Prantsuse loomakaitseorganisatsioon L214 andist just välja veebilehe, kust leiab endale kergelt vegan söögikoha! Prantsusmaa kohta suur samm, ausalt! :)

VegOresto.fr koondab praeguseks 369 söögikohta. Prantsusmaa on suur ja see on tegelt üsna vähe restosid. Pikka aega ei liikunud seal taimetoidu osas suurt midagi, sest need tüübid armastavad liha. Igat moodi. Igal ajal. Kes prantslastega kokku puutunud, see teab, millised gurmaanid nad on. :)
Mina armastan prantslasi ja Prantsusmaad ning rõõmustan, et ka selles suures kultuuris on kasvama hakanud vägivallatuse mõte ning elu nautimine teistele kahju tegemata.

VegOresto.fr lehelt leiab lisaks restorani nimedele ka uued tegijad, restoranide üritused (nt vegan õhtusöögid, peod, gurmeeõhtud), soodustused… Näeb kaardi peal mööda Prantsusmaad suurelt või lased ennast GPSil leida või toksid oma asukoha ise sisse või vaatad linnade järgi… Või laed alla üldse äpi, ei jändagi veebilehega.
Väga äge. See on tõesti pranslastele suur samm.

Praegu on leht prantsuse keeles. Aga see vast ei häiri, sest aadressi ja restorani nime oskab vast igaüks lugeda/kirjutada.

Raudselt kasutan seda, kui jälle Prantsusmaale lähen. Mulle ikka meeldib seal käia. Palju. :P