Aastal 2019 on kõik Volvod elektri- või hübriidautod!

Viimane aeg juhiload teha, kui tahad ajaloolise sisepõlemismootoriga autoga sõita! 2019. aastast müüdavad Volvod on kõik kas elektriautod või hübriidmootoriga sõidukid! See märgib olulise ajastu lõppu.

Ajavahemikus 2019-2021 annab Volvo välja viis elektriautot, kinnitades et ülejäänud traditsioonilise bensiini- või diiselmootoriga Volvod saavad olema hübriidautod.

“See teadaanne märgib puhtalt sisepõlemismootoriga autode ajastu lõppu,” teatas Volvo tegevdirektor Håkan Samuelsson. “Volvo Cars teatab, et kavatseb 2025. aastaks müüa kokku miljon elektrilist autot. Kui nii ütleme, siis nii ka mõtleme ja teeme.”

Hiina autogigandile Geely’le kuuluv Volvo peab täiselektriauto kõigepealt ehitama, aga müüb täna juba viit hübriidmudelit, mis suudavad mõnikümmend kilomeetrit elektril liikuda, enne kui tavamootorile lülituvad.

Keskkonnaorganisatsioon Greenpeace on Volvo teadet tervitanud ja öelnud, et teised autotootjad peaksid selle eeskuju järgima.

Allikad:
Guardian, Õhtuleht

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Itaalia kohustas supermarketid ülejäänud toitu näljastele annetama

“Teeme supermarketitele toidu annetamise mugavamaks kui selle rasikamise,” tutvustas uut seadust Itaalia põllumajandusminister. Itaalia vaatab esimest …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga