ega surnud nagu inimesed nende ümber?
Nad on siin, et kogemusi jagada.

Markus räägib, et ohtlik kiirgus pole mingi uus teema, tuumapommi-maad on visanud viimased 50 aastat oma ohtlikke jäätmeid ookeani. Venemaa viskas Põhja-Jäämerre (Arctic Ocean) 17 tuumareaktorit ja tonnide viisi jäätmeid, 19 radioaktiivset laeva ja mitmeid tuumaallveelaevu.
Vahemikus 1946-1993 kasutasid 14 riiki ookeani oma radioaktiivsete jäätmete ladustamiseks. Viimased 50 aastat on see kõik mädanenud ookeani põhjas. Kõik suured riigid on teinud tuumapommi katsetusi Vaikses ookeanis viimased 20 aastat, nende seas Prantsusmaa, Inglismaa, Austraalia, Venemaa, USA. Radioaktiivsus on igal pool, ka poolustel, aga see ei tähenda, et sina ei saaks elada tervelt ja elujõuliselt.

Praegu on see vast eriti kuum teema, sest Fukušima tuumakatastroof lihtsalt ei anna alla, Vaikse ookeani põhjas on lademetes surnud mereloomasid ja kiirgus levib üle terve maa.
Kahjuliku kiirguse alla kuuluvad ka kõiksugu muud tehiskiirgused nagu näiteks elektromagentväljad, mis levivad meile mobiilimastidest, wifidest…
Elekrtromagnetväljadest saad lähemalt lugeda siit

Kõik siin universumis on energia, see, mis sa selle energiaga peale hakkad, võib kõike muuta.

Kes videot ei saa vaadata, siis ma võin juba etteruttavalt öelda, et põhiliseks võlunipiks on värske elus täistaimne toit, rohelised smuutid ja soolepuhastused.

Aga oma silm on ju kuningas, nii et vaata ise!