Veebruaris on kohal palju peeneid energiaid, siin tuleb nüüd tee valida ja seda teostama hakata. Et kogu aasta soosib töiseid tegemisi ja on aktiivne mõtete realiseerumise koha pealt, tasub veebruaris vaadata nii ette kui enda sisse. Tähelepanek ka – tegemist on uue tsükli algusega, vaata, et samasse ämbrisse ei astu.

Talvine sõbrakuu loob võimalused kõige uue ja ka ammu planeeritu liikuma panemiseks. Siin on olemas käegakatsutavad kõikvõimalikud energiad nii suhete, töö kui iseenda jaoks. Ainult vali ja võimalused avanevad.

Veebruaris on tuntav senises elus tähenduste muutus, vaate laienemine, vanad süsteemid tuleb ümber hinnata. Ei ole nii nagu oli ja pole ka veel nii nagu võiks.

Seda, kui palju on iseenda teha, tunneb väga selgelt. Ja seda, et sa ise oled ka võimeline kõiki neid asju tegema, tunneb samuti väga selgelt. Vastutuse võtmine oma elu eest.

Kui satud kogema hetke, mis justkui oleks juba olnud, siis tunneta, kas oled siin õppetundi mõistnud. Kui oled, jääd ka ebameeldivas hetkes tänulikuks, rahulikuks ja tasakaalukaks. Kui pole, võib ajada karva turri.

Igal juhul saame kogu aasta jooksul kogeda hetki, mis justkui on juba olnud. Ette tulevad nii hetked, mis on varem olnud taevalikud kui ka need, mis on tõsiselt pannud kukalt sügama. Uusi valikuid saame teha targemana, kui ennast märkame ja hoiame tasakaalu, valides ise, millega kaasa minna ja millega mitte.

Pere ja lähedaste jaoks olemasolemine saab iseenesest mõistetavaks ja vajalikuks. Üldisena saab selgemaks kes on lähemal ja kes kaugemal. Kes on valmis sind nägema täiesti avali ja siiralt ning kes pole. See on väga vajalik, tekitades inimeste vahel iseenesesliku sünkroniseerumise. Inimsuhetes on huvitav nüanss, mida meeles hoida – olukorrad on paremad kui tunduvad!

Veebruaris on lihtsam näha, mida ise vajame, et olla mõistetud ja vajalik oma olemises. Samuti on kergem teha valikuid – elu tundub ratsionaalsem.

Kõik küsimused saavad selgeks iseendale olemas olles. Mitte ei tee nii nagu teisel on vaja, vaid nii nagu mul on vaja. See on alati kõige õigem, iseenda sisemist tõde toetades toetame alati ka endast väljaspool olevat tõde – teiste tõde. Siit kasvab välja küpsus.

Lähedastele dešifreerub see energia nii: ma olen su jaoks olemas. Esimesena ma olen enda jaoks olemas ja sellega ja siit edasi ma olen alati ka sinu jaoks. Sest mis ma olen endale, ma olen ka teistele.

Kelleks sind on loodud? Mis on su identiteet? Keegi ei saa muuta sinu Looja poolt antud olemust, see on sinuga alati. Millistel hetkedel sa oled oma tuumaga kõige selgemini kontaktis? Me oleme Looja meistriteosed ja kõiksuse lapsed. Mis me otsustame alustada, nii saab olema.

Veebruaris seadistame oma ülejäänud aasta, eriti ülejäänud poolaasta tegemised. Need tegevused on aga hüppelauaks järgmistele. Rohkem kui otsus ja tegevus on tähtis, mis tunde ja mõttega sa sellele lähened.

Ratsionaalsus, materiaalsus, praktilisus on tugevalt kohal. Selline energia lükkab asjad kiirelt nurgeliseks ja praktilisus võib vohada. Kes märkab kasutada materialiseerumist ka maagilise maailma ühendamiseks füüsilisega leiab ilmselt nii mõndagi põnevat!

Veebruaris saab alguse aastane teema – oma elus ise halva heaks tegemine. Mis iganes negatiivset mõtet, tunnet, kogemust, olukorda sa satud kogema, tasub meeles hoida, et kõigest otsusta näha endast väljapoole ja su kogemus muutub. Vahel on meie sisemine reaalsus kõigest sisemine reaalsus, pannes selle kokku teistega, tekib alles uus ühine reaalsus. Sellest lähtuvalt võib teiste reaalsuste tajumine veidi mööda olla. Näiteks võib tunduda, et keegi arvab midagi, mida ta üldse ei arva.

Mis sind ümbritseb? Mis inimesed, mis keskkond, ja mis kõige olulisem – mis tunded ja mõtted – sest nii sa lood iga järgmist hetke.

Iga sõna saab tähenduse sinu kogemusest, sinu emotsioonist selle taga. Iga mõeldud mõte, öeldud sõna saab meie sisemisest energiast väliseks energiaks. Kuidas me ennast kohtleme, nii kohtleme ka end ümbritsevat. On hädavajalik olla iseendaga lahke ja kaastundlik. Kuid eelkõige – on hädavajalik olla enda sees tähelepanelik.

Kõike võib ette tulla. Eriti, kui sa oled kõigele valla.

Fraktsioneerimine ja eraldamine loob kadu, integreerimine ja ühendamine loob sündi. Hea lihtne on mõelda nii: selge, ma tahan luua, ma valin siis selle teise poole. Poole! See pole tervik! Kadu kuulub ka siia. See on üks tähtsamaid õppetunde – kui sa satud hävingu loomisesse, ihade, kirgede, hirmu jm madalate sageduste kogemisse – siis koge! Vaatle ennast, vaata, mis toimub su sees, mis toimub su ümber, mis ja kes on päästikud millele, mis su seest välja paiskub… ja mis saab hoopis sisse peidetud, mis saab muudetud…

See on elu ring.

Elu pole ainult sünd ja kõrgematesse sagedustesse põgenemine. Põgenemine, just. Sest kui sa keeldud millegagi tegelemast, lähed sellest iga kord eemale ja otsid kiiret väljapääsu, siis see on ju põgenemine.

Kuidas kogeda avatult? Sa vaatled. Märkad. Tunned oma nahal ja näed oma elus. Aga ei reageeri hinnangu või tundest/mõttest lähtuva toiminguga. Sa lihtsalt vaatled. Sest sa tead, tuleb “hea” ja sul on mugav. Aga sa tead, tuleb ka “halb” ja sul on ebamugav. Kuni tuleb jälle hea ja mugav… Ja nii ringiratast kogu aeg.

Siin üks mõttejupp 2018. aasta üldisest energeetilisest ettevaatest:

Me oleme duaalses maailmas küll, ent meil on võime siin olla ka duaalsuse ülesena. Nagu ka sellest allpool, fraktsioonis.

Võti – ja see on väga oluline – võti on mäletada, mis sind ümbritseb. Mis sind tegelikult ümbritseb. Kui sa koged suurt rõõmu, ole täielikult selles tundes siia klammerdumata, võta suur rõõm vastu ja ela läbi, tantsi, naera, naudi – pane ennast selles tähele ja naudi kogemust. Hoia kuklas meeles, et see on midagi, mis möödub ja tuleb tagasi, ta pole püsiv pidevana.

Ja kui tunned kurbust, kahetsust, segadust, süüd – mis iganes tunnet vastasspektrist – siis ära lükka seda eemale uuesti mugavat rõõmutunnet otsides. Vaid ole vaikselt, koge ja märka. See on ebamugav niikaua kuni vastu tõrgud.

Mis iganes olukorras, võta vastu kõige hullem ja kõige parem – siin on su tasakaal ja siin on su essents.

Alati mäleta seda võtit.

Fraktsiooni, ühte mugavasse olemisse kinni jäädes, sulgeme end elule ja langeme sageduselt. Avali olles ainult tõuseme.

See võti vabastab kinnijäämisest.

Elu pole ellujäämine. See on elus olemine ja kõige elus oleva nautimine, tervitamine tänulikkuse ja rõõmuga.

TARO KAARTIDE SÕNUM

Veebruaris oleme avali teadvustamata piltidele, jälgime oma soove ja aimdusi, kuid ka hirme. Sügavamas mõttes läheneme oma tumedamale poolele, et seda mõista ja endana omaks võtta.

Oluline on avastada endas või olukorras väljavaade, mis viib konkreetse võimaluseni. Praeguste alustamiste tulemus pole mitte ainult kvaliteetne, vaid ka püsiv, õnnestades meid sügavalt.

On võimalus jõuda oluliste teadmiste, informatsiooni või äratundmiseni. See võib olla midagi, mis annab kaua õhus olnud probleemile lahenduse. Näiteks ennist keerulised suhted hakkavad paistma teisest perspektiivist, luues pinnase täiesti uueks suhtluseks.

Toimub spirituaalne areng, õpime omandatud kogemustest ja asume meile sobivale tõeteele. Keskendume paljude asjadega pealiskaudselt tegelemise asemel ühele konkreetsele, huvitudes selle saladuslikust tumedast sügavusest.

Tähtis on hoida kainet meelt ja distantseerida end pettekujutelmadest, just nüüd on oluline mitte vaadata maailma läbi roosade prillide.

Energia on uue struktuuri ehitamiseks toetav. Reaalsustaju muutub teravamaks ja tegevused on pragmaatilised. Mis iganes kontseptsiooni võisime enne endaga kanda, nüüd on võimalus, et see saab kindla struktuuri ja selgineb.
Suhetes on vihje mitte lähtuda ainult turvatundest, olla vapper järgima südant.

Tajudes olemasolevat on meil valik – kas leppida reaalsusega või investeerida potentsiaali.

 

Lahkust & koos-tunnet
Armastusega,

Liisa-Indra