See aasta on imeline, võimas ja ainulaadne! Seepärast – haara kinni igast võimalusest, kuhu süda tõmbab. Ja lasegi südamel juhtida. Täitsa vabalt ja muretult.

See on muutumise aasta. Kõik, mis Sinus varjul olnud tuleb välja. Seda ei pea kartma, sest oma sisemuses oleme imelised ja suurepärased. Kardab ainult see, kes pole iseendani veel jõudnud ning ei tea elu voogu usaldada.

Nüüd on aeg, kui võid avastada, et kõik, mis Sa oled kunagi soovinud, on käe ulatuses, ainult haara. Ja siis on tark haarata, mitte mööda lasta. On asju, mis toimuvad nagunii, enamasti inimsuhete vallas (kokku-tulekud, ära tundmised). Aga on ka asju (sündmusi), mille puhul on kasulik oma võimalust kasutada ja haarata. Millal selline asi uuesti tuleb? :)

Teadmine tuleb Sinu seest, need on kõik asjad, mis juba ammu välja soovinud pääseda. 2017. aasta esimene pool annab võimaluse varasema elu murede ja kitsaskohtade lahendamiseks ning teisest kvartalist on puhas loometöö, millega paneme alguse järgnevatele aastatele.

See, mis külluslikult kohale saabub on omamoodi praana liik, mis Maale nüüd avatuks saab. See energia koos vastavate energia olenditega saabub meile otse Multiversumi südamest, kandes kogu loomise võimu, valgust ja puhast armastust. See on kõige tugevam ja ürgsem jõud ning me oleme sellega kõik seotud. Just seetõttu võib tulla esile “kojusaabumise” tunne. Soe ja armastav atmosfäär on juba loodud.

Mina kutsun seda Vikerkaare Energiaks, sest sellisena ma seda tunnetan. See on tugev valguse spekti avaldumine, mida tunda saame. Ja vajalik on see enese uutmoodi tundmaõppimiseks.

Vikerkaare Energia toob meile esile uued teadmised, soodustatud on inimeste ühinemine ja koos loomine. Kõige lihtsam on usaldada oma kõhu-tunnet.

Ühelt poolt on tegemist väliselt inimeste liitumisega, teisalt aga ka enese sees iseenda integratsiooniga – südame-mõistuse koostöö hingetasandil.

Mida rohkem Sa usaldad endal ja teistel olla nii nagu oled, seda lihtsam Sul on.

Jaanuar tõi meile esile mustrid ehk tegevused ja tõekspidamised, mis meid on juhtinud. Nende najal saime luua selle aasta esimese selguse. Mis omakorda viis meid energeetiliselt uuele tasemele.

Veebruar andis maad segadusele. Emotsioonid ja emotsioonitus, mõtted ja mõttetus, tegevused ja tegevusetus – veebruar lõi laiali kõik selle, mille kallal Sa tahaksid töötada ja mille kallal ei tahaks. Ent kaoseta pole ka harmooniat ja veebruaris tuli lasta asjadel lihtsalt esile tulla ja olla, neid jälgida ja vaadata. Kõik läheb alati oma kohale kõige õigemal ajal.

Märts kannab mingil määral edasi veebruari energiat, sest seal laialipaisatud asjad veel settivad esimestel nädalatel. Märtsi esimeses pooles on segadust, mis tingitud sellest, et inimeste seest tuleb esile sisemus ja nad ei saa sellest alati ise aru. Näiteks peegelduvad teiste pealt enda hirmud ja ebakindlused, mis võib esile tuua konflikte. Eks konflikt pole ka midagi halba, siin on võimalus millestki arusaamatust aru saada, kuid see koht tuleb ise ära tabada. Ses osas on märts puhastus.

Kes olemuselt kergema energiaga, st alateadvuse pimedamad pooled teadvustatud, siis neile on juba märtsi algusest uue Vikerkaare Energia esimene laine surfamiseks ootamas.

Märtsis avanebki meile suurelt lai ja avar valgusspekter, mis sillerdades kõik pimedad kohad üle valgustab.

Kuupäevadest tunneta eriliselt just 7., 12., 13. ja 17. märtsi.

Aprill
Kõik see, millega said märtsis alustada, saab aprillis tuule alla. Valgust ehk siinkohal teavustamist ning mõistmist tuleb juurde – endast saad paremini aru, klotsid vajuvad paika. Ning läbi enese mõistad ka teisi ja ümbritsevat maailma.

Aprilli alguses saabub uut energiat ja toimub inimese ülesäratamine, hinge ülesäratamine. Siin on sild suure suveni.

Kes taipas ennast märtsi puhastuses vaadata ja kuulata, need liuglevad aprillis muretult ja sealt edasi tegelt otse juunikuuse puhkama. Leidnud ennast või paarilise on tee sädelev ja kerge.

Aprill toob ka valikud – julged Sa endale otsa vaadata ja ennast kuulata või soovid osad vanad mustrid (kired, hirmud, rituaalid, arvamised) siiski alles jätta ja lasta neil ennast juhtida? Mis iganes keegi valib, see on personaalne rännak ja kõik on okei. Kõigeks on oma aeg. Kuigi pimedus valgustatakse (alateadvus tuuakse teadvuseks, luukered hakkavad kõik välja paistma) kogu aasta vältel ja inimeste/olukordade olemused tulevad selgemalt välja (lihtsalt taipamine, ei saa mööda vaadata), siis on võimalus seda kõike ka eirata ja see tee on tume, lai, kleepuv, pigine. Sellisel juhul on aprillis ka kired ja ohud. Valgel ja sädeleval teel ootab lihtsalt kergus ja selgus.

Mai
Aprillis tulnud selgusega on võimalus liuelda maisse ja juunisse.

Mais on suurelt ja heledalt esindatud kõik värvid. Paljud asjad jõuavad maikuus oma kulminatsioonini või mingisse olulisse punkti. Näiteks varasemad ideed saavad teostuseks, projektid saavad valmis vmt. Kes ennist mainitud tumedamal teel ehk ei soovi endas mõtteid ja olemisi tunnistada, neil läheb edasi must ja kleepuv tee – ebamugavused, arusaamatused, mahamatmised, enesepettused. Aga kes on aprillist peale sillal, need liuglevad ilusti läbi juuni-juuli-augusti septembri armastusse välja. Ehk et lased asjadel olla ja oled kõigega okei, aktsepteerimises ja armastuses, ei varja, ei valeta, sest ei näe lihtsalt selle vajadust. Tõe ja armastuse jõud on alati kõige tugevam oma selguses ja lihtsuses.

Juuni
toob settimise, puhkuse, seismise, kursivahetuse. See, mis kevadel alguse sai, seisab ja lainetab veidi. Tunded, olukorrad seisavad ja muutuvad sügavamaks. Siin on ka universaalne muundumise koht, pööripäevad kipuvad seda tegema. Ehk et võtad kevadel loodu ja viid selle nüüd edasi.

Juuli
toob kõiksuse kogemuse. Juhtub asju, mis panevad mõtlema sügavate tunnete, elu olemuse ja tuleviku peale. Kuid sellel kõiksusel on ka mingi piirang, ei oska/ei saa seda kõiksust veel küllusena materjaliseerida. Kuid kontakt on olemas. Siit tulnud teadmisega võib luua mida iganes, alustada, muuta, ehitada, lammutada – kõik on võimalik. Ja tegelt, see materjaliseerimise võimalus on juba oktoobris ka käes.

Augustisse
viib meid uks juulikuust. Mina näen, et juulist läheb ilus ümara kaarega salapärane puidust uks augustisse, kus ootab maagiline maailm, mis on jagunenud kaheks. See on valik, duaalsus – kas sinise taeva ja lopsaka rohelisega vilka eluga roheline muinasjutumets või tume ja kuuvalguses sädelev üksildasem raagus puudega öömets. Kumma Sa valid?

September
Mis iganes Sa valid, elu voog viib Su õigesse kohta nagunii. Lihtsalt lase viia. September on armastus. Puhas ja ilus ja suur. Kogu september. Siin juhtub ilmselt ilusaid asju. :) Septembris näed ette ja lood tulevat.

Oktoober, November ja Detsember
Oktoobrist algab uus energia ja meie Vikerkaarelised värvid muutuvad tumedamaks ning saavad kõrvale uue tummisema kuldse-pruunika valguse. Minu jaoks seostub see Tiigrisilma kristalliga.

Siin on jälle pöörde koht. Üks võimalus on, et tulevad esile kirkad värvid. Siis on oktoober kirg, ohud ja muu punasega seonduv. November toob uusi teadmisi ja detsember äratab jälle kirgi.

Kuid on ka võimalus seda kõike ebameeldivusteta kogeda, olla juba külluslikus koostööenergias – meheliku ja naiseliku imelises tasakaalus, kõiksuses, tervikus, kus kõik on olemas täpselt õigel ajal – ka kired ja hirmud – ent need ei valitse, vaid saavad samamoodi rahuldatud kõige õigemal ajal kõige õigemal moel.


2018. aasta
esimene kvartal toob uut infot, kolimisi, liikumisi. Kelle rada on olnud järgida seda Tiigrisilma jõudu, neil tuleb pööre märtsis, teistele toob põnevaid ja kirevaid sündmusi. Igal juhul ei jäta tugevad tunded, arusaamised ja taipamised meid ka edaspidi, vaid see mäng läheb järjest peenemaks. 2019. aasta algus on kirevate värvide purskamine, materjaliseerumine terve esimene poolaasta.

Siin on ka erinevus, mis ma pean vajalikuks välja tuua – et praegune Vikerkaare Energia on pigem õrn, pastelne ja läbipaistev. See on alguse panemine ja loomine. Teisest poolaastast läheb mäng lahti sügavamate tasanditega.

Järgmises postituses kirjutan Vikerkaare Energia Õpetusest. See on põnev teema!

Aga et ma olen nüüd kaks nädalat Rootsis Vipassana meditatsioonil, siis veidi läheb aega uue postituseni, kuigi mul on draft siinsamas lahti praegu. :)

Armastust, tervist, õnne ja rahulolu
Imelist Vikerkaareaastat!

Liisa-Indra