Megasuures petitsiooniportaalis Avaaz on avatud allkirjade kogumine, et vähendada koolides elektromagnetväljade ohtlikku mõju lastele. Valmis petitsioon saadetakse Euroopa Parlamendile ja Euroopa Komisjonile. Anna oma hääl!

Alles see oli kui [highlight]Maailmatervishoiu Organisatsioon avalikult teatas, et elektromagnetväljad (EMV) kuuluvad nüüd samasuguste vähkitekitavate ainete hulka nagu keemilise puhastuse ja trükitööstuse kemikaalid, plii, pestitsiid DDT [/highlight]jne. Selle kohta tuleb kinnitusi maailma parimatest ülikoolidest, et tõepoolest, EMVd segavad inimese peeneid bioloogilisi toiminguid ja kahjustavad eriliselt just lapsi. Ent kas me oleme kuulnud, et keegi midagi ette võtaks? Pigem tulid siis just välja Lottefon ja Pipifon, mis muutsid laste kehade arutu kiiritamise veel populaarsemaks.

Mitmed teadlased ja meditsiinieksperdid on meid hoiatanud, et pikaajaline EMVs viibimine segab kehasiseseid bioelektrilisi signaale, mis omakorda mõjutab haiguste, näiteks vähi, immuunsüsteemi väärtalituse, viljakuse, DNA kahjustuste ja erinevate kognitiivsete ning neuroloogiliste korratuste tekkimist.

[highlight]Lapsed on EMVdele eriti tundlikud ja nende kehasse imendub rohkem kiirgust kui täiskasvanu kehasse, kuna nende üldine luustik (eriti kolju, mis peaks kaitsma aju) ja organism alles arenevad.[/highlight] Ühtlasi saab suurem olema kiirguse kogus, millega tänased lapsed terve elu jooksul kokku puutuvad, võrreldes näiteks praeguste täiskasvanutega.

WiFi ohutusest lastele ei ole läbi viidud teaduslikke uuringuid, ometigi levib see koolides ilma lapsevanemate nõusolekute või kontrollita. [highlight]Lapsed on juhtmeta seadmete mõjuväljas keskmiselt 6 tundi päevas ja 5 päeva nädalas.[/highlight] See on vastuvõetamatu, et me paneme lapsed sellisesse ohtu, kui saadaval on ka palju ohutumad võimalused nagu kõige tavalisem juhtmega internet.

Hollandlased kutsuvad üles kõiki Euroopa Liidu inimesi häält tõstma, et Euroopa Liit kehtestaks ettevaatusabinõud ning et kaitsta praeguseid lapsi ja tulevasi põlvkondi.

Lõpetame koolides WiFi ja 4G interneti kasutamise, eelistame juhtmega internetti ning vähendame kõikidest juhtmega seadmetest tulenevat elektromagnetkiirgust.

ALLKIRJASTA SIIN

Faktid ja teaduslikud tõendid leiad: wifiinschools.com

Ma võin öelda, et praegu on ka Eestis tegemisel teemakohane liikumine, kuna meil lubatav EMV tase on üks maailma kõrgemaid ja mobiillevi antenne püstitatakse inimeste tervist arvestamata. Kui rohkem infot, annan kindlasti teada!

LOE MINU ARTIKLIT ELEKTROMAGNETVÄLJADEST

Allikas:
Avaaz