Iga kuues austraallane eelistab piimavabasid tooteid!

Uus uuring kinnitab, et miljonid austraallased eelistavad sõbralikumat piima, juustu ja jogurtit.

See oli suur samm, kui Melbourne’i kohvikutes hakati pakkuma mandlipiima. Veel suurem üllatus tabas austraallaseid siis, kui kaks nende suurimat supermarketit Coles ja Woolworths sättisid riiuliele piimavaba juustud ning loobusid puurikanade munadest. Tõeliselt tummaks tegi uudis, et üks trendikamaid kohalikke jäätisekette Newtonis otsustas teha kannapöörde ja pakkuda kõiki jäätiseid 100% piimavabana!

Muutused toimuvad igal tasandil

Kõik muutused lähtuvad sellest, et inimesed valivad ja soovivad vägivallatuid tooteid. Austraalia Rahvatervise Teadus- ja Industriaaluuringute Organisatsiooni (CSIRO) uuringu kohaselt valib iga kuues Austraalia kodanik piimavaba toote lihtsalt seetõttu, et nad tunnevad ennast ilma piimata paremini! Igaüks, kes on tundnud piimatoote söömise järel puhitust, gaase või seederaskusi mõistavad, miks. Samas, ega lehmapiim polegi inimesele mõeldud. Lehmapiima eesmärk on aidata pisikesel vasikal kasvada mitmesajakiloseks suureks veiseks.

Tänu sellele, et rohkem kui 3 miljonit austraallast valivad piimavabasid tooteid on avanenud täiesti vaba turg põnevatele vegan toodetele. Pea igapäevaselt tuleb teateid uutest jogurtitest, jäätistest, juustudest või piimadest. Kohvikutes pakutakse piimavabasid pitsasid, kooke, pannkooke, küpsetisi jmt.

Austraalias pole olnud parimat aega olla taimetoitlane.

Allikas:
Animals Australia

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Tallinnas peetakse neljandat loomaõiguste konverentsi

10. novembril toimub Salme kultuurikeskuses neljas rahvusvaheline loomaõiguste konverents, kus kuuleb ettekandeid nii akadeemilistest uurimustest …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga