John Robbins sai 65 – saab ta ikka piisavalt valku? :)

Minu suur lemmik John Robbins sai detsembris 65 ja näeb superhea välja! John on olnud vegan 20. eluaastatest saati. Hiljuti sai ka 25 aastat tema ülipopi raamatu Diet For A New America ilmumisest.

Johni poeg Ocean Robbins kirjutab:
“Mu vanaisa oli isa peale nii vihane, kui ta Baskin-Robbinsi ja kogu selle rikkuse tagasi lükkas. Hiljem loobus mu isa ka jäätisest. Ta kasvas üles jäätisega, tema tagaaias oli jäätisekujuline bassein! Nii et sa võid arvata, mismoodi vanaisa kogu sellele asjale reageeris. Aga mu isa käis oma “käänulisel teel”. Selle asemel, et müüa suhkrut täis võirasva, otsustas ta oma eluga midagi paremat teha. 25 aastat hiljem ilmub uuesti Diet For A New America, mida on ostetud juba miljon raamatut!”

John-Robbins-at-age-65
Kuidas tundub, saab ta ikka piisavalt valku?

JR-In-Forest-20121
John on maratonijooksja ja triatleet.

JR-On-Bench


www.johnrobbins.info
– 65. aastane John alustas vegan-teekonda kahekümnendates. Ta on USA jäätiseimpeeriumi Baskin-Robbins pärija, kuid keeldus rahast, ravis end haigustest ja hädadest täistaimetoiduga ning räägib sellest ajast peale loomse toidu kahjulikkusest. Kui isa 70. aastaselt vähki haigestus, aitas tal terveneda elus taimetoiduga. Johni 1980. ilmunud raamat, millest hiljem ka film sai, Diet For A New America, on muutnud maailma mõõtmatult. Poja Ocean Robbinsi kasvatasid naisega maal ja ainult aiast saadud toidu peal, tänaseks on John ka vanaisa. Minule isiklikult on John suur eeskuju just suhtumise ja suhtlemise poolelt, ääretult meeldiv ja inspireeriv inimene. Koos pojaga on neil FoodRevolution network, teevad konverentse ja seminare ning jagavad niisama mõtteid.

Film Diet For A New America on mul filmide all täiesti olemas, saad vaadata siin.

 

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Vaata filmi, mis tegi Carmen Kassist vegani!

“Viimasel 4. juuli tähistamisel sain uhkusega serveerida ise kontidest puhastatud ja marineeritud orgaanilist kana ning …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga