Lõpule hakkab jõudma aeg lepitada endas ebakõlasid, seni õhus olnu leiab oma õige suuna ise. Juurde tuleb hoopis uut infot ja uusi teemasid. Osadel algab uus periood detsembriga, osadel uue aasta esimeses kvartalis. Soodne on tegeleda parima loomisega, unistamise ja manifesteerimisega ning juba detsembris hakkab soove järjest tõeks saama. Ent põhiliselt on detsembris oluline olla kannatlik ja teha seda, mis toob rõõmu.

Elus kasvades saame endast aina enam teada ning seda selgemini oskame küsida, mida tahame. Läbi kontrastide õpime kogu elu. Kui koged midagi, mida sa ei taha, siis on sulle ka teada, mida sa tahad ning see läheb kohe loomisesse.

Sa ei pea olema seal, kus sul on ebamugav. Parem enesetunne tuleb niipea, kui leiad tänulikkuse kohas kus oled, taipad, kuidas soovid end tunda ja mida sa oma ellu tahad ning leiad rõõmu teadmisest, et see liigub sinu poole ja senikaua on sul vabadus lihtsalt elu nautida.

Rõõmu tundmises oleme joondunud nii oma põhienergia kui kogu loomise allikaga. Seega, mida selleks vaja on, et sa tunneksid ennast rõõmsalt, kergelt, inspireerituna ja entusiastlikult?

Ainus, mida joondumiseks vaja, on mälestus sellest, millal sa viimati end nii tundsid? Millal sa olid viimati harmoniseerunud oma kõrgema olemusega, kõige looduga, kui tundsid, kuidas hingamine on kerge, pea selge ja keha rõõmus?

Mäleta, ja oled kohe seal tagasi.

Kus iganes sa oled alati on võimalik saada sinna, kuhu soovid minna!

Sa oskad end hoida. Ajaga oled sa kasvanud tugevamaks kui aimad. Ja nüüd on sul võimalus seda ise ka märgata. Kui oled olukorras, kus tahaks abi paluda, peatu ja ole vaikne. Ole üksi, vaikuses, ainult iseendaga. Sa suudad end ise hoida. Ja kasvad sellest iga korraga tugevamaks. Las ebamugavad mõtted ja emotsioonid vajuvad ise su kehast välja, nad kasvavad ümber niipea kui sa märkad lasta neil olla ja minna. Sina. Sina ise.

Kui tunned, et vajad abi või toetust, siis vali hoolega, vali selline toetus, mis kasvatab sind veel tugevamalt endasse, mis õpetab sind aina selgemini iseend märkama ja end ise toetama. Vali abi, mis toetab sind parima loomises. Sest praegu on suurepärane aeg oma elu luua. Luua siia kõike, mida soovid.

Elurõõm tuleb teadmisest, et sa oskad leida elus alati naudingut ja rahulolu, igas olukorras, igas keskkonnas, igasuguste inimestega. Ja see tähendab, et sa oskad ennast alati üles leida.

Kontrastide kogemistesse viime end ise ja siis on tark seal soovida – kui sulle see, mida hetkel koged ei meeldi, siis mida sa soovid kogeda?Kogu aasta on olnud ses osas hämmastav, et kõik, mis on juhtunud, on selgelt juhtunud me oma tegudest. Ja kõik on juhtunud väikese jumaliku ajastuse ning müstilise juhatusega. Seda saad sa enda kasuks võimendada.
Ole järjekindel ja iseteadlik.
Tea ise.
Tea iseennast.
Kui sa tead ise ja tead ennast, on siit edasi juba puhas rõõm. 

Sest kui sa valid märgata kogemusi, kus tunned ennast iseendada, mis sind rahuldavad, rõõmustavad, inspireerivad, siis selliseid kogemusi sa ligi tõmbad ja juurde saad.

Sest.
Sa ei saa mitte seda mida soovid, vaid seda, mis sa ise oled. Universum ei vasta su soovidele, vaid su vibratsioonile.

Ees ootab loomise ja praktiliste tegevuste aasta. Selleks, et luua parim aasta hakka pihta planeerimisest. Mida sa tahad? Ja pane see kirja. Vahel võib polaarne maailm tunduda tüütu, aga kui vaadata, kui kergesti saab selles manifesteerida, siis ei saa muudmoodi, kui lihtsalt vaimustuda!

Kui sa tead, mida sa ei taha, siis sa ühtlasid tead, mida sa tahad. Kui sa midagi ei muuda, siis ka ei muutu midagi. Nii et hakka pihta.

Ja kompassiks on tunded! Imelised impulsid, mida me ei peaks kunagi maha matma, tuimestama või ignoreerima. Ent mida peaks alati märkama ja oskama tõlgendada.

Ümbritse end nendega, kes julgustavad su olemist. See tähendab, et sul on lihtne olla nii nagu oled ning sul on võimalus olla sellises kohas, kus saad edasi minna, kasvada ja areneda. Pole vaja ennast tõestada või ümberkasvatada. Sünergias õigete inimestega ja õiges kohas on parim potentsiaal.

Ümbritse end inimestega, kes sinu olemust võimendavad ja toetavad ja ole ise täiendav teistele.
Mitte toetamine, vaid täiendamine on märksõnaks.

See tähendab ka raskusi – minna koos läbi kohtadest, mis panevad sind ennast ümber hindama, uusi väärtusi uurima, avanema ja avarduma, lahti murdma ja avastama.
Ja selles leiad sa rõõmu ja kerguse, sest mida raskem on, seda kergem on potentsiaal – mäletad, kontrastide kasutamine manifesteerimiseks.

Detsembri energias on väga toetatud neli teemat:

  • läbi kontrastide manifesteerimine (kui ma seda ei taha, siis mida ma tahan);
  • heas mõttes üksi olek – enese nautimise (taas)avastamine, eneses kindluse leidmine, enda toetamine ja enese peale kindel olemine igas olukorras, enese loomine;
  • varem soovitu realiseerumine;
  • see, mida näed, hakkab kasvama ja võimendub. Näe kasulikku ja head. Näha parimat tähendab luua parimat.

Enda avastamine on seiklus, mis kestab kogu elu. Suur asi on avastada (justnimelt avastada!) endas tahe minna läbi elu avatud meelte ja südamega, armastada nii nagu sul on vaja armastada, teha mis iganes sul on vaja teha, tulgu mistahes.

See, mida endast arvad, arvad ka oma kehast. Arva hästi ja ta täidab selle arvamuse. Arva halvasti ja täitub seegi. Sinu keha on ühendus vaimse ja reaalse vahel, keha kaudu kogeme maailmu, saame ellu tuua kõike, mida vaid soovime. Nii et mida sa oma kehast mõtled, mida sa ellu tuua soovid – ja see hakkab realiseeruma.

Põhirõhk suhetes on suhetes iseendaga. Vaimne areng, endaga tegelemine, enda mõistmine, teeb sind tugevalt endaks. Võib ette tulla uusi kohtumisi, aga ka vanade suhete kas ümber mängimist või lõpetamist. Suhetes teistega on kogu see poolaasta olnud palju liikumisi.

Ka suhetega ole valiv. Mida sa näed siin sellist, mida sa oled ammu soovinud? Ja kui see pole see, mida sa päriselt tahad, siis mida sul vaja on? Kui selle ära näed, saab see teises inimeses avalduma hakata või muudmoodi sinuni tulla.

Kogu aasta on olnud vundamendi loomine enda ülesehitamiseks, suhete ülesehitamiseks. Kogu aasta on soosinud sisetunde baasilt uute alguste ülesehitamist. Intuitsioon, sisekindlus ja sisejõud kannab tuleval aastal muutused ellu.

Leia mõte, mis aitab kahtluste korral ennast taas leida ja edasi minna. See mõte võib näiteks olla selline: kui sa midagi tahad, aitab sind selles kogu Universum.
Palu seda näha! Soovi näha, kuidas Universum sind toetab ning ka see täitub!

Aga kui sul oma suunda pole, siis oled lihtsalt osaline teiste plaanides. Alati mine sinna, kus on elurõõm, kus saad ennast, kõike ümbritsevat ja oma elu võimalikult maksimaalselt nautida. Omast kogemusest ütlen, see teeb sind väga teadlikuks oma teest ning see tee ei pruugi teistele alati meeldida. Siiski, kui sa tunned, et see on hea, siis tea, et see on sulle õige.

Detsember annab ses suhtes enese loomise kindluse ja uudishimu ise loomist avastada. Nii et naudi teekonda.

Loo endas tundeseisundeid, milles tahad elada ja universum vastab sellele nii, et saaksid selles elada. Hoia häid tundeid nagu kalliskive, laskmata end negatiivsetest uskumustest tagasi hoida.

Üks hea võimalus perspektiivi muutmiseks on küsida lihtsalt paremaid küsimusi ja sisemist dialoogi sealtkaudu muuta. Mille üle sa uhke oled? Pane silmad kinni ja keskendu sellele tundele. Kuidas sa hingad, mis tunne kehas on, kui oled enda üle uhke ja enesega rahul jne.

Mis sulle inspiratsiooni ja entusiasmi toob? Mis tekitab tunde, et kogu maailm on sulle avatud? Et kõik on võimalik? Et kõik läheb nii nagu sa vajad ja tahad? Fokuseeri end sellele tundmisele – kõik läheb nii nagu ma tahan, ma olen seda väärt ja ma tean kogu universum toetab mind selle saamises.

Detsembris on toetatud elumuutuste läbi tegemine ja riskimine. Edasiliikumine toimub loovuse jõul. Üks märksõna on kindlasti elumuutuste läbimine – olgu see suhetes, elukohas, karjääris. Oleme ümbritsetud rikkalikust külluse energiast, asjad on suurepärased, oluline on säilitada kannatlikkus ja leida endas rahu isegi, kui on tahtmine olla kärsitu. Peatu ja vaata ning loo tulevikuvisioon. Seejärel tegutse kuni entusiasmi jätkub, nii jõuad kaugele.

On saabunud kuldne ajajärk täis tähistamist ning edu. Paljudel saab elus tehtud mingi märkimisväärne verstapost. Uuel aastal ja otsapidi ka praegu on tugevalt üleval materialism ja materjaliseerumine. Uued algused nii töös kui suhetes on teema. Kui võtad aega planeerimiseks, täitub kõik kindlas tempos.

Huvitav on see, et nõrgemad hoiavad tugevamaid puhtalt selleks, et tugevamad leiaksid endas tugevuse, mis tuleb sisemisest spirituaalsest õrnusest.

Uued väljakutsed võta vastu mõistvalt, lahkelt ja väärikalt, lahendades neid rahulikult, loovalt ja enesekindlalt.

Õnnelikud lahendused tulevad, kui oled õnnelik juba praegu.

Kuigi suured muutused võivad tunduda hirmutavad, on nüüd nende teostumiseks suurepärane aeg ning see rullub su elus lahti parimal moel. Sest, mäletad – kogu Universum toetab sind! Praegu on hea aeg riskida, kui soovid oma elu muuta, tee seda nüüd.

Toetatud on kõiksugu uus eneseväljendus.
Seal, kus energia suunatakse ühisettevõtmistele, luuakse väärtuslik jõud, mis suunab senised üksiküritajad kaasvõitlejateks.

Armuasjades on üleval enesepettuse lõpetamine ja enda kasuks otsustamine. Tunda on armastuse elamuse energiat, mis omakorda toob kaasa arusaama, et sellega on seotud paratamatu otsus – lahtiütlemine kõigest sellest, mis on omane varasemale eluviisile.

Ja siit saavad alguse kõikehõlmavad kogemused. Otsus sügaval südames endale nüüd midagi lubada ja lähedale lasta. Loobume endale esitatud tingimustest ja laseme elul olla nii nagu on.

Vaimset kasvamist saadavad alati emotsionaalsed kogemused.

Buen Camino!

Lahkust ja koos-tunnet,
Liisa-Indra