Netflixi esimene täispikk film Okja on muinasjutuline lugu karmist loomatööstusest

Tänavusel Cannes’i Filmi Festivalil esitleti üht erakordset filmi – esimest Netflixi filmi Okja, mis räägib Hollywoodi näitlejatega muinasjutulise loo karmist loomatööstusest.

Okja on lugu noorest Lõuna-Korea tüdrukust nimega Mija, kelle koduloomaks on muinasjutuline jõehobu meenutav tegelane. Seda imelist looma soovib röövida lihatööstuse esindaja, et loom tappa ja tuleviku lihatootmise tarbeks tema olemust uurida. Film jälgibki teekonda, kus tüdruk püüab oma sõpra lihatööstuse käest päästa. Seejuures tulevad talle appi kõiksugu loomakaitseorganisatsioonid.

Okja on oluline, sest üle hulga aja on suurel ekraanil suurte tegijate poolt meisterdatud film, mis annab suurepärase ülevaate lihatööstuse olemusest, jättes seejuures empaatia poole eranditult loomadele. Okja on Netflixi esimene suur film! Väga äge, et nad sellise teemaga otsustasid alustada!

Okja on Netflixis vaadatav 28. juunist 2017.

Netflix on filmide ja sarjade vaatamist võimaldav keskkond, uutele liitujatele on seal esimene kuu tasuta, pärast lisandub minimaalne kuumaks.

Netflixi filmilink:
https://www.netflix.com/ee/title/80091936

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Tallinnas peetakse neljandat loomaõiguste konverentsi

10. novembril toimub Salme kultuurikeskuses neljas rahvusvaheline loomaõiguste konverents, kus kuuleb ettekandeid nii akadeemilistest uurimustest …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga